Podzimek Aleš

Fotografie hráče Podzimek Aleš

Mateřský klub

TJ Turnov

Post

Rok narození

1970 (53 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

118

Starty - 1.Středočeská liga staršího žactva

28/04/2024
TJ Jiskra Zruč n.S.
29:40
Házená Poděbrady
28/04/2024
TJ Sokol Úvaly A
29:27
TJ Jiskra Zruč n.S.
28/04/2024
Házená Poděbrady
26:23
TJ Sokol Úvaly A

Starty - Středočeská liga mladšího žactva - chlapci

19/05/2024
HC Kolín B
7:25
Házená Mělník
19/05/2024
HC Kolín A
18:16
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
19/05/2024
HC Kolín B
10:20
TJ Sokol Úvaly C
19/05/2024
HC Kolín A
14:11
TJ Sokol Úvaly C
19/05/2024
HC Kolín B
10:18
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
19/05/2024
HC Kolín A
27:7
HC Kolín B
12/05/2024
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
13:22
TJ Sokol Kostelec n.L.
12/05/2024
HC Kolín B
17:17
TJ Sokol Úvaly C
12/05/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
12:12
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
12/05/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
26:15
HC Kolín B
12/05/2024
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
14:12
HC Kolín B
12/05/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
31:8
TJ Sokol Úvaly C
12/05/2024
TJ Sokol Úvaly C
13:20
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
12/05/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
16:13
TJ Sokol Bělá p. B.
14/04/2024
Házená Mělník
20:12
TJ Sokol Bělá p. B.
14/04/2024
Spartak Příbram
10:13
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
14/04/2024
Házená Mělník
21:8
Spartak Příbram
14/04/2024
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
20:8
TJ Sokol Bělá p. B.
14/04/2024
Spartak Příbram
8:7
TJ Sokol Bělá p. B.
14/04/2024
Házená Mělník
16:12
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
07/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
20:15
TJ Sokol Bělá p. B.
07/04/2024
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
12:12
Házená Mělník
07/04/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
12:21
TJ Sokol Kostelec n.L.
07/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
17:15
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
07/04/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
8:22
Házená Mělník
07/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
21:14
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
07/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
16:19
Házená Mělník
07/04/2024
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
18:10
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
07/04/2024
Házená Mělník
18:12
TJ Sokol Kostelec n.L.
07/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
14:12
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

Starty - 1. liga mladší dorostenci

25/02/2024
C.S.CARGO HBC Jičín
29:25
HC Zubří
26/11/2023
C.S.CARGO HBC Jičín
30:36
TJ Sokol Nové Veselí
12/11/2023
C.S.CARGO HBC Jičín
38:34
TJ Sokol Ostrava
24/09/2023
C.S.CARGO HBC Jičín
29:30
HAOLK

Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ

21/04/2024
TJ Sparta Kutná Hora
15:29
HBC JVP Strakonice 1921
16/03/2024
Jiskra Havl.Brod
31:27
Spartak MAS Sez.Ústí
10/03/2024
1.HC Pardubice
23:21
HBC JVP Strakonice 1921
10/02/2024
TJ Sparta Kutná Hora
21:40
1.HC Pardubice
19/11/2023
Jiskra Havl.Brod
33:31
Lokomotiva Vršovice
08/10/2023
TJ Sparta Kutná Hora
20:40
LIONS Hostivice
17/09/2023
1.HC Pardubice
37:15
TJ Sparta Kutná Hora

Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek

07/10/2023
TJ Sokol Chrudim
23:27
Sokol Měnín
17/09/2023
SK Polička
17:24
TJ Sokol Chrudim

Starty - Český pohár mužů

09/09/2023
TJ Náchod
27:20
Sokol Vršovice
02/09/2023
TJ ELP Jablonec n.N.
39:25
Házená Mělník

Starty - Středočeská liga mladšího žactva - dívky

11/05/2024
TJ Turnov
17:5
SK Hudlice
11/05/2024
Házená Mělník
9:12
TJ Sokol Bělá p. B.
11/05/2024
TJ Turnov
22:8
Házená Poděbrady
11/05/2024
Házená Mělník
14:13
SK Hudlice
11/05/2024
Házená Poděbrady
10:28
TJ Sokol Bělá p. B.
11/05/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
9:17
TJ Turnov
11/05/2024
SK Hudlice
15:18
TJ Sokol Bělá p. B.
11/05/2024
Házená Poděbrady
11:10
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
22/10/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
10:6
Házená Mělník
22/10/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
10:8
Házená Poděbrady

Starty - 2. liga muži SZČ

05/05/2024
Házená Mělník
37:31
TJ Sokol Bělá p. B.
04/05/2024
TJ Náchod
31:25
SK Slavia Praha
20/04/2024
Liberec Handball
35:26
SK Slavia Praha
15/03/2024
Liberec Handball
29:24
Házená Mělník
09/03/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
25:24
Sokol Vršovice B
02/03/2024
TJ Náchod
42:24
Házená Mělník
24/02/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
15:31
TJ Náchod
03/12/2023
SK Slavia Praha
28:30
TJ Náchod
25/11/2023
TJ Náchod
35:26
Lokomotiva Česká Lípa A
12/11/2023
TJ Sokol Bělá p. B.
28:26
Lovci Lovosice B
28/10/2023
TJ Náchod
27:18
HK Baník Most
14/10/2023
TJ Náchod
29:23
Liberec Handball

Starty - 2. liga muži JVČ

21/04/2024
TJ Sparta Kutná Hora
29:35
HBC JVP Strakonice 1921 B
06/04/2024
TJ Dolní Cerekev
33:30
TJ Loko České Budějovice
10/03/2024
1.HC Pardubice
30:29
HBC JVP Strakonice 1921 B
10/02/2024
TJ Sparta Kutná Hora
34:30
1.HC Pardubice
19/11/2023
Jiskra Havl.Brod
22:22
Lokomotiva Vršovice
08/10/2023
TJ Sparta Kutná Hora
20:31
TJ Loko České Budějovice
23/09/2023
TJ Dolní Cerekev
34:38
Lokomotiva Vršovice
17/09/2023
1.HC Pardubice
27:27
TJ Sparta Kutná Hora

Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy

05/05/2024
Házená Mělník
25:31
HBC JVP Strakonice 1921
27/04/2024
DHK Pardubice
36:23
Házená Mělník
23/03/2024
DHK Pardubice
0:0
HK Spartak Ústí n.L.
27/01/2024
DHK Pardubice
31:45
DHC Plzeň B
20/01/2024
DHK Pardubice
25:25
HC Hvězda Cheb
07/10/2023
DHK Pardubice
24:31
HK Slavia VŠ Plzeň
16/09/2023
Sokol Vršovice A
33:20
HK Spartak Ústí n.L.

Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ

05/05/2024
Házená Mělník
47:43
Slavoj Děčín
04/05/2024
TJ Náchod
47:20
HK Chomutov
20/04/2024
Liberec Handball
10:0
HK Chomutov
13/04/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
21:37
Liberec Handball
23/03/2024
HC Kolín
26:41
Házená Mělník
15/03/2024
Liberec Handball
57:25
Házená Mělník
02/03/2024
TJ Náchod
32:26
Házená Mělník
25/02/2024
C.S.CARGO HBC Jičín B
27:34
Liberec Handball
26/11/2023
C.S.CARGO HBC Jičín B
50:33
Slavoj Děčín
25/11/2023
TJ Náchod
41:18
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
18/11/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
33:28
TJ ELP Jablonec n.N.
12/11/2023
C.S.CARGO HBC Jičín B
27:31
TJ JM Chodov
31/10/2023
C.S.CARGO HBC Jičín B
28:28
Lovci Lovosice B
28/10/2023
TJ Náchod
23:29
C.S.CARGO HBC Jičín B
14/10/2023
TJ Náchod
16:28
Liberec Handball
24/09/2023
C.S.CARGO HBC Jičín B
41:24
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

Starty - 2.Středočeská liga staršího žactva

25/05/2024
Spartak Příbram
0:0
TJ Sokol Kostelec n.L.
25/05/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
0:0
TJ Sokol Bělá p. B.
25/05/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
0:0
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
25/05/2024
HC Kolín
0:0
TJ Sparta Kutná Hora
18/11/2023
TJ Sokol Kostelec n.L.
26:26
HC Kolín
18/11/2023
Spartak Příbram
11:32
TJ Sokol Bělá p. B.
18/11/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
22:36
TJ Sokol Kostelec n.L.
18/11/2023
TJ Sokol Bělá p. B.
20:17
TJ Sparta Kutná Hora
18/11/2023
HC Kolín
17:22
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy

28/10/2023
TJ Náchod
28:21
Házená Rokycany
09/09/2023
TJ Náchod
27:23
TJ Sokol Kobylisy II.

Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava

19/11/2023
Jiskra Havl.Brod
36:32
SK Kuřim

Starty - 2. liga ženy - Čechy

27/04/2024
DHK Pardubice
30:22
TJ Astra
23/03/2024
DHK Pardubice
33:19
HK Spartak Ústí n.L.
20/01/2024
DHK Pardubice
28:26
TJ Turnov
07/10/2023
DHK Pardubice
25:25
TJ Sokol Kobylisy II.

Starty - Regionální liga mužů Královéhradeckého a Libereckého kraje

21/10/2023
Sokol ŽBS Železný Brod
15:18
HBC Jičín C

Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy

06/04/2024
TJ Dolní Cerekev
27:34
LIONS Hostivice
10/03/2024
1.HC Pardubice
26:26
Lokomotiva Louny
23/09/2023
TJ Dolní Cerekev
18:38
Lokomotiva Vršovice
16/09/2023
Sokol Vršovice
30:26
I.HK Dvůr Králové

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava

16/03/2024
Jiskra Havl.Brod
18:26
TJ Jiskra Otrokovice