Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Podzimek Aleš
Mateřský klub
TJ Turnov
Post
Rok narození
1970 (53 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
96
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 1.Středočeská liga staršího žactva
28/04/2024
TJ Jiskra Zruč n.S.
29:40
Házená Poděbrady
28/04/2024
TJ Sokol Úvaly A
29:27
TJ Jiskra Zruč n.S.
28/04/2024
Házená Poděbrady
26:23
TJ Sokol Úvaly A
Starty - Středočeská liga mladšího žactva - chlapci
14/04/2024
Házená Mělník
20:12
TJ Sokol Bělá p. B.
14/04/2024
Spartak Příbram
10:13
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
14/04/2024
Házená Mělník
21:8
Spartak Příbram
14/04/2024
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
20:8
TJ Sokol Bělá p. B.
14/04/2024
Spartak Příbram
8:7
TJ Sokol Bělá p. B.
14/04/2024
Házená Mělník
16:12
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
07/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
20:15
TJ Sokol Bělá p. B.
07/04/2024
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
12:12
Házená Mělník
07/04/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
12:21
TJ Sokol Kostelec n.L.
07/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
17:15
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
07/04/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
8:22
Házená Mělník
07/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
21:14
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
07/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
16:19
Házená Mělník
07/04/2024
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
18:10
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
07/04/2024
Házená Mělník
18:12
TJ Sokol Kostelec n.L.
07/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
14:12
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Starty - 1. liga mladší dorostenci
25/02/2024
C.S.CARGO HBC Jičín
29:25
HC Zubří
26/11/2023
C.S.CARGO HBC Jičín
30:36
TJ Sokol Nové Veselí
12/11/2023
C.S.CARGO HBC Jičín
38:34
TJ Sokol Ostrava
24/09/2023
C.S.CARGO HBC Jičín
29:30
HAOLK
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
21/04/2024
TJ Sparta Kutná Hora
15:29
HBC JVP Strakonice 1921
16/03/2024
Jiskra Havl.Brod
31:27
Spartak MAS Sez.Ústí
10/03/2024
1.HC Pardubice
23:21
HBC JVP Strakonice 1921
10/02/2024
TJ Sparta Kutná Hora
21:40
1.HC Pardubice
19/11/2023
Jiskra Havl.Brod
33:31
Lokomotiva Vršovice
08/10/2023
TJ Sparta Kutná Hora
20:40
LIONS Hostivice
17/09/2023
1.HC Pardubice
37:15
TJ Sparta Kutná Hora
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
07/10/2023
TJ Sokol Chrudim
23:27
Sokol Měnín
17/09/2023
SK Polička
17:24
TJ Sokol Chrudim
Starty - Český pohár mužů
09/09/2023
TJ Náchod
27:20
Sokol Vršovice
02/09/2023
TJ ELP Jablonec n.N.
39:25
Házená Mělník
Starty - 2. liga muži SZČ
05/05/2024
Házená Mělník
37:31
TJ Sokol Bělá p. B.
04/05/2024
TJ Náchod
31:25
SK Slavia Praha
20/04/2024
Liberec Handball
35:26
SK Slavia Praha
15/03/2024
Liberec Handball
29:24
Házená Mělník
09/03/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
25:24
Sokol Vršovice B
02/03/2024
TJ Náchod
42:24
Házená Mělník
24/02/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
15:31
TJ Náchod
03/12/2023
SK Slavia Praha
28:30
TJ Náchod
25/11/2023
TJ Náchod
35:26
Lokomotiva Česká Lípa A
12/11/2023
TJ Sokol Bělá p. B.
28:26
Lovci Lovosice B
28/10/2023
TJ Náchod
27:18
HK Baník Most
14/10/2023
TJ Náchod
29:23
Liberec Handball
Starty - 2. liga muži JVČ
21/04/2024
TJ Sparta Kutná Hora
29:35
HBC JVP Strakonice 1921 B
06/04/2024
TJ Dolní Cerekev
33:30
TJ Loko České Budějovice
10/03/2024
1.HC Pardubice
30:29
HBC JVP Strakonice 1921 B
10/02/2024
TJ Sparta Kutná Hora
34:30
1.HC Pardubice
19/11/2023
Jiskra Havl.Brod
22:22
Lokomotiva Vršovice
08/10/2023
TJ Sparta Kutná Hora
20:31
TJ Loko České Budějovice
23/09/2023
TJ Dolní Cerekev
34:38
Lokomotiva Vršovice
17/09/2023
1.HC Pardubice
27:27
TJ Sparta Kutná Hora
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
05/05/2024
Házená Mělník
25:31
HBC JVP Strakonice 1921
27/04/2024
DHK Pardubice
36:23
Házená Mělník
23/03/2024
DHK Pardubice
0:0
HK Spartak Ústí n.L.
27/01/2024
DHK Pardubice
31:45
DHC Plzeň B
20/01/2024
DHK Pardubice
25:25
HC Hvězda Cheb
07/10/2023
DHK Pardubice
24:31
HK Slavia VŠ Plzeň
16/09/2023
Sokol Vršovice A
33:20
HK Spartak Ústí n.L.
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
05/05/2024
Házená Mělník
47:43
Slavoj Děčín
04/05/2024
TJ Náchod
47:20
HK Chomutov
20/04/2024
Liberec Handball
10:0
HK Chomutov
13/04/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
21:37
Liberec Handball
23/03/2024
HC Kolín
26:41
Házená Mělník
15/03/2024
Liberec Handball
57:25
Házená Mělník
02/03/2024
TJ Náchod
32:26
Házená Mělník
25/02/2024
C.S.CARGO HBC Jičín B
27:34
Liberec Handball
26/11/2023
C.S.CARGO HBC Jičín B
50:33
Slavoj Děčín
25/11/2023
TJ Náchod
41:18
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
18/11/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
33:28
TJ ELP Jablonec n.N.
12/11/2023
C.S.CARGO HBC Jičín B
27:31
TJ JM Chodov
31/10/2023
C.S.CARGO HBC Jičín B
28:28
Lovci Lovosice B
28/10/2023
TJ Náchod
23:29
C.S.CARGO HBC Jičín B
14/10/2023
TJ Náchod
16:28
Liberec Handball
24/09/2023
C.S.CARGO HBC Jičín B
41:24
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Starty - 2.Středočeská liga staršího žactva
18/11/2023
TJ Sokol Kostelec n.L.
26:26
HC Kolín
18/11/2023
Spartak Příbram
11:32
TJ Sokol Bělá p. B.
18/11/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
22:36
TJ Sokol Kostelec n.L.
18/11/2023
TJ Sokol Bělá p. B.
20:17
TJ Sparta Kutná Hora
18/11/2023
HC Kolín
17:22
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
28/10/2023
TJ Náchod
28:21
Házená Rokycany
09/09/2023
TJ Náchod
27:23
TJ Sokol Kobylisy II.
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
19/11/2023
Jiskra Havl.Brod
36:32
SK Kuřim
Starty - 2. liga ženy - Čechy
27/04/2024
DHK Pardubice
30:22
TJ Astra
23/03/2024
DHK Pardubice
33:19
HK Spartak Ústí n.L.
20/01/2024
DHK Pardubice
28:26
TJ Turnov
07/10/2023
DHK Pardubice
25:25
TJ Sokol Kobylisy II.
Starty - Středočeská liga mladšího žactva - dívky
22/10/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
10:6
Házená Mělník
22/10/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
10:8
Házená Poděbrady
Starty - Regionální liga mužů Královéhradeckého a Libereckého kraje
21/10/2023
Sokol ŽBS Železný Brod
15:18
HBC Jičín C
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
06/04/2024
TJ Dolní Cerekev
27:34
LIONS Hostivice
10/03/2024
1.HC Pardubice
26:26
Lokomotiva Louny
23/09/2023
TJ Dolní Cerekev
18:38
Lokomotiva Vršovice
16/09/2023
Sokol Vršovice
30:26
I.HK Dvůr Králové
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
16/03/2024
Jiskra Havl.Brod
18:26
TJ Jiskra Otrokovice