Směja Petr

Fotografie hráče Směja Petr

Mateřský klub

Individuální člen

Post

Rok narození

1974 (48 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

134

Starty - Žákovská liga starších žáků

12/12/2021
TJ JM Chodov
9:13
Talent Škoda JS Plzeň
12/12/2021
LIONS Hostivice
15:16
SKKP Handball Brno
12/12/2021
Házená Rokycany
16:20
TJ JM Chodov
12/12/2021
Talent Škoda JS Plzeň
30:10
LIONS Hostivice
12/12/2021
SKKP Handball Brno
18:23
Házená Rokycany
12/12/2021
LIONS Hostivice
14:21
TJ JM Chodov
12/12/2021
Talent Škoda JS Plzeň
30:9
Házená Rokycany
12/12/2021
TJ JM Chodov
20:16
SKKP Handball Brno
12/12/2021
Házená Rokycany
15:21
LIONS Hostivice
12/12/2021
SKKP Handball Brno
6:25
Talent Škoda JS Plzeň

Starty - Přebor Prahy mužů

13/06/2022
AC Sparta Praha Handball
23:33
TJ JM Chodov B
25/05/2022
HC Všenory
23:20
TJ JM Chodov B
02/05/2022
SK Praha 4
33:27
SK Slavia Praha B

Starty - 2. liga mladší dorostenci Čechy

07/04/2022
TJ JM Chodov
25:33
Talent Škoda JS Plzeň B
27/11/2021
TJ Loko České Budějovice
36:31
TJ Náchod
31/10/2021
Lokomotiva Vršovice
33:47
Jiskra Třeboň
23/10/2021
Jiskra Třeboň
24:43
TJ JM Chodov
11/09/2021
TJ Dukla Praha B
27:28
Lokomotiva Louny

Starty - 2. liga muži SZČ

30/04/2022
TJ Dukla Praha B
23:34
HK Slavia VŠ Plzeň
09/04/2022
Sokol Šťáhlavy
32:26
HK Slavia VŠ Plzeň
02/04/2022
HK Baník Most
21:27
Sokol Šťáhlavy
02/04/2022
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
34:31
TJ Chemička Ústí n. L.
18/03/2022
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
21:20
TJ Dukla Praha B
12/03/2022
Sokol Vršovice B
19:27
Sokol Šťáhlavy
20/02/2022
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
25:28
Liberec Handball
11/02/2022
Liberec Handball
25:22
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
23/01/2022
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
23:32
Lokomotiva Louny

Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy

09/04/2022
Sokol Šťáhlavy
25:24
TJ Dolní Cerekev
27/02/2022
Lokomotiva Vršovice
25:25
TJ Sokol Velké Meziříčí
27/11/2021
TJ Loko České Budějovice
23:32
Lokomotiva Louny
31/10/2021
Lokomotiva Vršovice
21:24
Sokol Vršovice
18/09/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
28:35
Sokol Šťáhlavy

Starty - 1. liga starší dorostenci

30/04/2022
TJ Dukla Praha
29:33
HC Zubří
12/02/2022
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje A
32:17
KH Kopřivnice
16/10/2021
TJ Sokol Úvaly
21:25
Talent Škoda JS Plzeň
25/09/2021
TJ Sokol Nové Veselí
32:26
C.S.Cargo HBC Jičín

Starty - 2. liga muži JVČ

01/05/2022
Spartak MAS Sez.Ústí
28:22
SK Slavia Praha
27/02/2022
Lokomotiva Vršovice
23:26
TJ Sokol Úvaly
27/11/2021
TJ Loko České Budějovice
33:23
TJ Sparta Kutná Hora
31/10/2021
Lokomotiva Vršovice
23:29
TJ Sokol Nové Veselí B
23/10/2021
Jiskra Třeboň
27:28
TJ Sokol Úvaly
16/10/2021
TJ Sokol Úvaly
31:23
TJ Sparta Kutná Hora
25/09/2021
TJ Sokol Nové Veselí B
30:22
SK Slavia Praha

Starty - 2. liga ženy - západ

15/05/2022
TJ Astra A
30:39
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
12/03/2022
TJ Astra A
19:29
TJ Loko České Budějovice A

Starty - Jihomoravská liga st. žákyní

24/04/2022
TJ Sokol Újezd u Brna
15:31
SK Kuřim
23/04/2022
Tatran Bohunice
15:20
HK Hodonín
06/11/2021
HK Hodonín
22:23
Tatran Bohunice

Starty - 1.liga starší dorostenky

27/03/2022
DHK Baník Most
27:31
DHC Slavia Praha
21/11/2021
HC Háje
24:41
Handball PSG Zlín
14/11/2021
DHK Baník Most
38:17
TJ Sokol Kobylisy II.

Starty - 2. liga mladší dorostenci Morava

13/02/2022
TJ Sokol Centrum Haná
36:29
Sokol Juliánov
20/11/2021
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
37:23
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
03/10/2021
Tatran Bohunice
22:22
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
26/09/2021
Sokol Újezd u Brna
36:36
HBC Olomouc 1966
18/09/2021
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
32:17
Tatran Bohunice

Starty - 1. liga mladší dorostenci

30/04/2022
TJ Dukla Praha A
43:38
Pepino SKP Frýdek-Místek
09/04/2022
Sokol Šťáhlavy
31:35
Pepino SKP Frýdek-Místek
12/02/2022
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
40:24
KH Kopřivnice
16/10/2021
TJ Sokol Úvaly
20:34
Talent Škoda JS Plzeň A
25/09/2021
TJ Sokol Nové Veselí
24:22
C.S.Cargo HBC Jičín
18/09/2021
TJ Sokol Žďár n.S.
25:36
KH Kopřivnice

Starty - Žákovská liga starších žaček

10/04/2022
TJ Háje Jižní Město HC, p.s.
13:20
Házená Jindřichův Hradec
10/04/2022
HK Spartak Ústí n.L.
21:24
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10/04/2022
Sokol Písek
8:20
TJ Háje Jižní Město HC, p.s.
10/04/2022
Házená Jindřichův Hradec
24:14
HK Spartak Ústí n.L.
10/04/2022
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21:16
Sokol Písek
10/04/2022
HK Spartak Ústí n.L.
11:27
TJ Háje Jižní Město HC, p.s.
10/04/2022
Házená Jindřichův Hradec
10:12
Sokol Písek
10/04/2022
TJ Háje Jižní Město HC, p.s.
21:20
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10/04/2022
Sokol Písek
22:17
HK Spartak Ústí n.L.
10/04/2022
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
14:16
Házená Jindřichův Hradec
04/12/2021
HK Ivančice
0:10
DHC Slavia Praha
04/12/2021
Sokol Písek
23:14
HK Slavia VŠ Plzeň
04/12/2021
Tatran Bohunice
10:0
HK Ivančice
04/12/2021
DHC Slavia Praha
22:18
Sokol Písek
04/12/2021
HK Slavia VŠ Plzeň
26:11
Tatran Bohunice
04/12/2021
Sokol Písek
10:0
HK Ivančice
04/12/2021
DHC Slavia Praha
29:9
Tatran Bohunice
04/12/2021
HK Ivančice
0:10
HK Slavia VŠ Plzeň
04/12/2021
Tatran Bohunice
17:32
Sokol Písek
04/12/2021
HK Slavia VŠ Plzeň
12:20
DHC Slavia Praha

Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní

23/04/2022
Tatran Bohunice
23:6
HK Hodonín
06/11/2021
HK Hodonín
9:7
Tatran Bohunice

Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci

19/09/2021
HBC Olomouc 1966
35:14
SK HFP Prostějov

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava - jih

06/11/2021
HK Hodonín
22:33
Tatran Bohunice
26/09/2021
TJ Sokol Újezd u Brna
14:34
TJ Holešov
05/09/2021
TJ Holešov
26:23
TJ Jiskra Otrokovice

Starty - 1. liga mladší dorostenky

27/03/2022
DHK Baník Most
26:27
DHC Slavia Praha A
25/03/2022
HC Háje
25:37
DHK Baník Most
21/11/2021
HC Háje
29:38
Handball PSG Zlín
14/11/2021
DHK Baník Most
41:19
FK Hvězda Cheb

Starty - Jihomoravská liga ml. žáků

08/05/2022
Tatran Bohunice
21:23
Sokol Telnice B
07/05/2022
SK Kuřim
21:28
HK Ivančice
24/04/2022
TJ Sokol Újezd u Brna
25:19
Sokol Sokolnice

Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy

27/03/2022
DHK Baník Most B
33:44
DHC Slavia Praha B

Starty - 2. liga starší dorostenky

15/05/2022
Sokol Vršovice
42:42
Jiskra Třeboň

Starty - Jihomoravská liga mužů

08/05/2022
Tatran Bohunice B
35:20
Sokol Měnín
03/10/2021
Tatran Bohunice B
28:30
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště

Starty - 2. liga muži JM

08/05/2022
Tatran Bohunice
38:26
Sokol II Prostějov
24/04/2022
TJ Sokol Újezd u Brna
30:34
HK Ivančice
13/02/2022
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
27:24
HBC Olomouc 1966
03/10/2021
Tatran Bohunice
29:14
Sokol Telnice
26/09/2021
TJ Sokol Újezd u Brna
24:33
HBC Olomouc 1966
19/09/2021
HBC Olomouc 1966
27:28
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
18/09/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
21:31
Tatran Bohunice

Starty - Jihomoravská liga st. žáků

07/05/2022
SK Kuřim
29:27
HK Ivančice

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo I

19/09/2021
HBC Olomouc 1966
4:41
TJ Sokol Centrum Haná

Starty - Přebor Prahy mladších žáků

21/05/2022
TJ Dukla Praha A
22:10
TJ JM Chodov A

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo II

19/09/2021
HBC Olomouc 1966 B
8:16
TJ Sokol Centrum Haná B