Horalík Zbyněk

Fotografie hráče Horalík Zbyněk

Mateřský klub

SKH Polanka n.O.

Post

Rok narození

1974 (50 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

73

Starty - 2. liga muži SM

04/05/2024
Fatra-Slavia Napajedla
0:0
MHK TAEDA Karviná
28/04/2024
TJ Holešov
0:0
TJ Sokol Ostrava
28/04/2024
Lesana Zubří
0:0
Fatra-Slavia Napajedla
20/04/2024
Házená Paskov
0:0
Lesana Zubří
13/04/2024
TJ Rožnov p.R.
0:0
Házená Paskov
07/04/2024
TJ Sokol Ostrava
0:0
TJ Rožnov p.R.
24/03/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
0:0
Házená Paskov
10/03/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
0:0
SK Žeravice
02/03/2024
Lesana Zubří
0:0
KH Kopřivnice B
25/02/2024
KH Kopřivnice B
0:0
Házená Paskov
18/02/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
31:29
MHK TAEDA Karviná
17/02/2024
TJ Rožnov p.R.
28:25
KH Kopřivnice B
10/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
38:28
Házená Paskov
03/12/2023
Lesana Zubří
30:29
Házená Velká Bystřice
25/11/2023
Házená Paskov
20:33
MHK TAEDA Karviná
19/11/2023
TJ Holešov
39:48
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
28/10/2023
TJ Rožnov p.R.
37:24
TJ Sokol Ostrava
21/10/2023
Fatra-Slavia Napajedla
31:23
Házená Velká Bystřice
14/10/2023
Lesana Zubří
26:28
MHK TAEDA Karviná
08/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
37:36
HK Bystřice pod Hostýnem
07/10/2023
MHK TAEDA Karviná
24:25
TJ Rožnov p.R.
01/10/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
34:25
TJ Holešov
23/09/2023
KH Kopřivnice B
28:24
TJ Rožnov p.R.
17/09/2023
Házená Paskov
28:28
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka

Starty - 2. liga mladší dorostenci SM

04/05/2024
Fatra-Slavia Napajedla
0:0
HC Nový Jičín
13/04/2024
TJ Rožnov p.R.
0:0
HCB Karviná
24/03/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
0:0
HCB Karviná
25/02/2024
KH Kopřivnice
0:0
HCB Karviná
18/02/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
29:24
HC Nový Jičín
17/02/2024
TJ Rožnov p.R.
42:36
KH Kopřivnice
10/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek B
33:28
HCB Karviná
11/11/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek B
35:17
HC Nový Jičín
28/10/2023
TJ Rožnov p.R.
45:28
T.J.Sokol Klimkovice
22/10/2023
T.J.Sokol Klimkovice
28:40
SK Žeravice
21/10/2023
Fatra-Slavia Napajedla
24:42
Handball club Zlín, z.s.
08/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek B
27:24
HK Bystřice pod Hostýnem
01/10/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
35:21
TJ Cement Hranice
29/09/2023
HCB Karviná
19:32
KH Kopřivnice
24/09/2023
KH Kopřivnice
41:30
TJ Rožnov p.R.

Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žaček

18/11/2023
Sokol Měnín
13:14
1. SC Bohumín 98
18/11/2023
SHK Kunovice
20:12
Sokol Hrabůvka
18/11/2023
SK Žeravice
20:21
Sokol Měnín
18/11/2023
1. SC Bohumín 98
11:18
SHK Kunovice
18/11/2023
Sokol Hrabůvka
15:25
SK Žeravice
18/11/2023
SHK Kunovice
28:16
Sokol Měnín
18/11/2023
1. SC Bohumín 98
21:23
SK Žeravice
18/11/2023
Sokol Měnín
22:21
Sokol Hrabůvka
18/11/2023
SK Žeravice
13:17
SHK Kunovice
18/11/2023
Sokol Hrabůvka
12:22
1. SC Bohumín 98

Starty - MSL Starší žačky

09/09/2023
T.J.Sokol Klimkovice
33:13
HC Nový Jičín
09/09/2023
Sokol Hrabůvka
30:19
HC Nový Jičín
09/09/2023
T.J.Sokol Klimkovice
29:23
Sokol Hrabůvka

Starty - Žákovská liga starších žaček

11/02/2024
Sokol Měnín
7:14
DHK Zora Olomouc
11/02/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
16:22
Sokol Písek
11/02/2024
HC Zlín B
18:9
Sokol Měnín
11/02/2024
DHK Zora Olomouc
21:21
TJ Sokol Velké Meziříčí
11/02/2024
Sokol Písek
25:16
HC Zlín B
11/02/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
20:12
Sokol Měnín
11/02/2024
DHK Zora Olomouc
23:16
HC Zlín B
11/02/2024
Sokol Měnín
7:23
Sokol Písek
11/02/2024
HC Zlín B
23:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
11/02/2024
Sokol Písek
19:14
DHK Zora Olomouc
02/12/2023
SHK Veselí n.M.
14:19
TJ Sokol Velké Meziříčí
02/12/2023
SHK Kunovice
24:10
T.J.Sokol Klimkovice
02/12/2023
Házená Jindřichův Hradec
0:10
SHK Veselí n.M.
02/12/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
14:13
SHK Kunovice
02/12/2023
T.J.Sokol Klimkovice
10:0
Házená Jindřichův Hradec
02/12/2023
SHK Kunovice
23:10
SHK Veselí n.M.
02/12/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
10:0
Házená Jindřichův Hradec
02/12/2023
SHK Veselí n.M.
24:20
T.J.Sokol Klimkovice
02/12/2023
Házená Jindřichův Hradec
0:10
SHK Kunovice
02/12/2023
T.J.Sokol Klimkovice
19:26
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

07/04/2024
TJ Sokol Ostrava
0:0
Sokol Telnice
25/02/2024
KH Kopřivnice
0:0
HCB Karviná
29/09/2023
HCB Karviná
27:30
KH Kopřivnice
24/09/2023
KH Kopřivnice
38:26
Sokol Telnice

Starty - 2. liga ženy - Morava

02/03/2024
Lesana Zubří
0:0
HK Ivančice
14/10/2023
Lesana Zubří
22:32
HK Ivančice

Starty - 1. liga mladší dorostenci

10/03/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
Talent Škoda JS Plzeň A
11/11/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
24:29
Lovci Lovosice

Starty - 1.liga starší dorostenky

24/02/2024
DHK Zora Olomouc
0:0
SHK Kunovice
12/11/2023
TJ Sokol Poruba
26:33
DHC Slavia Praha

Starty - 1. liga mladší dorostenky

24/02/2024
DHK Zora Olomouc
0:0
SKH Velká n. V.
12/11/2023
TJ Sokol Poruba
23:26
DHC Slavia Praha A

Starty - Český pohár mužů

27/08/2023
Meteor Orlová
26:28
Házená Paskov
26/08/2023
T.J.Sokol Klimkovice
32:29
Lesana Zubří

Starty - MSL Muži

29/10/2023
Meteor Orlová
25:22
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
29/10/2023
HC Hlučín
28:23
SK Droždín
08/10/2023
TJ Sokol Krmelín
15:18
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
24/09/2023
T.J.Sokol Klimkovice
31:25
Meteor Orlová
10/09/2023
Meteor Orlová
21:32
Sokol Trnávka
09/09/2023
T.J.Sokol Klimkovice
25:22
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava

10/09/2023
TJ Sokol Karviná
31:33
HK Hodonín