Horalík Zbyněk

Fotografie hráče Horalík Zbyněk

Mateřský klub

SKH Polanka n.O.

Post

Rok narození

1974 (48 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

75

Starty - 1. liga mladší dorostenky

03/04/2022
TJ Sokol Poruba
36:30
DHK Baník Most
17/10/2021
TJ Sokol Poruba
33:31
Handball PSG Zlín

Starty - 2. liga muži SM

10/04/2022
TJ Sokol Luhačovice
21:26
Lesana Zubří
09/04/2022
Fatra-Slavia Napajedla
35:25
Házená Uničov
26/03/2022
TJ Rožnov p.R.
28:27
Lesana Zubří
13/03/2022
TJ Sokol Ostrava
34:27
TJ Sokol Luhačovice
05/03/2022
MHK TAEDA Karviná
33:27
SK Žeravice
26/02/2022
Pepino SKP Frýdek-Místek B
34:31
SK Žeravice
19/02/2022
Fatra-Slavia Napajedla
32:25
TJ Sokol Ostrava
13/02/2022
TJ Sokol Ostrava
36:27
Házená Uničov
06/02/2022
Pepino SKP Frýdek-Místek B
32:25
Tatran Litovel junioři
23/01/2022
HC Nový Jičín
21:24
Fatra-Slavia Napajedla
21/11/2021
TJ Sokol Ostrava
25:33
Lesana Zubří
13/11/2021
MHK TAEDA Karviná
32:33
TJ Rožnov p.R.
24/10/2021
MHK TAEDA Karviná
33:19
Házená Uničov
02/10/2021
TJ Rožnov p.R.
35:26
TJ Sokol Ostrava
28/09/2021
Lesana Zubří
36:34
Pepino SKP Frýdek-Místek B
25/09/2021
Pepino SKP Frýdek-Místek B
35:23
HC Nový Jičín
19/09/2021
SK Žeravice
26:26
Tatran Litovel junioři

Starty - MSL Muži

04/06/2022
T.J.Sokol Klimkovice
30:20
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
04/06/2022
Sokol Trnávka
35:30
Senice na Hané
10/04/2022
T.J.Sokol Klimkovice
22:21
HC Hlučín
02/04/2022
Meteor Orlová
25:26
HC Hlučín
31/10/2021
T.J.Sokol Klimkovice
23:35
KH Kopřivnice B
30/10/2021
Házená Paskov
28:29
TJ Sokol Krmelín
09/10/2021
Házená Paskov
25:27
HC Hlučín
25/09/2021
Házená Paskov
20:20
KH Kopřivnice B

Starty - 1. liga mladší dorostenci

06/03/2022
HC Zubří
29:24
Talent Škoda JS Plzeň A
26/02/2022
Pepino SKP Frýdek-Místek
43:23
TJ Sokol Žďár n.S.
13/02/2022
TJ Sokol Ostrava
39:18
Sokol Telnice
04/12/2021
HCB Karviná
22:24
HC Zubří
27/11/2021
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:37
HC Zubří
03/10/2021
HC Zubří
34:28
Pepino SKP Frýdek-Místek
25/09/2021
Pepino SKP Frýdek-Místek
27:22
KH Kopřivnice

Starty - MSL Starší žáci skupina I

02/06/2022
SKH Polanka n.O.
17:26
TJ Sokol Ostrava
23/10/2021
Pepino SKP Frýdek-Místek A
23:25
TJ Sokol Centrum Haná
23/10/2021
KH Kopřivnice A
27:16
Pepino SKP Frýdek-Místek A

Starty - 2. liga ženy - východ

24/10/2021
TJ Sokol Karviná
33:29
SK Žeravice
28/09/2021
Lesana Zubří
32:32
HK Hodonín II
05/09/2021
Házená Velká Bystřice
32:39
Lesana Zubří

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo I

18/09/2021
SK Žeravice
16:16
TJ Cement Hranice
18/09/2021
SK Žeravice/Velká Bystřice A
12:10
DHK Zora Olomouc A

Starty - 1.liga starší dorostenky

03/04/2022
TJ Sokol Poruba
29:32
DHK Baník Most
17/10/2021
TJ Sokol Poruba
19:30
Handball PSG Zlín
16/10/2021
DHK Zora Olomouc
32:25
HC Háje

Starty - Zlínská liga - starší žáci

02/10/2021
TJ Rožnov p.R.
21:26
TJ Holešov

Starty - MSL Starší žačky

11/09/2021
Sokol Hrabůvka
1:11
TJ TŽ Třinec
11/09/2021
TJ Sokol Poruba A
24:9
TJ TŽ Třinec
11/09/2021
Sokol Hrabůvka
4:25
TJ Sokol Poruba A

Starty - Zlínská liga - mladší žactvo

06/03/2022
HC Zubří A
28:16
TJ Handball Val.Meziříčí
06/03/2022
HC Zubří B
20:24
HK Bystřice pod Hostýnem
03/10/2021
HC Zubří A
32:10
Lesana Zubří
03/10/2021
HC Zubří B
34:4
Handball PSG Zlín C
02/10/2021
TJ Rožnov p.R.
12:27
TJ Handball Val.Meziříčí

Starty - 1. liga starší dorostenci

06/03/2022
HC Zubří
31:26
Talent Škoda JS Plzeň
26/02/2022
Pepino SKP Frýdek-Místek
26:32
Handball PSG Zlín
20/02/2022
Handball PSG Zlín
35:27
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje A
10/02/2022
HCB Karviná
0:10
HC Zubří
06/02/2022
Pepino SKP Frýdek-Místek
19:41
HC Zubří
17/11/2021
Handball PSG Zlín
25:25
Pepino SKP Frýdek-Místek
03/10/2021
HC Zubří
31:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
25/09/2021
Pepino SKP Frýdek-Místek
33:19
KH Kopřivnice

Starty - MSL Starší žáci skupina II

23/10/2021
Pepino SKP Frýdek-Místek B
17:20
T.J.Sokol Klimkovice
23/10/2021
KH Kopřivnice B
18:25
T.J.Sokol Klimkovice

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo II

18/09/2021
SK Žeravice/Velká Bystřice B
11:5
DHK Zora Olomouc B

Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci

18/09/2021
SK Žeravice
22:21
TJ Sokol Centrum Haná

Starty - 2. liga mladší dorostenci Morava

13/02/2022
SKH Polanka n.O.
44:40
T.J.Sokol Klimkovice
31/10/2021
T.J.Sokol Klimkovice
20:46
HC Zubří B
03/10/2021
HC Zubří B
23:21
Tatran Litovel

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

26/03/2022
TJ Rožnov p.R.
44:27
SK PEMA Opava
13/03/2022
TJ Sokol Ostrava
32:26
Sokol Telnice
21/11/2021
TJ Sokol Ostrava
54:20
SK PEMA Opava
02/10/2021
TJ Rožnov p.R.
27:32
TJ Sokol Ostrava
19/09/2021
TJ Cement Hranice B
18:24
Tatran Litovel

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava - sever

24/10/2021
TJ Sokol Karviná
26:29
HK Bystřice pod Hostýnem