Tůma Marek

Fotografie hráče Tůma Marek

Mateřský klub

Individuální člen

Post

Rok narození

1980 (41 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

88

Starty - Zlínská liga - mladší žactvo

24/04/2022
HK Bystřice pod Hostýnem
31:29
Handball PSG Zlín C
24/04/2022
HK Bystřice pod Hostýnem
15:21
TJ Handball Val.Meziříčí
19/12/2021
Handball PSG Zlín B
19:26
TJ Handball Val.Meziříčí
30/10/2021
TJ Rožnov p.R.
12:29
Handball PSG Zlín B
03/10/2021
TJ Holešov
13:9
HK Bystřice pod Hostýnem

Starty - Žákovská liga starších žaček

13/02/2022
1. SC Bohumín 98’
12:24
TJ Sokol Kobylisy II.
13/02/2022
Handball club Zlín, z.s. A
20:20
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
13/02/2022
Tatran Bohunice
19:23
1. SC Bohumín 98’
13/02/2022
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21:21
TJ Sokol Kobylisy II.
13/02/2022
Handball club Zlín, z.s. A
19:15
1. SC Bohumín 98’
13/02/2022
TJ Sokol Kobylisy II.
27:22
Tatran Bohunice
13/02/2022
1. SC Bohumín 98’
13:20
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
13/02/2022
Tatran Bohunice
18:28
Handball club Zlín, z.s. A

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

07/05/2022
TJ Cement Hranice B
29:20
SK Kuřim
12/12/2021
TJ Holešov
30:27
Házená Hustopeče
30/10/2021
TJ Rožnov p.R.
40:23
TJ Cement Hranice B
24/10/2021
SK Kuřim
31:32
Sokol Telnice
03/10/2021
TJ Holešov
27:26
Tatran Litovel
26/09/2021
Sokol Telnice
39:24
TJ Rožnov p.R.

Starty - Jihomoravská liga ml. žáků

24/10/2021
SK Kuřim
24:30
Sokol Telnice A

Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci

22/05/2022
SK HFP Prostějov
15:36
Tatran Litovel
12/03/2022
TJ Cement Hranice
20:26
Házená Uničov

Starty - 2. liga muži SM

07/05/2022
SK Žeravice
25:24
SKH Polanka n.O.
23/04/2022
MHK TAEDA Karviná
31:27
HC Nový Jičín
30/01/2022
TJ Sokol Luhačovice
24:24
Házená Uničov
30/10/2021
TJ Rožnov p.R.
30:25
SK Žeravice
18/09/2021
Fatra-Slavia Napajedla
34:22
TJ Sokol Luhačovice

Starty - 1. liga mladší dorostenky

02/04/2022
SHK Kunovice
22:25
Handball PSG Zlín
14/11/2021
Handball PSG Zlín
39:18
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
06/11/2021
DHK Zora Olomouc
33:30
DHC Plzeň

Starty - Zlínská liga - starší žáci

14/11/2021
Handball PSG Zlín B
24:18
Fatra-Slavia Napajedla

Starty - 2. liga starší dorostenky

09/04/2022
1. SC Bohumín 98’
38:34
Jiskra Havl.Brod
26/02/2022
SK Žeravice
31:25
Sokol Vršovice
26/02/2022
SHK Veselí n.M.
28:22
1. SC Bohumín 98’

Starty - 1. liga muži

24/04/2022
HK Bystřice pod Hostýnem
20:28
HBC JVP Strakonice 1921 A
27/03/2022
Handball PSG Zlín
30:21
HK Bystřice pod Hostýnem

Starty - Český pohár mužů

10/11/2021
Handball club Zlín, z.s.
17:43
Talent tým Plzeňského kraje
13/10/2021
Tatran Bohunice
21:24
SKKP Handball Brno
12/09/2021
Tatran Bohunice
24:18
SK Žeravice
10/09/2021
Lesana Zubří
31:36
Handball club Zlín, z.s.
29/08/2021
Fatra-Slavia Napajedla
29:28
TJ Sokol Luhačovice
29/08/2021
TJ Sokol Osek nad Bečvou
14:33
SK Žeravice

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo II

02/10/2021
SK HFP Prostějov
10:15
Sokol Horka n. M.

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava - jih

13/03/2022
TJ Jiskra Otrokovice
30:25
Tatran Bohunice
31/10/2021
TJ Holešov
32:17
HK Hodonín
03/10/2021
TJ Holešov
23:28
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo I

22/05/2022
SK HFP Prostějov
18:14
SK Žeravice/Velká Bystřice A
22/05/2022
HBC Olomouc 1966
32:18
SK Žeravice/Velká Bystřice A
22/05/2022
SK HFP Prostějov
22:17
HBC Olomouc 1966
12/03/2022
TJ Cement Hranice
19:30
Házená Velká Bystřice
12/03/2022
HBC Olomouc 1966
8:27
Házená Velká Bystřice
12/03/2022
TJ Cement Hranice
14:10
HBC Olomouc 1966

Starty - 1. liga mladší dorostenci

27/02/2022
HC Zubří
37:22
Sokol Telnice
12/02/2022
SKKP Handball Brno
33:34
C.S.Cargo HBC Jičín
08/12/2021
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
27:24
HCB Karviná
21/11/2021
HC Zubří
26:21
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
19/09/2021
HC Zubří
25:32
TJ Sokol Ostrava

Starty - 2. liga muži JM

25/03/2022
Sokol II Prostějov
37:29
HBC Olomouc 1966
20/02/2022
Tatran Bohunice
31:22
SHC Maloměřice Brno B
22/01/2022
TJ Holešov
23:38
SHC Maloměřice Brno B
24/10/2021
SK Kuřim
29:26
Sokol Telnice
03/10/2021
TJ Holešov
34:33
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
26/09/2021
Sokol Telnice
17:25
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - 2. liga mladší dorostenci Morava

30/04/2022
HBC Olomouc 1966
39:25
SKH Polanka n.O.
27/02/2022
HC Zubří B
28:29
T.J.Sokol Klimkovice
20/02/2022
Tatran Bohunice
38:38
HBC Olomouc 1966
19/09/2021
HC Zubří B
40:32
SKH Polanka n.O.

Starty - 1. liga ženy

06/05/2022
SK UP Olomouc, z.s.
26:26
SHK Kunovice
09/04/2022
1. SC Bohumín 98’
29:30
Jiskra Havl.Brod
02/04/2022
SHK Kunovice
29:17
Jiskra Havl.Brod

Starty - 2. liga ženy - východ

07/05/2022
SK Žeravice
19:22
HK Hodonín II
13/03/2022
TJ Jiskra Otrokovice B
25:31
HK Hodonín II
02/10/2021
Lesana Zubří
32:20
TJ Sokol Karviná

Starty - 1. liga starší dorostenci

12/02/2022
SKKP Handball Brno
26:23
C.S.Cargo HBC Jičín
29/01/2022
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje A
19:19
HCB Karviná
21/11/2021
HC Zubří
30:13
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje A
19/09/2021
HC Zubří
34:27
SKH Polanka n.O.

Starty - 1.liga starší dorostenky

19/12/2021
Handball PSG Zlín
42:24
Házená Kynžvart
06/11/2021
DHK Zora Olomouc
29:25
DHC Plzeň

Starty - MSL Muži

24/04/2022
Sokol Dřevohostice/SK Žeravice
29:35
SK Droždín
05/09/2021
Sokol Horka n. M.
0:10
TJ Sokol Osek nad Bečvou

Starty - Baráž o 1.ligu mužů

15/05/2022
Lesana Zubří
32:30
Tatran Bohunice

Starty - Liga OLK-ZLK - starší žačky

26/03/2022
TJ Cement Hranice
7:24
TJ Jiskra Otrokovice
12/03/2022
TJ Cement Hranice
14:37
Handball PSG Zlín A

Starty - Český pohár žen

28/10/2021
HK Ivančice
25:34
HK Hodonín
14/10/2021
SHK Kunovice
26:23
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - Barážový turnaj o 1. ligu starších dorostenců

21/05/2022
SKKP Handball Brno
34:38
SKP Frýdek-Místek

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava - sever

09/04/2022
1. SC Bohumín 98’
37:36
DHK Litovel