Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Vánočního turnaje ve Šternberku se zúčastnilo přes 100 dětí

18/01/2024 | mládež
V pátek 15. prosince pořádala Základní škola Svatoplukova Šternberk vánoční turnaj v rámci uničovské školní ligy v miniházené. Toho se zúčastnilo 120 dětí z dvanácti týmů. K vidění bylo spoustu nadšených dětí z miniházené.
Vánočního turnaje ve Šternberku se zúčastnilo přes 100 dětí

V mladší kategorii bojovalo o medaile a putovní pohár 5 týmů a ve starší kategorii 7 týmů z naší školy ze Šternberka, ZŠ Újezd, ZŠ Pionýrů Uničov a několik družstev ze ZŠ U Stadionu Uničov.

Byl to neskutečný, ale férový turnaj. Celou atmosféru dokreslovalo obsazené a hlasité publikum fanoušků, kterým děkujeme za podporu, skvělé zázemí na Hale Ecce Homo Šternberk a úžasní pomocníci, bývalí házenkáři a volejbalistky z naší školy.

Děti ze všech týmů ukázaly, jakou radost mají z miniházené a z pohybu, jak posouvají svoji hru a jakou neskutečnou ránu dokáží vystřelit na bránu.

Děkujeme všem těm, kteří se na turnaji podíleli a bez kterých by to prostě nešlo – Klárka Sovová a Pavel Rajtr z Olomouckého krajského svazu házené, vedení naší školy, děti z naší školy a jejich rodiče, rodina Knápkova, ZŠ Gymnázium Šternberk + paní školnice a pan správce haly, fotografka Adélka Hřebíčková, maminka Eliška Kotoučová, rozhodčí ze ZŠ Pionýrů Uničov.

Obrovské poděkování patří našim sponzorům, kteří se stali nedílnou součástí našeho turnaje: Olomoucký krajský svaz házené, Excalibur Army, Coca Cola, rodina Matouškova, Veronika Štěpánková, Bc. Petra Skyvová, Autoelektroservis Polzer, Volvo Olomouc, Rodina Navrátilova a Polzerova.

Pyšné trenérky Kačka Konečná a Romča Polzerová

Foto + foto TOP: Adéla Hřebíčková