Kremláček Petr

Fotografie hráče Kremláček Petr

Mateřský klub

HK Ivančice

Post

pravé křídlo

Rok narození

1993 (31 let)

Výška

185 cm

Váha

95 kg

Startů

115

Starty - Jihomoravská liga ml. žáků

05/05/2024
Házená Legata Hustopeče
11:18
Sokol Nové Bránice
05/05/2024
Sokol Nové Bránice
11:20
SHC Maloměřice Brno
05/05/2024
Házená Legata Hustopeče
19:11
SKKP Handball Brno B
05/05/2024
SKKP Handball Brno B
11:21
Sokol Nové Bránice
05/05/2024
Házená Legata Hustopeče
6:16
SHC Maloměřice Brno
05/05/2024
SHC Maloměřice Brno
18:5
SKKP Handball Brno B
05/05/2024
Házená Legata Hustopeče
12:20
Sokol Juliánov
03/03/2024
Házená Legata Hustopeče
13:19
TJ Sokol Újezd u Brna
03/03/2024
Sokol Nové Bránice
4:12
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
03/03/2024
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
19:0
Házená Legata Hustopeče
03/03/2024
Sokol Nové Bránice
11:13
TJ Sokol Újezd u Brna
03/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
13:18
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
03/03/2024
Sokol Nové Bránice
10:9
SKKP Handball Brno B
02/12/2023
Tatran Bohunice
9:21
SK Kuřim
02/12/2023
Házená Legata Hustopeče
4:29
Sokol Sokolnice
02/12/2023
Tatran Bohunice
8:17
Sokol Sokolnice
02/12/2023
SK Kuřim
21:14
Házená Legata Hustopeče
02/12/2023
Házená Legata Hustopeče
6:12
Tatran Bohunice
02/12/2023
Sokol Sokolnice
23:11
SK Kuřim
24/09/2023
Sokol Juliánov
17:9
Házená Legata Hustopeče
24/09/2023
SK Kuřim
12:13
Tatran Bohunice
24/09/2023
Sokol Juliánov
12:13
Tatran Bohunice
24/09/2023
Házená Legata Hustopeče
3:19
SK Kuřim
24/09/2023
SK Kuřim
13:9
Sokol Juliánov
24/09/2023
Tatran Bohunice
14:2
Házená Legata Hustopeče

Starty - 1. liga muži

06/04/2024
Tatran Litovel
31:29
TJ Dukla Praha
10/03/2024
KH BEECH Vsetín
38:20
SKH Polanka n.O.
25/02/2024
O2xyworld HBC Jičín "B"
27:28
Tatran Litovel
12/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
31:39
TJ Dukla Praha
11/11/2023
Tatran Litovel
31:22
Sokol Vršovice A

Starty - Jihomoravská liga st. žákyní

08/10/2023
Sokol Měnín
10:9
HK Hodonín
08/10/2023
Tatran Bohunice
12:20
SK Kuřim
08/10/2023
HK Hodonín
10:24
HK Ivančice
08/10/2023
Sokol Měnín
13:13
SK Kuřim
08/10/2023
Sokol Měnín
14:14
HK Ivančice

Starty - Jihomoravská liga mužů

24/03/2024
Sokol Sokolnice MUŽI
37:23
Sokol Juliánov
17/03/2024
Tatran Bohunice B
41:16
Sokol Sokolnice MUŽI
08/10/2023
Sokol Měnín
27:37
Sokol Juliánov

Starty - Žákovská liga starších žáků

20/04/2024
TJ Loko České Budějovice
20:15
Sokol Újezd u Brna
20/04/2024
HCB Karviná
22:17
TJ Sokol Nové Veselí
20/04/2024
TJ Dukla Praha
23:21
TJ Loko České Budějovice
20/04/2024
Sokol Újezd u Brna
25:17
HCB Karviná
20/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí
14:23
TJ Dukla Praha
20/04/2024
HCB Karviná
14:18
TJ Loko České Budějovice
20/04/2024
Sokol Újezd u Brna
17:19
TJ Dukla Praha
20/04/2024
TJ Loko České Budějovice
25:16
TJ Sokol Nové Veselí
20/04/2024
TJ Dukla Praha
17:16
HCB Karviná
20/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí
18:30
Sokol Újezd u Brna
18/02/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
19:34
Sokol Újezd u Brna
18/02/2024
Lovci Lovosice
16:15
HK Ivančice
18/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:22
HK Slavia VŠ Plzeň
18/02/2024
Sokol Újezd u Brna
11:25
Lovci Lovosice
18/02/2024
HK Ivančice
15:22
Pepino SKP Frýdek-Místek
18/02/2024
Lovci Lovosice
35:13
HK Slavia VŠ Plzeň
18/02/2024
Sokol Újezd u Brna
27:34
Pepino SKP Frýdek-Místek
18/02/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
22:27
HK Ivančice
18/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
22:12
Lovci Lovosice
18/02/2024
HK Ivančice
27:20
Sokol Újezd u Brna

Starty - Chance Extraliga mužů

28/04/2024
TJ Cement Hranice
21:25
TJ Sokol Nové Veselí
14/04/2024
HC Dukla Praha
31:32
Pepino SKP Frýdek-Místek
20/03/2024
O2xyworld HBC Jičín
32:32
SHC Maloměřice Brno
02/03/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:33
HCB Karviná
28/02/2024
HBC JVP Strakonice 1921 A
30:29
KH ISMM Kopřivnice
11/02/2024
Talent tým Plzeňského kraje
26:23
HC ROBE Zubří
16/12/2023
HCB Karviná
35:19
SHC Maloměřice Brno
18/11/2023
KH ISMM Kopřivnice
21:27
HCB Karviná
15/11/2023
SHC Maloměřice Brno
22:39
HK FCC Město Lovosice
28/10/2023
HC ROBE Zubří
28:23
TJ Cement Hranice
21/10/2023
Talent tým Plzeňského kraje
41:15
SHC Maloměřice Brno
01/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
34:34
HK FCC Město Lovosice
09/09/2023
TJ Sokol Nové Veselí
27:30
Talent tým Plzeňského kraje

Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní

25/05/2024
SK Kuřim A
5:11
Sokol Měnín
25/05/2024
HK Ivančice
15:11
SK Kuřim B
25/05/2024
HK Ivančice
8:10
SK Kuřim A
25/05/2024
HK Ivančice
7:14
Sokol Měnín
25/05/2024
Tatran Bohunice B
5:9
SK Kuřim A
25/05/2024
Sokol Měnín
15:6
SK Kuřim B
17/03/2024
Tatran Bohunice A
15:10
SKH Velká n. V.
17/03/2024
Tatran Bohunice A
16:11
DDM Strážnice
17/03/2024
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
9:14
HK Hodonín
17/03/2024
Tatran Bohunice A
6:9
HK Hodonín
17/03/2024
SKH Velká n. V.
15:14
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov

Starty - Jihomoravská liga st. žáků

19/11/2023
Házená Legata Hustopeče
19:22
HK Ivančice
19/11/2023
SK Kuřim
17:16
Sokol Sokolnice
19/11/2023
Sokol Sokolnice
24:14
Házená Legata Hustopeče
19/11/2023
Házená Legata Hustopeče
16:19
Sokol Juliánov
19/11/2023
HK Ivančice
21:16
Sokol Sokolnice
15/10/2023
SKKP Handball Brno
20:16
Tatran Bohunice
15/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
17:11
SHC Maloměřice Brno
15/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
17:10
Tatran Bohunice
15/10/2023
SKKP Handball Brno
14:11
Sokol Telnice

Starty - MOL Liga

11/05/2024
DHK Zora Olomouc
32:31
Handball club Zlín, z.s.
24/02/2024
HK Hodonín
32:39
Sokol Písek
27/01/2024
DHC Slavia Praha
20:20
Házená Kynžvart
04/11/2023
DHK Baník Most
42:25
Handball club Zlín, z.s.
23/09/2023
DHC Plzeň
41:37
DHK Zora Olomouc
02/09/2023
Sokol Písek
27:27
Házená Kynžvart

Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek

07/04/2024
Sokol Měnín
29:27
TJ Sokol Chrudim
23/03/2024
Sokol Měnín
45:20
SK Polička
22/10/2023
SK Kuřim
44:19
SK Polička

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

11/11/2023
Tatran Litovel
36:28
SK Kuřim

Starty - Český pohár mužů

25/10/2023
SKKP Handball Brno
27:24
KH ISMM Kopřivnice
07/09/2023
SK Kuřim
36:32
Sokol Telnice

Starty - 1. liga starší dorostenci

06/04/2024
HAOLK
27:34
Talent Škoda JS Plzeň
25/02/2024
C.S.CARGO HBC Jičín
31:21
HC Zubří
12/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
32:38
TJ Dukla Praha
15/10/2023
SKKP Handball Brno
24:33
TJ Sokol Nové Veselí

Starty - 1. liga mladší dorostenci

06/04/2024
HAOLK
31:36
Talent Škoda JS Plzeň A
15/10/2023
SKKP Handball Brno
43:41
TJ Sokol Nové Veselí

Starty - 1. liga mladší dorostenky

27/04/2024
1. SC Bohumín 98
31:41
DHK Zora Olomouc
03/02/2024
Házená Kynžvart
45:29
1. SC Bohumín 98

Starty - Český pohár žen

31/10/2023
Sokol Písek
32:34
Házená Kynžvart

Starty - 1.liga starší dorostenky

27/04/2024
1. SC Bohumín 98
28:36
DHK Zora Olomouc

Starty - 2. liga muži JM

16/09/2023
SHC Maloměřice Brno B
31:25
Sokol II Prostějov

Starty - 1. liga ženy

27/04/2024
1. SC Bohumín 98
28:31
Tatran Bohunice