Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Papala Martin
Mateřský klub
Individuální člen
Post
Rok narození
2003 (20 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
66
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
06/04/2024
KH Kopřivnice
30:22
Házená Velká Bystřice
06/04/2024
HCB Karviná
36:38
SK Kuřim
10/02/2024
KH Kopřivnice
45:16
TJ Sokol Ostrava
07/10/2023
HCB Karviná
30:27
Tatran Litovel
Starty - 1. liga mladší dorostenky
27/04/2024
Handball club Zlín, z.s.
35:34
SKH Velká n. V.
20/04/2024
DHK Zora Olomouc
30:36
Sokol Písek
17/03/2024
TJ Sokol Poruba
32:28
1. SC Bohumín 98
03/02/2024
Handball club Zlín, z.s.
35:20
Házená Jindřichův Hradec
23/09/2023
Handball club Zlín, z.s.
23:28
Sokol Písek
17/09/2023
TJ Sokol Poruba
24:29
SKH Velká n. V.
Starty - 1. liga mladší dorostenci
24/03/2024
TJ Sokol Ostrava
26:33
TJ Sokol Nové Veselí
24/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
32:25
Jihočeši
22/10/2023
HC Zubří
36:20
Jihočeši
Starty - MSL Minižactvo 5+1
25/11/2023
TJ Sokol Ostrava
6:7
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
25/11/2023
HCB Karviná A
3:12
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
25/11/2023
TJ Sokol Ostrava
15:1
HCB Karviná B
Starty - 1. liga starší dorostenci
18/02/2024
Handball club Zlín, z.s.
30:39
TJ Sokol Nové Veselí
22/10/2023
HC Zubří
31:21
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
21/04/2024
TJ Sokol Karviná
27:31
HK Ivančice
18/11/2023
TJ Sokol Karviná
21:27
TJ Sokol Velké Meziříčí
01/10/2023
TJ Sokol Karviná
31:27
SKH Velká n. V. B
Starty - MSL Starší žačky
12/11/2023
Házená Paskov
17:22
TJ Sokol Karviná
12/11/2023
TJ TŽ Třinec
12:21
TJ Sokol Karviná
Starty - MSL Muži
28/04/2024
TJ Sokol Krmelín
20:30
Sokol Trnávka
04/11/2023
TJ Sokol Krmelín
26:39
T.J.Sokol Klimkovice
14/10/2023
T.J.Sokol Klimkovice
34:29
HC Hlučín
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
06/04/2024
HCB Karviná
24:34
SK Žeravice
24/03/2024
SKH Polanka n.O.
24:23
TJ Cement Hranice
24/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek B
32:28
Handball club Zlín, z.s.
18/02/2024
Handball club Zlín, z.s.
34:19
TJ Cement Hranice
10/02/2024
KH Kopřivnice
39:20
T.J.Sokol Klimkovice
03/12/2023
HC Nový Jičín
33:42
Fatra-Slavia Napajedla
15/10/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
21:22
T.J.Sokol Klimkovice
07/10/2023
HCB Karviná
30:31
Fatra-Slavia Napajedla
Starty - MSL Mladší žáci skupina I
03/12/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
15:22
TJ Sokol Ostrava
08/10/2023
SKH Polanka n.O.
25:12
HC Nový Jičín
08/10/2023
KH Kopřivnice
29:11
HC Nový Jičín
08/10/2023
SKH Polanka n.O.
14:23
KH Kopřivnice
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
27/01/2024
SK Žeravice
39:18
TJ Sokol Újezd u Brna
Starty - MSL Starší žáci skupina I
28/04/2024
TJ Sokol Krmelín
16:16
SKH Polanka n.O.
28/04/2024
SKH Polanka n.O.
19:18
HC Nový Jičín
28/04/2024
TJ Sokol Krmelín
21:22
HC Nový Jičín
16/09/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
30:17
HCB Karviná
16/09/2023
SKH Polanka n.O.
6:20
HCB Karviná
16/09/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
27:19
SKH Polanka n.O.
Starty - 1.liga starší dorostenky
27/04/2024
Handball club Zlín, z.s.
27:28
SHK Kunovice
20/04/2024
DHK Zora Olomouc
35:26
Sokol Písek
17/03/2024
TJ Sokol Poruba
30:33
1. SC Bohumín 98
03/02/2024
Handball club Zlín, z.s.
38:29
Házená Jindřichův Hradec
23/09/2023
Handball club Zlín, z.s.
30:21
Sokol Písek
17/09/2023
TJ Sokol Poruba
21:23
SHK Kunovice
Starty - 2. liga ženy - Morava
09/09/2023
Lesana Zubří
28:17
Házená Velká Bystřice
Starty - 2. liga muži SM
05/05/2024
TJ Sokol Ostrava
32:25
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
06/04/2024
KH Kopřivnice B
23:33
Házená Velká Bystřice
10/03/2024
Házená Paskov
28:27
Házená Velká Bystřice
24/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
43:36
Házená Velká Bystřice
10/02/2024
KH Kopřivnice B
20:16
TJ Sokol Ostrava
25/11/2023
TJ Sokol Ostrava
30:31
TJ Holešov
12/11/2023
Házená Paskov
32:35
TJ Rožnov p.R.
15/10/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
31:20
TJ Sokol Ostrava
Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně
20/04/2024
DHK Zora Olomouc A
37:20
TJ Cement Hranice
Starty - Český pohár žen
06/09/2023
1. SC Bohumín 98
35:33
SK UP Olomouc, z.s.
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
19/11/2023
Házená Uničov
28:40
SHC Maloměřice Brno
Starty - 2. liga muži JM
20/04/2024
HBC Olomouc 1966
44:26
Házená Legata Hustopeče
Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně
27/04/2024
DHK Zora Olomouc B
13:22
Handball club Zlín, z.s. B
Starty - MSL Mladší žačky
03/12/2023
HC Nový Jičín
26:20
T.J.Sokol Klimkovice