Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Výběr TM chlapců 2008/09 za sebou má první přípravný turnaj v Novém Veselí

03/02/2023 | mládež, ostatní/různé
Nově formující tým chlapců ročníku 2008/09 reprezentující náš kraj má za sebou první přípravný turnaj v Novém Veselí. Kluci se poprvé v takovém složení potkali v ostrém utkání. Celý tým pravidelně pracuje na výběrových tréninkových kempech a z prvních 37 hráčů se nám rýsuje finální podoba družstva.
Výběr TM chlapců 2008/09 za sebou má první přípravný turnaj v Novém Veselí

V neděli 29. 1. 2023 odjel tým výběrů TM chlapců Olomouckého kraje na přípravný turnaj do Nového Veselí, kde kluci odehráli celkem čtyři utkání, jednalo se vždy o dvojutkání s krajem Vysočina a Jihomoravským krajem. Pro všechny trenéry nebyl důležitý výsledek, ale spíše vypozorovat vhodnou sestavu na hřišti, kdy hráči většinou nejsou na palubovce vedle svých klubových spoluhráčů. Důležitá byla také zpětná vazba z tréninkových kempů a určitý posun hráčů za necelých 5 měsíců. Kluci se na hřišti neprezentovali vůbec špatně a ukázali, že do tohoto výběrového družstva patří. Utkání byla vyrovnaná a prostor na hřišti dostali všichni hráči. Turnaje se zúčastnilo 17 hráčů, z toho 3 gólmani. Turnaj ukázal také spoustu nedostatků na kterých je potřeba pracovat a skvěle tak splnil účel. Nejlepšími střelci družstva OLKSH byli: Ivan Shevchenko a Matteo Cartelli. Turnaj v Novém Veselí byl i přes odhlášení některých týmů dobře uspořádaný a my děkujeme pořadatelům za možnost poměřit síly.

Výsledky utkání:

  • OLKSH - JMKSH 20:22

  • OLKSH - Vysočina 20:23

  • Vysočina - OLKSH 27:18

  • JMKSH - OLKSH 19:22