Rusanov Petr

Fotografie hráče Rusanov Petr

Mateřský klub

Sokol Újezd u Brna

Post

Rok narození

1998 (23 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

101

Starty - 2. liga muži JM

07/05/2022
HBC Olomouc 1966
26:30
SK Kuřim
01/05/2022
Tatran Bohunice
39:34
TJ Holešov
03/04/2022
HBC Olomouc 1966
23:24
TJ Sokol Velké Meziříčí
13/03/2022
HBC Olomouc 1966
29:23
TJ Holešov
12/03/2022
SHC Maloměřice Brno B
26:28
Sokol Juliánov
06/03/2022
TJ Holešov
35:28
TJ Sokol Újezd u Brna
13/02/2022
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
27:24
HBC Olomouc 1966
21/11/2021
Tatran Bohunice
39:10
Sokol Juliánov
13/11/2021
SHC Maloměřice Brno B
23:29
SK Kuřim
24/10/2021
Sokol Juliánov
31:37
TJ Holešov
10/10/2021
SK Kuřim
29:23
TJ Sokol Velké Meziříčí
26/09/2021
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
27:24
Sokol Juliánov
25/09/2021
SHC Maloměřice Brno B
11:28
Tatran Bohunice

Starty - Jihomoravská liga st. žáků

15/05/2022
Sokol Sokolnice
25:26
SHC Maloměřice Brno
21/11/2021
Tatran Bohunice
18:22
Sokol Juliánov
13/11/2021
SHC Maloměřice Brno
15:41
HK Ivančice
10/10/2021
SK Kuřim
22:42
Sokol Telnice
24/09/2021
SHC Maloměřice Brno
10:31
Sokol Juliánov

Starty - 2. liga muži SM

05/03/2022
Házená Uničov
33:34
Lesana Zubří
27/02/2022
Tatran Litovel junioři
30:24
Házená Uničov
19/02/2022
Házená Uničov
16:26
SKH Polanka n.O.
28/11/2021
SK Žeravice
40:31
TJ Sokol Ostrava

Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní

02/04/2022
HK Hodonín
7:34
SKH Velká n. V.
20/03/2022
HK Ivančice
23:23
SHK Veselí n.M.
19/03/2022
HK Hodonín
12:30
SK Kuřim
02/10/2021
SKH Velká n. V.
31:6
Tatran Bohunice

Starty - Jihomoravská liga mužů

22/05/2022
Sokol Sokolnice
31:29
Tatran Bohunice B
19/09/2021
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
19:29
Tatran Bohunice B

Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci

26/09/2021
TJ Sokol Centrum Haná
35:15
Házená Uničov

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

06/03/2022
TJ Holešov
42:19
SK PEMA Opava
17/10/2021
Házená Velká Bystřice
31:31
Házená Hustopeče
10/10/2021
SK Kuřim
34:27
TJ Rožnov p.R.

Starty - Žákovská liga starších žaček

09/04/2022
Sokol Vršovice
16:22
HK Ivančice
09/04/2022
Handball club Zlín, z.s. B
11:19
DHK Baník Most
09/04/2022
Handball club Zlín, z.s. A
18:21
Sokol Vršovice
09/04/2022
HK Ivančice
14:18
Handball club Zlín, z.s. B
09/04/2022
DHK Baník Most
23:20
Handball club Zlín, z.s. A
09/04/2022
Handball club Zlín, z.s. B
13:17
Sokol Vršovice
09/04/2022
HK Ivančice
15:25
Handball club Zlín, z.s. A
09/04/2022
Sokol Vršovice
11:19
DHK Baník Most
09/04/2022
Handball club Zlín, z.s. A
19:14
Handball club Zlín, z.s. B
09/04/2022
DHK Baník Most
16:13
HK Ivančice

Starty - 2. liga mladší dorostenci Morava

01/05/2022
Tatran Bohunice
26:29
Tatran Litovel
03/04/2022
HBC Olomouc 1966
17:35
HC Zubří B
12/03/2022
TJ Sokol Centrum Haná
28:35
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
26/02/2022
HBC Olomouc 1966
38:27
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
13/02/2022
TJ Sokol Centrum Haná
36:29
Sokol Juliánov
05/12/2021
Sokol Juliánov
34:41
HBC Olomouc 1966
24/10/2021
Sokol Juliánov
34:33
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
26/09/2021
TJ Sokol Centrum Haná
24:28
Tatran Bohunice

Starty - Jihomoravská liga ml. žáků

15/05/2022
Sokol Sokolnice
19:26
SK Kuřim
20/03/2022
HK Ivančice
26:12
Sokol Sokolnice
03/12/2021
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
11:25
Sokol Sokolnice
21/11/2021
Tatran Bohunice
17:21
Sokol Juliánov
13/11/2021
SHC Maloměřice Brno
4:36
HK Ivančice
24/10/2021
Sokol Juliánov
27:19
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
24/09/2021
SHC Maloměřice Brno
23:8
Sokol Juliánov
19/09/2021
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
4:23
HK Ivančice

Starty - Liga Vysočiny - mladší žáci

22/05/2022
TJ Sokol Chrudim
10:0
HK Ivančice B
22/05/2022
TJ Sokol Velké Meziříčí B
6:12
TJ Sokol Chrudim
22/05/2022
HK Ivančice B
9:10
Jiskra Havl.Brod
22/05/2022
Jiskra Havl.Brod
11:13
TJ Sokol Chrudim
22/05/2022
HK Ivančice B
18:12
TJ Sokol Velké Meziříčí B
22/05/2022
TJ Sokol Velké Meziříčí B
11:17
Jiskra Havl.Brod
22/05/2022
SK Kuřim
14:7
HK Ivančice B

Starty - 2. liga starší dorostenky

10/12/2021
SHK Veselí n.M.
27:12
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - 1. liga starší dorostenci

12/02/2022
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje A
32:17
KH Kopřivnice
27/11/2021
TJ Sokol Nové Veselí
37:18
Talent Škoda JS Plzeň

Starty - Český pohár mužů

12/09/2021
SK Droždín
21:28
HK Bystřice pod Hostýnem
29/08/2021
SK Droždín
31:15
Sokol II Prostějov

Starty - 1. liga mladší dorostenky

07/05/2022
DHK Zora Olomouc
21:21
Házená Jindřichův Hradec
26/02/2022
DHK Zora Olomouc
28:30
DHK Baník Most

Starty - Barážový turnaj o 1. ligu starších dorostenců

21/05/2022
SKP Frýdek-Místek
42:26
Tatran Litovel

Starty - 1. liga mladší dorostenci

12/02/2022
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
40:24
KH Kopřivnice
27/11/2021
TJ Sokol Nové Veselí
20:20
Talent Škoda JS Plzeň A
13/11/2021
Sokol Telnice
27:30
HCB Karviná

Starty - Zlínská liga - mladší žactvo

06/03/2022
TJ Holešov
26:23
Lesana Zubří

Starty - Jihomoravská liga st. žákyní

02/04/2022
HK Hodonín
19:31
SKH Velká n. V.
20/03/2022
HK Ivančice
25:17
SHK Veselí n.M.
19/03/2022
HK Hodonín
28:18
SK Kuřim
02/10/2021
SKH Velká n. V.
42:16
Tatran Bohunice

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava - jih

01/05/2022
Tatran Bohunice
27:31
HK Hodonín
02/04/2022
HK Hodonín
19:39
TJ Sokol Velké Meziříčí
19/03/2022
HK Hodonín
26:26
SK Kuřim
30/10/2021
Tatran Bohunice
21:29
SK Kuřim

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo II

26/09/2021
TJ Sokol Centrum Haná B
14:19
Senice na Hané

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava - sever

27/02/2022
DHK Litovel
14:16
1. SC Bohumín 98’
03/10/2021
DHK Litovel
21:17
TJ Sokol Karviná

Starty - 1.liga starší dorostenky

07/05/2022
DHK Zora Olomouc
29:19
Házená Jindřichův Hradec
26/02/2022
DHK Zora Olomouc
22:30
DHK Baník Most

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo I

26/09/2021
TJ Sokol Centrum Haná
22:19
Házená Velká Bystřice