Svoboda Tomáš

Fotografie hráče Svoboda Tomáš

Mateřský klub

SK Kuřim

Post

Rok narození

1979 (44 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

79

Starty - Jihomoravská liga st. žákyní

26/11/2023
Tatran Bohunice
20:10
HK Hodonín
26/11/2023
Sokol Měnín
10:18
HK Ivančice
26/11/2023
Tatran Bohunice
18:21
HK Ivančice
26/11/2023
Sokol Měnín
15:15
SK Kuřim
26/11/2023
Tatran Bohunice
17:14
SK Kuřim
26/11/2023
HK Hodonín
11:13
Sokol Měnín
26/11/2023
Tatran Bohunice
14:9
Sokol Měnín
12/11/2023
SK Kuřim
14:10
HK Hodonín
12/11/2023
Tatran Bohunice
16:9
Sokol Měnín
12/11/2023
SK Kuřim
13:13
Sokol Měnín
12/11/2023
Tatran Bohunice
12:16
HK Ivančice
12/11/2023
SK Kuřim
15:20
HK Ivančice
12/11/2023
HK Hodonín
9:15
Tatran Bohunice
12/11/2023
SK Kuřim
13:11
Tatran Bohunice

Starty - Jihomoravská liga ml. žáků

02/12/2023
Sokol Nové Bránice
16:8
Házená Legata Hustopeče
02/12/2023
Tatran Bohunice
9:21
SK Kuřim
02/12/2023
Sokol Nové Bránice
12:20
SK Kuřim
02/12/2023
Tatran Bohunice
8:17
Sokol Sokolnice
02/12/2023
Sokol Nové Bránice
7:23
Sokol Sokolnice
02/12/2023
Házená Legata Hustopeče
6:12
Tatran Bohunice
02/12/2023
Sokol Nové Bránice
7:18
Tatran Bohunice
22/10/2023
Sokol Juliánov
17:14
Sokol Nové Bránice
22/10/2023
Házená Legata Hustopeče
7:21
SK Kuřim
22/10/2023
Sokol Juliánov
17:17
SK Kuřim
22/10/2023
Sokol Nové Bránice
14:7
Házená Legata Hustopeče
22/10/2023
Házená Legata Hustopeče
6:13
Sokol Juliánov
22/10/2023
SK Kuřim
17:8
Sokol Nové Bránice
08/10/2023
Sokol Sokolnice
22:6
Sokol Juliánov
08/10/2023
SK Kuřim
17:14
Sokol Nové Bránice
08/10/2023
SK Kuřim
15:15
Sokol Juliánov
08/10/2023
Sokol Sokolnice
18:9
Tatran Bohunice
08/10/2023
Sokol Juliánov
5:8
Sokol Nové Bránice
08/10/2023
SK Kuřim
15:11
Tatran Bohunice
07/10/2023
HK Ivančice
19:6
SHC Maloměřice Brno
07/10/2023
Sokol Telnice
23:10
SKKP Handball Brno A
07/10/2023
HK Ivančice
10:4
SKKP Handball Brno A
07/10/2023
Sokol Telnice
22:15
TJ Sokol Újezd u Brna
07/10/2023
HK Ivančice
18:11
TJ Sokol Újezd u Brna
07/10/2023
SHC Maloměřice Brno
14:22
Sokol Telnice
07/10/2023
HK Ivančice
16:15
Sokol Telnice

Starty - 1.liga starší dorostenky

04/11/2023
DHK Zora Olomouc
28:22
Handball club Zlín, z.s.
21/10/2023
DHK Zora Olomouc
28:30
Házená Kynžvart
30/09/2023
DHK Zora Olomouc
28:25
DHK Baník Most

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

28/10/2023
Sokol Telnice
43:20
TJ Sokol Ostrava

Starty - 1. liga starší dorostenci

27/04/2024
SKKP Handball Brno
0:0
Handball club Zlín, z.s.
01/10/2023
HAOLK
35:18
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - 2. liga mladší dorostenci JM

27/04/2024
SKKP Handball Brno B
0:0
SHC Maloměřice Brno
20/04/2024
HBC Olomouc 1966
0:0
Házená Legata Hustopeče
23/03/2024
SHC Maloměřice Brno
0:0
Tatran Litovel
10/03/2024
Sokol Juliánov
0:0
SKKP Handball Brno B
03/03/2024
Házená Legata Hustopeče
0:0
SK Kuřim
24/02/2024
TJ Sokol Centrum Haná
45:26
SHC Maloměřice Brno
18/11/2023
Házená Legata Hustopeče
32:32
HBC Olomouc 1966
14/10/2023
HK Ivančice
44:27
Sokol Újezd u Brna

Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní

15/10/2023
Tatran Bohunice B
5:12
Sokol Měnín
15/10/2023
SK Kuřim A
7:6
Sokol Měnín
15/10/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
16:4
Tatran Bohunice B
15/10/2023
SK Kuřim A
10:3
Tatran Bohunice B

Starty - 1. liga mladší dorostenky

09/03/2024
SKH Velká n. V.
0:0
DHK Baník Most A
04/11/2023
DHK Zora Olomouc
33:34
Handball club Zlín, z.s.
21/10/2023
DHK Zora Olomouc
33:30
Házená Kynžvart
30/09/2023
DHK Zora Olomouc
21:38
DHK Baník Most A

Starty - Liga Vysočiny mladších žáků

18/11/2023
TJ Sokol Nové Veselí - černí
14:9
TJ Sokol Velké Meziříčí C
18/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí C
11:21
TJ Sokol Nové Veselí - modří
18/11/2023
TJ Sokol Nové Veselí - černí
27:13
TJ Dolní Cerekev
18/11/2023
TJ Dolní Cerekev
13:24
TJ Sokol Velké Meziříčí C
18/11/2023
HK Ivančice
16:6
TJ Sokol Nové Veselí - černí

Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy

11/11/2023
TJ Dolní Cerekev
25:24
Spartak MAS Sez.Ústí

Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava

17/02/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
34:26
TJ Sokol Újezd u Brna
16/09/2023
SK Žeravice
40:19
TJ Sokol Újezd u Brna

Starty - MSL Muži

30/09/2023
Házená Uničov
30:23
T.J.Sokol Klimkovice

Starty - 1. liga mladší dorostenci

27/04/2024
SKKP Handball Brno
0:0
Jihočeši
01/10/2023
HAOLK
37:29
HK Baník Most

Starty - 2. liga muži SM

04/05/2024
Házená Velká Bystřice
0:0
Lesana Zubří
16/09/2023
SK Žeravice
29:31
TJ Rožnov p.R.

Starty - Český pohár mužů

08/09/2023
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
19:25
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC

Starty - 2. liga muži JM

05/05/2024
Tatran Litovel junioři
0:0
Sokol II Prostějov
20/04/2024
HBC Olomouc 1966
0:0
Házená Legata Hustopeče
07/04/2024
Sokol Nové Bránice
0:0
Sokol II Prostějov
23/03/2024
SHC Maloměřice Brno B
0:0
Tatran Litovel junioři
03/03/2024
Házená Legata Hustopeče
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí
24/02/2024
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
27:22
SHC Maloměřice Brno B
18/11/2023
Házená Legata Hustopeče
28:34
HBC Olomouc 1966
15/10/2023
Sokol Telnice
26:25
Sokol Nové Bránice
14/10/2023
HK Ivančice
25:40
TJ Sokol Újezd u Brna

Starty - Jihomoravská liga mužů

29/10/2023
Sokol Měnín
27:34
Sokol Sokolnice MUŽI
20/10/2023
Tatran Bohunice B
38:21
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov

Starty - Krajská kvalifikace ŽL chlapci

29/10/2023
HK Ivančice
20:7
SKKP Handball Brno
29/10/2023
SK Kuřim
23:16
SKKP Handball Brno
29/10/2023
HK Ivančice
18:14
SK Kuřim

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava

09/03/2024
SKH Velká n. V. B
0:0
TJ Sokol Karviná
10/02/2024
HK Hodonín
31:30
Tatran Bohunice
14/10/2023
HK Ivančice
28:24
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci

01/10/2023
TJ Sokol Centrum Haná
43:25
HBC Olomouc 1966