Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Noworytová Barbara
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Post
Rok narození
2000 (23 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
55
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - MSL Mladší žačky
03/12/2023
TJ Sokol Karviná
18:26
Sokol Hrabůvka
03/12/2023
1. SC Bohumín 98
21:14
Sokol Hrabůvka
03/12/2023
TJ Sokol Karviná
9:18
1. SC Bohumín 98
Starty - MSL Starší žačky
02/06/2024
HC Nový Jičín
0:0
TJ Sokol Karviná
02/06/2024
1. SC Bohumín 98
0:0
TJ Sokol Karviná
02/06/2024
HC Nový Jičín
0:0
1. SC Bohumín 98
05/05/2024
TJ Sokol Karviná
25:15
T.J.Sokol Klimkovice
05/05/2024
TJ Sokol Poruba A
23:9
T.J.Sokol Klimkovice
05/05/2024
TJ Sokol Karviná
17:27
TJ Sokol Poruba A
20/04/2024
Sokol Hrabůvka
29:21
HC Nový Jičín
25/11/2023
1. SC Bohumín 98
33:19
Sokol Hrabůvka
25/11/2023
Házená Paskov
23:31
Sokol Hrabůvka
25/11/2023
1. SC Bohumín 98
26:17
Házená Paskov
Starty - MSL Starší žáci skupina I
06/04/2024
KH Kopřivnice
35:21
HC Hlučín
06/04/2024
HC Nový Jičín
25:24
HC Hlučín
06/04/2024
KH Kopřivnice
29:14
HC Nový Jičín
05/11/2023
SKH Polanka n.O.
18:23
HCB Karviná
05/11/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
16:16
HCB Karviná
05/11/2023
SKH Polanka n.O.
15:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žáků
26/11/2023
SK Kuřim
18:20
HC Nový Jičín
26/11/2023
Tatran Litovel
12:23
HC Zubří
26/11/2023
Házená Uničov
3:23
SK Kuřim
26/11/2023
HC Nový Jičín
18:24
Tatran Litovel
26/11/2023
HC Zubří
34:8
Házená Uničov
26/11/2023
Tatran Litovel
22:15
SK Kuřim
26/11/2023
HC Nový Jičín
13:7
Házená Uničov
26/11/2023
SK Kuřim
10:12
HC Zubří
26/11/2023
Házená Uničov
8:25
Tatran Litovel
26/11/2023
HC Zubří
15:11
HC Nový Jičín
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
11/05/2024
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
HK Bystřice pod Hostýnem
27/04/2024
TJ Rožnov p.R.
26:26
Handball club Zlín, z.s.
20/04/2024
HCB Karviná
36:24
SKH Polanka n.O.
06/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek B
38:11
SKH Polanka n.O.
24/03/2024
HC Nový Jičín
15:40
KH Kopřivnice
09/03/2024
HCB Karviná
21:36
Handball club Zlín, z.s.
03/03/2024
SKH Polanka n.O.
25:41
KH Kopřivnice
02/12/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek B
35:21
T.J.Sokol Klimkovice
05/11/2023
SKH Polanka n.O.
50:30
HCB Karviná
17/09/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
26:26
SKH Polanka n.O.
Starty - 1. liga mladší dorostenci
03/03/2024
TJ Sokol Ostrava
41:33
HK Baník Most
02/12/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
26:38
C.S.CARGO HBC Jičín
19/11/2023
TJ Sokol Ostrava
22:26
HAOLK
Starty - 2. liga muži SM
27/04/2024
TJ Rožnov p.R.
30:28
Házená Velká Bystřice
20/04/2024
Házená Paskov
32:27
Lesana Zubří
06/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
34:34
Lesana Zubří
05/03/2024
Házená Paskov
18:27
TJ Sokol Ostrava
07/10/2023
TJ Sokol Ostrava
31:30
Házená Velká Bystřice
17/09/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
38:26
Lesana Zubří
Starty - 1.liga starší dorostenky
25/02/2024
TJ Sokol Poruba
26:27
Handball club Zlín, z.s.
28/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
35:17
Sokol Vršovice
Starty - MSL Starší žáci skupina II
16/03/2024
HCB Karviná B
23:13
Pepino SKP Frýdek-Místek B
16/03/2024
SKH Polanka n.O. B
11:37
KH Kopřivnice B
16/03/2024
SKH Polanka n.O. B
13:26
Pepino SKP Frýdek-Místek B
16/03/2024
KH Kopřivnice B
22:14
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci
17/09/2023
TJ Cement Hranice
30:35
Tatran Litovel
Starty - MSL Muži
17/09/2023
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
27:30
HC Hlučín
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
09/03/2024
HCB Karviná
48:18
Házená Velká Bystřice
07/10/2023
TJ Sokol Ostrava
39:41
Házená Velká Bystřice
Starty - 1. liga mladší dorostenky
25/02/2024
TJ Sokol Poruba
23:26
Handball club Zlín, z.s.