Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Testování na COVID-19 v neděli přímo v hale Vodova v Brně!

04/11/2021
Na nedělním trojutkání českých házenkářů proti Rakousku budou respektována veškerá protiepidemická opatření, abychom společně pro vás i pro všechny házenkáře vytvořili bezpečné prostředí. U vstupu proto budeme kontrolovat potvrzení o bezinfekčnosti. Pokud se nemůžete prokázat certifikátem o očkování nebo prodělání nemoci, můžete se otestovat přímo v hale v neděli 7. listopadu od 10 do 12 hodin a to u zadního vstupu do haly, jak vidíte na plánku. Cena tohoto certifikovaného antigenního testu provedeného zdravotníkem je 200 Kč. Děti do 12 let nemusí potvrzení o bezinfekčnosti prokazovat.
Testování na COVID-19 v neděli přímo v hale Vodova v Brně!

 

 

Užijte si hned trojnásobnou dávku házenkářských zápasů. Bezprostředně po utkání českých mužů proti Rakušanům nastoupí také výběry juniorů a dorostenců a to od 14.30 a 17 hodin. Fanděte i českým nadějím a seznamte se s nejvýraznějšími mladými talenty české mužské házené. 7.listopadu v brněnské hale Vodova.

Vstupenka v ceně 150 Kč platí na všechna tři utkání hracího dne.

 

Program utkání:

7.listopadu 2021 ve 12.00 Česká republika - Rakousko, Brno, Hala Vodova

7.listopadu 2021 ve 14.30 Česká republika - Rakousko - junioři, Brno Hala Vodova

7.listopadu 2021 v 17.00 Česká republika - Rakousko - dorostenci, Brno Hala Vodova

 

Vstupenky kupujte on-line ZDE nebo v síti Ticketstream.

 

Upozornění

Zakoupením vstupenky návštěvník potvrzuje, že přebírá zodpovědnost za dodržování pokynů vyhlášených vládou ČR v rámci mimořádných opatření vyhlášených v souvislosti s epidemií koronaviru a bude se řídit pokyny pořadatele akce.

Děti do 14 let (včetně) zdarma, bez nároku na sedadlo. Děti od 15 let platí plné vstupné.

Držitel nebo držitelka průkazu ZTP/P a doprovod mají vstup zdarma a jejich vstupenky jsou pouze na e-mailovou objednávku: info@ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.