Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Řeháček Marek
Mateřský klub
Individuální člen
Post
Rok narození
1986 (37 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
73
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Středočeská liga mladšího žactva - chlapci
27/04/2024
Spartak Příbram
24:9
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
27/04/2024
TJ Sokol Úvaly C
10:13
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
27/04/2024
Spartak Příbram
10:15
HC Kolín A
27/04/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
14:15
HC Kolín A
27/04/2024
Spartak Příbram
10:22
TJ Sokol Kostelec n.L.
27/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
26:13
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
27/04/2024
Spartak Příbram
15:16
TJ Sokol Úvaly C
Starty - 1. liga ženy
21/04/2024
Sokol Vršovice A
35:23
1. SC Bohumín 98
24/03/2024
LIONS Hostivice
32:27
Tatran Bohunice
10/02/2024
Házená Jindřichův Hradec
27:29
Tatran Bohunice
03/02/2024
Tatran Bohunice
20:28
Sokol Vršovice A
12/11/2023
LIONS Hostivice
29:23
DHK Baník Most B
29/10/2023
HC Hvězda Cheb
17:30
DHK Baník Most B
22/10/2023
DHK Baník Most B
35:20
SHK Kunovice
30/09/2023
Jiskra Havl.Brod
28:24
HC Hvězda Cheb
Starty - 1. liga mladší dorostenci
07/04/2024
C.S.CARGO HBC Jičín
28:31
SKKP Handball Brno
17/02/2024
TJ Dukla Praha A
32:21
Lovci Lovosice
11/11/2023
Jihočeši
21:30
TJ Dukla Praha A
22/10/2023
HK Baník Most
23:29
Lovci Lovosice
17/09/2023
C.S.CARGO HBC Jičín
34:27
HK Baník Most
Starty - 1. liga muži
04/05/2024
O2xyworld HBC Jičín "B"
36:25
Sokol Šťáhlavy
14/04/2024
TJ JM Chodov A
25:24
Tatran Bohunice
10/03/2024
Sokol Šťáhlavy
28:26
Sokol Vršovice A
26/11/2023
Tatran Bohunice
35:25
Sokol Šťáhlavy
18/11/2023
Sokol Vršovice A
33:29
Handball club Zlín, z.s.
05/11/2023
TJ JM Chodov A
28:20
Sokol Šťáhlavy
17/09/2023
O2xyworld HBC Jičín "B"
31:29
Tatran Bohunice
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
28/04/2024
HC Háje
34:39
HK Spartak Ústí n.L.
21/04/2024
Sokol Vršovice A
39:19
HC Háje
24/02/2024
TJ Loko České Budějovice
20:37
DHK Baník Most B
04/02/2024
Házená Mělník
14:31
HK Slavia VŠ Plzeň
29/10/2023
HC Hvězda Cheb
19:29
DHK Baník Most B
01/10/2023
HK Spartak Ústí n.L.
29:28
DHK Baník Most B
Starty - 2. liga ženy - Čechy
28/04/2024
HC Háje A
31:28
HK Spartak Ústí n.L.
20/04/2024
HC Plzeň
29:31
DHK Pardubice
24/02/2024
TJ Loko České Budějovice
32:23
HC Plzeň
28/01/2024
Sokol Písek B
36:25
TJ Turnov
01/10/2023
HK Spartak Ústí n.L.
24:22
HC Plzeň
Starty - Český pohár mužů
25/10/2023
Liberec Handball
22:31
HC ROBE Zubří
04/10/2023
Lokomotiva Louny
21:33
O2XYWORLD HBC Jičín
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
20/04/2024
Spartak Příbram
25:36
TJ Náchod
17/11/2023
Spartak Příbram
23:33
TJ Náchod
Starty - 2. liga muži SZČ
18/11/2023
Sokol Vršovice B
21:23
TJ Náchod
15/10/2023
SK Slavia Praha
32:36
Lovci Lovosice B
16/09/2023
Lokomotiva Louny
29:25
SK Slavia Praha
Starty - 1. liga starší dorostenci
07/04/2024
C.S.CARGO HBC Jičín
34:28
SKKP Handball Brno
17/09/2023
C.S.CARGO HBC Jičín
34:25
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
24/03/2024
LIONS Hostivice
34:33
Házená Rokycany
18/11/2023
Sokol Vršovice
31:29
Jihočeši
16/09/2023
Lokomotiva Louny
29:26
LIONS Hostivice
Starty - 1.liga starší dorostenky
21/04/2024
Sokol Vršovice
23:25
1. SC Bohumín 98
10/02/2024
Házená Jindřichův Hradec
38:32
DHK Zora Olomouc
28/01/2024
Sokol Písek
33:27
Házená Kynžvart
Starty - 1. liga mladší dorostenky
10/02/2024
Házená Jindřichův Hradec
26:25
DHK Zora Olomouc
28/01/2024
Sokol Písek
37:26
Házená Kynžvart
Starty - 1.Středočeská liga staršího žactva
28/04/2024
TJ Sokol Úvaly B
24:18
Házená Mělník
28/04/2024
TJ Sparta Kutná Hora
16:22
LIONS Hostivice
28/04/2024
Házená Mělník
30:29
TJ Sparta Kutná Hora
28/04/2024
TJ Sokol Úvaly B
12:42
LIONS Hostivice
17/03/2024
Házená Poděbrady
30:39
LIONS Hostivice
17/03/2024
TJ Jiskra Zruč n.S.
24:26
Házená Mělník
17/03/2024
Házená Poděbrady
22:23
Házená Mělník
17/03/2024
TJ Jiskra Zruč n.S.
20:32
LIONS Hostivice
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
24/03/2024
LIONS Hostivice
44:33
Házená Rokycany
11/11/2023
Jiskra Třeboň B
29:32
HBC JVP Strakonice 1921
30/09/2023
Jiskra Havl.Brod
26:33
LIONS Hostivice
Starty - 2. liga muži JVČ
24/02/2024
TJ Loko České Budějovice
21:23
Jiskra Havl.Brod
03/02/2024
TJ Sokol Nové Veselí B
35:21
TJ Sokol Úvaly
30/09/2023
Jiskra Havl.Brod
26:22
TJ Loko České Budějovice
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
03/02/2024
Tatran Bohunice
32:36
TJ Sokol Karviná
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
21/04/2024
Sokol Vršovice B
34:23
TJ Sokol Chrudim
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
17/02/2024
TJ Dukla Praha B
34:27
Lovci Lovosice B
05/11/2023
TJ JM Chodov
45:31
Slavoj Děčín