Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Horalík Zbyněk
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Post
Rok narození
1974 (50 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
88
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
04/05/2024
Fatra-Slavia Napajedla
0:0
HC Nový Jičín
13/04/2024
TJ Rožnov p.R.
0:0
HCB Karviná
24/03/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
23:35
HCB Karviná
25/02/2024
KH Kopřivnice
41:28
HCB Karviná
18/02/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
29:24
HC Nový Jičín
17/02/2024
TJ Rožnov p.R.
42:36
KH Kopřivnice
10/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek B
33:28
HCB Karviná
11/11/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek B
35:17
HC Nový Jičín
28/10/2023
TJ Rožnov p.R.
45:28
T.J.Sokol Klimkovice
22/10/2023
T.J.Sokol Klimkovice
28:40
SK Žeravice
21/10/2023
Fatra-Slavia Napajedla
24:42
Handball club Zlín, z.s.
08/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek B
27:24
HK Bystřice pod Hostýnem
01/10/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
35:21
TJ Cement Hranice
29/09/2023
HCB Karviná
19:32
KH Kopřivnice
24/09/2023
KH Kopřivnice
41:30
TJ Rožnov p.R.
Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žaček
18/11/2023
Sokol Měnín
13:14
1. SC Bohumín 98
18/11/2023
SHK Kunovice
20:12
Sokol Hrabůvka
18/11/2023
SK Žeravice
20:21
Sokol Měnín
18/11/2023
1. SC Bohumín 98
11:18
SHK Kunovice
18/11/2023
Sokol Hrabůvka
15:25
SK Žeravice
18/11/2023
SHK Kunovice
28:16
Sokol Měnín
18/11/2023
1. SC Bohumín 98
21:23
SK Žeravice
18/11/2023
Sokol Měnín
22:21
Sokol Hrabůvka
18/11/2023
SK Žeravice
13:17
SHK Kunovice
18/11/2023
Sokol Hrabůvka
12:22
1. SC Bohumín 98
Starty - MSL Starší žačky
09/09/2023
T.J.Sokol Klimkovice
33:13
HC Nový Jičín
09/09/2023
Sokol Hrabůvka
30:19
HC Nový Jičín
09/09/2023
T.J.Sokol Klimkovice
29:23
Sokol Hrabůvka
Starty - Žákovská liga starších žaček
11/02/2024
Sokol Měnín
7:14
DHK Zora Olomouc
11/02/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
16:22
Sokol Písek
11/02/2024
HC Zlín B
18:9
Sokol Měnín
11/02/2024
DHK Zora Olomouc
21:21
TJ Sokol Velké Meziříčí
11/02/2024
Sokol Písek
25:16
HC Zlín B
11/02/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
20:12
Sokol Měnín
11/02/2024
DHK Zora Olomouc
23:16
HC Zlín B
11/02/2024
Sokol Měnín
7:23
Sokol Písek
11/02/2024
HC Zlín B
23:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
11/02/2024
Sokol Písek
19:14
DHK Zora Olomouc
02/12/2023
SHK Veselí n.M.
14:19
TJ Sokol Velké Meziříčí
02/12/2023
SHK Kunovice
24:10
T.J.Sokol Klimkovice
02/12/2023
Házená Jindřichův Hradec
0:10
SHK Veselí n.M.
02/12/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
14:13
SHK Kunovice
02/12/2023
T.J.Sokol Klimkovice
10:0
Házená Jindřichův Hradec
02/12/2023
SHK Kunovice
23:10
SHK Veselí n.M.
02/12/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
10:0
Házená Jindřichův Hradec
02/12/2023
SHK Veselí n.M.
24:20
T.J.Sokol Klimkovice
02/12/2023
Házená Jindřichův Hradec
0:10
SHK Kunovice
02/12/2023
T.J.Sokol Klimkovice
19:26
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - 2. liga muži SM
04/05/2024
Fatra-Slavia Napajedla
0:0
MHK TAEDA Karviná
28/04/2024
TJ Holešov
0:0
TJ Sokol Ostrava
28/04/2024
Lesana Zubří
0:0
Fatra-Slavia Napajedla
20/04/2024
Házená Paskov
0:0
Lesana Zubří
13/04/2024
TJ Rožnov p.R.
0:0
Házená Paskov
07/04/2024
TJ Sokol Ostrava
0:0
TJ Rožnov p.R.
24/03/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
39:23
Házená Paskov
02/03/2024
Lesana Zubří
22:28
KH Kopřivnice B
25/02/2024
KH Kopřivnice B
30:22
Házená Paskov
18/02/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
31:29
MHK TAEDA Karviná
17/02/2024
TJ Rožnov p.R.
28:25
KH Kopřivnice B
10/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
38:28
Házená Paskov
03/12/2023
Lesana Zubří
30:29
Házená Velká Bystřice
25/11/2023
Házená Paskov
20:33
MHK TAEDA Karviná
19/11/2023
TJ Holešov
39:48
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
28/10/2023
TJ Rožnov p.R.
37:24
TJ Sokol Ostrava
21/10/2023
Fatra-Slavia Napajedla
31:23
Házená Velká Bystřice
14/10/2023
Lesana Zubří
26:28
MHK TAEDA Karviná
08/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
37:36
HK Bystřice pod Hostýnem
07/10/2023
MHK TAEDA Karviná
24:25
TJ Rožnov p.R.
01/10/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
34:25
TJ Holešov
23/09/2023
KH Kopřivnice B
28:24
TJ Rožnov p.R.
17/09/2023
Házená Paskov
28:28
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
Starty - MSL Mladší žačky
27/04/2024
1. SC Bohumín 98
0:0
TJ Sokol Karviná
27/04/2024
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Karviná
27/04/2024
Sokol Hrabůvka
0:0
1. SC Bohumín 98
Starty - Zlínská liga - starší žaci
24/03/2024
HBC Olomouc 1966
28:14
HK Bystřice pod Hostýnem
24/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
38:22
HBC Olomouc 1966
24/03/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
19:31
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
07/04/2024
TJ Sokol Ostrava
0:0
Sokol Telnice
25/02/2024
KH Kopřivnice
36:33
HCB Karviná
29/09/2023
HCB Karviná
27:30
KH Kopřivnice
24/09/2023
KH Kopřivnice
38:26
Sokol Telnice
Starty - MSL Starší žáci skupina I
18/03/2024
SKH Polanka n.O.
19:26
KH Kopřivnice
Starty - 2. liga ženy - Morava
02/03/2024
Lesana Zubří
25:18
HK Ivančice
14/10/2023
Lesana Zubří
22:32
HK Ivančice
Starty - 1. liga mladší dorostenci
10/03/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:40
Talent Škoda JS Plzeň A
11/11/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
24:29
Lovci Lovosice
Starty - 1.liga starší dorostenky
24/02/2024
DHK Zora Olomouc
38:26
SHK Kunovice
12/11/2023
TJ Sokol Poruba
26:33
DHC Slavia Praha
Starty - 1. liga mladší dorostenky
24/02/2024
DHK Zora Olomouc
34:39
SKH Velká n. V.
12/11/2023
TJ Sokol Poruba
23:26
DHC Slavia Praha A
Starty - Český pohár mužů
27/08/2023
Meteor Orlová
26:28
Házená Paskov
26/08/2023
T.J.Sokol Klimkovice
32:29
Lesana Zubří
Starty - MSL Muži
29/10/2023
Meteor Orlová
25:22
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
29/10/2023
HC Hlučín
28:23
SK Droždín
08/10/2023
TJ Sokol Krmelín
15:18
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
24/09/2023
T.J.Sokol Klimkovice
31:25
Meteor Orlová
10/09/2023
Meteor Orlová
21:32
Sokol Trnávka
09/09/2023
T.J.Sokol Klimkovice
25:22
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
Starty - 1. liga starší dorostenci
10/03/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
35:33
Talent Škoda JS Plzeň
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
10/09/2023
TJ Sokol Karviná
31:33
HK Hodonín