Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Letev Milan
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Post
Rok narození
1976 (47 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
54
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Jihomoravská liga st. žákyní
10/03/2024
Sokol Měnín
16:14
HK Hodonín
10/03/2024
Tatran Bohunice
12:11
SK Kuřim
10/03/2024
HK Hodonín
9:23
HK Ivančice
10/03/2024
Tatran Bohunice
11:18
HK Ivančice
10/03/2024
Sokol Měnín
8:25
HK Ivančice
10/03/2024
HK Hodonín
14:13
Tatran Bohunice
Starty - 2. liga muži JM
29/10/2023
Sokol Telnice
27:30
TJ Sokol Újezd u Brna
08/10/2023
Sokol Nové Bránice
25:36
SK Kuřim
Starty - Jihomoravská liga ml. žáků
07/10/2023
Sokol Telnice
23:10
SKKP Handball Brno A
07/10/2023
SHC Maloměřice Brno
13:15
TJ Sokol Újezd u Brna
07/10/2023
Sokol Telnice
22:15
TJ Sokol Újezd u Brna
07/10/2023
SKKP Handball Brno A
19:18
SHC Maloměřice Brno
07/10/2023
SHC Maloměřice Brno
14:22
Sokol Telnice
07/10/2023
SKKP Handball Brno A
15:15
TJ Sokol Újezd u Brna
Starty - 1. liga muži
28/04/2024
SKH Polanka n.O.
0:0
Tatran Litovel
Starty - 2. liga muži SM
02/12/2023
MHK TAEDA Karviná
32:22
Fatra-Slavia Napajedla
16/09/2023
Fatra-Slavia Napajedla
28:30
TJ Holešov
Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní
16/09/2023
SK Kuřim A
7:8
HK Ivančice
16/09/2023
SKH Velká n. V.
11:2
SK Kuřim A
16/09/2023
Tatran Bohunice A
10:9
SKH Velká n. V.
16/09/2023
Tatran Bohunice A
12:2
SK Kuřim A
Starty - Chance Extraliga mužů
29/03/2024
SKKP Handball Brno
0:0
HCB Karviná
23/03/2024
SHC Maloměřice Brno
29:27
HBC JVP Strakonice 1921 A
02/03/2024
SKKP Handball Brno
22:28
Talent tým Plzeňského kraje
29/02/2024
HC ROBE Zubří
33:35
HK FCC Město Lovosice
31/01/2024
HC Dukla Praha
21:29
HCB Karviná
19/12/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
38:22
TJ Cement Hranice
16/12/2023
TJ Sokol Nové Veselí
26:32
HK FCC Město Lovosice
09/12/2023
O2xyworld HBC Jičín
34:32
HC ROBE Zubří
04/12/2023
SHC Maloměřice Brno
28:40
KH ISMM Kopřivnice
21/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921 A
25:29
HCB Karviná
11/11/2023
SKKP Handball Brno
34:31
HC Dukla Praha
14/10/2023
HC ROBE Zubří
30:35
Talent tým Plzeňského kraje
30/09/2023
KH ISMM Kopřivnice
33:20
TJ Cement Hranice
28/09/2023
HK FCC Město Lovosice
33:27
TJ Sokol Nové Veselí
01/09/2023
SHC Maloměřice Brno
27:28
Pepino SKP Frýdek-Místek
Starty - 1. liga ženy
24/03/2024
SKUP Olomouc
32:45
DHK Baník Most B
18/11/2023
SHK Kunovice
27:30
LIONS Hostivice
Starty - 1.liga starší dorostenky
18/11/2023
SHK Kunovice
20:32
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 1. liga starší dorostenci
28/04/2024
SKH Polanka n.O.
0:0
HC Zubří
15/10/2023
SKKP Handball Brno
24:33
TJ Sokol Nové Veselí
Starty - MOL Liga
11/02/2024
TJ Sokol Poruba
24:34
HC DAC Dunajská Streda
06/01/2024
HK Hodonín
34:39
HK Slovan Duslo Šaľa
15/11/2023
DHK Baník Most
30:30
HC DAC Dunajská Streda
09/09/2023
DHK Zora Olomouc
35:27
HK Slovan Duslo Šaľa
Starty - Jihomoravská liga mužů
17/03/2024
Sokol Juliánov
35:31
Sokol Měnín
24/09/2023
Sokol Juliánov
0:0
SKKP Handball Brno "B"
Starty - Krajská kvalifikace ŽL chlapci
29/10/2023
HK Ivančice
20:7
SKKP Handball Brno
29/10/2023
SK Kuřim
23:16
SKKP Handball Brno
29/10/2023
HK Ivančice
18:14
SK Kuřim
Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně
18/11/2023
SHK Kunovice
14:28
Lesana Zubří
Starty - Český pohár mužů
08/11/2023
HCB Karviná
35:30
Talent tým Plzeňského kraje
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
16/09/2023
Fatra-Slavia Napajedla
36:34
TJ Cement Hranice
Starty - 1. liga mladší dorostenci
15/10/2023
SKKP Handball Brno
43:41
TJ Sokol Nové Veselí