Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Smékal Roman
Mateřský klub
SK Droždín
Post
Rok narození
1973 (50 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
126
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Český pohár mužů
27/08/2023
Sokol Juliánov
30:44
Sokol Újezd u Brna
Starty - Žákovská liga starších žaček
02/03/2024
DHK Zora Olomouc
26:17
Házená Kynžvart
02/03/2024
Tatran Bohunice
18:17
SHK Veselí n.M.
02/03/2024
HBC JVP Strakonice 1921
22:30
DHK Zora Olomouc
02/03/2024
Házená Kynžvart
23:22
Tatran Bohunice
02/03/2024
SHK Veselí n.M.
21:19
HBC JVP Strakonice 1921
02/03/2024
Tatran Bohunice
13:24
DHK Zora Olomouc
02/03/2024
Házená Kynžvart
17:40
HBC JVP Strakonice 1921
02/03/2024
DHK Zora Olomouc
26:16
SHK Veselí n.M.
02/03/2024
HBC JVP Strakonice 1921
21:10
Tatran Bohunice
02/03/2024
SHK Veselí n.M.
23:11
Házená Kynžvart
Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci
27/04/2024
Házená Uničov
0:0
TJ Cement Hranice
27/04/2024
SK Žeravice
0:0
Házená Uničov
27/04/2024
TJ Cement Hranice
0:0
SK Žeravice
24/03/2024
TJ Cement Hranice
36:31
Sokol Horka n. M.
24/03/2024
TJ Sokol Centrum Haná
36:28
TJ Cement Hranice
24/03/2024
Sokol Horka n. M.
26:43
TJ Sokol Centrum Haná
13/03/2024
Házená Velká Bystřice
32:27
HBC Olomouc 1966
12/11/2023
Tatran Litovel
29:28
HBC Olomouc 1966
12/11/2023
Házená Uničov
13:38
Tatran Litovel
12/11/2023
HBC Olomouc 1966
36:13
Házená Uničov
15/10/2023
Házená Uničov
11:33
Sokol Horka n. M.
Starty - 1. liga mladší dorostenky
25/11/2023
SKH Velká n. V.
32:26
Házená Jindřichův Hradec
08/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
20:25
TJ Sokol Poruba
10/09/2023
SKH Velká n. V.
34:21
1. SC Bohumín 98
Starty - 2. liga muži JM
04/05/2024
SHC Maloměřice Brno B
0:0
Házená Legata Hustopeče
20/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
33:23
Sokol Nové Bránice
07/04/2024
Sokol Nové Bránice
22:24
Sokol II Prostějov
10/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
36:25
HK Ivančice
03/03/2024
Sokol Telnice
35:24
Sokol II Prostějov
17/02/2024
HK Ivančice
33:23
Sokol II Prostějov
11/02/2024
Sokol Nové Bránice
31:39
Tatran Litovel junioři
03/12/2023
Házená Legata Hustopeče
24:28
SHC Maloměřice Brno B
26/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
39:31
Sokol Nové Bránice
19/11/2023
Sokol Telnice
32:37
Tatran Litovel junioři
11/11/2023
SHC Maloměřice Brno B
41:34
HK Ivančice
04/11/2023
HK Ivančice
32:29
Sokol Nové Bránice
28/10/2023
HK Ivančice
37:29
Tatran Litovel junioři
22/10/2023
Sokol Nové Bránice
41:27
Házená Legata Hustopeče
22/10/2023
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
23:20
Sokol Telnice
01/10/2023
Tatran Litovel junioři
33:38
TJ Sokol Újezd u Brna
30/09/2023
SHC Maloměřice Brno B
21:27
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Starty - Zlínská liga - starší žaci
17/03/2024
HC Zubří A
24:32
TJ Sokol Centrum Haná
17/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
24:31
HC Zubří A
17/03/2024
TJ Sokol Centrum Haná
30:32
Handball club Zlín, z.s.
17/03/2024
HBC Olomouc 1966
29:25
SK Žeravice
18/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
32:37
TJ Sokol Centrum Haná
18/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
49:23
HC Zubří B
29/10/2023
SK Žeravice
13:37
HC Zubří A
11/10/2023
Házená Velká Bystřice
29:44
TJ Sokol Centrum Haná
07/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
36:36
Házená Velká Bystřice
07/10/2023
Klub házené Vsetín
21:39
Handball club Zlín, z.s.
07/10/2023
Házená Velká Bystřice
45:31
Klub házené Vsetín
23/09/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
25:37
HBC Olomouc 1966
23/09/2023
Handball club Zlín, z.s.
35:20
HK Bystřice pod Hostýnem
23/09/2023
HBC Olomouc 1966
17:38
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
04/05/2024
SHC Maloměřice Brno
0:0
Házená Legata Hustopeče
21/04/2024
SK Kuřim
15:36
HK Ivančice
20/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
36:26
Sokol Juliánov
17/04/2024
Sokol Újezd u Brna
41:40
SKKP Handball Brno B
10/03/2024
Sokol Újezd u Brna
32:55
HK Ivančice
24/02/2024
Sokol Juliánov
26:31
HK Ivančice
03/12/2023
Házená Legata Hustopeče
37:46
SHC Maloměřice Brno
26/11/2023
Sokol Újezd u Brna
33:33
Sokol Juliánov
11/11/2023
SHC Maloměřice Brno
22:48
HK Ivančice
04/11/2023
HK Ivančice
43:25
Sokol Juliánov
28/10/2023
HK Ivančice
39:24
Tatran Litovel
15/10/2023
Házená Uničov
25:44
TJ Sokol Centrum Haná
30/09/2023
SHC Maloměřice Brno
35:49
TJ Sokol Centrum Haná
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
18/02/2024
SK Žeravice
17:38
HK Ivančice
27/01/2024
HK Hodonín
32:26
TJ Sokol Karviná
13/12/2023
SKH Velká n. V. B
39:31
HK Hodonín
10/09/2023
SKH Velká n. V. B
33:33
HK Ivančice
Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně
09/12/2023
DHK Zora Olomouc B
11:23
TJ Jiskra Otrokovice
09/12/2023
TJ Jiskra Otrokovice
22:17
Handball club Zlín, z.s. A
09/12/2023
Handball club Zlín, z.s. A
30:9
DHK Zora Olomouc B
19/11/2023
DHK Zora Olomouc A
13:20
SK Žeravice/Velká Bystřice
05/11/2023
SK Žeravice/Velká Bystřice
32:2
SHK Kunovice
05/11/2023
DHK Zora Olomouc A
38:3
SHK Kunovice
05/11/2023
DHK Zora Olomouc A
23:8
Handball club Zlín, z.s. B
24/09/2023
TJ Holešov
27:10
DHK Zora Olomouc B
24/09/2023
DHK Zora Olomouc A
20:21
TJ Holešov
24/09/2023
DHK Zora Olomouc B
13:25
DHK Zora Olomouc A
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
14/04/2024
TJ Cement Hranice
27:41
KH Kopřivnice
13/04/2024
SK Žeravice
35:26
Fatra-Slavia Napajedla
02/12/2023
SK Žeravice
32:31
KH Kopřivnice
19/11/2023
TJ Cement Hranice
27:33
Pepino SKP Frýdek-Místek B
30/09/2023
Fatra-Slavia Napajedla
32:27
T.J.Sokol Klimkovice
Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
21/04/2024
Sokol Horka n. M.
22:27
HBC Olomouc 1966
21/04/2024
HBC Olomouc 1966
34:25
Tatran Litovel
21/04/2024
Tatran Litovel
27:27
Sokol Horka n. M.
06/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
19:26
Senice na Hané
06/04/2024
Tatran Litovel
30:23
TJ Sokol Centrum Haná
06/04/2024
Senice na Hané
24:17
Tatran Litovel
24/03/2024
TJ Sokol Centrum Haná
21:25
HBC Olomouc 1966
24/03/2024
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
8:32
TJ Sokol Centrum Haná
24/03/2024
HBC Olomouc 1966
29:6
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
23/03/2024
TJ Cement Hranice
20:22
Házená Uničov
23/03/2024
TJ Cement Hranice
25:34
Sokol Horka n. M.
30/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
27:30
Házená Velká Bystřice
14/10/2023
SK Aktiv Olomouc
3:36
Senice na Hané
14/10/2023
SK Aktiv Olomouc
5:18
SK HFP Prostějov
08/10/2023
TJ Cement Hranice
14:12
SK HFP Prostějov
08/10/2023
TJ Sokol Osek n/B
20:10
TJ Cement Hranice
08/10/2023
SK HFP Prostějov
14:12
TJ Sokol Osek n/B
04/10/2023
Házená Uničov
14:18
Senice na Hané
Starty - MSL Muži
06/04/2024
Senice na Hané
31:22
SK Droždín
12/11/2023
Házená Uničov
28:26
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
15/10/2023
Házená Uničov
18:29
SK Droždín
01/10/2023
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
19:30
Senice na Hané
09/09/2023
Házená Uničov
25:25
TJ Sokol Osek n/B
Starty - 2. liga muži SM
13/04/2024
SK Žeravice
27:24
Fatra-Slavia Napajedla
02/12/2023
SK Žeravice
31:25
KH Kopřivnice B
29/10/2023
Lesana Zubří
32:32
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
21/10/2023
KH Kopřivnice B
31:24
MHK TAEDA Karviná
30/09/2023
Fatra-Slavia Napajedla
41:36
TJ Sokol Ostrava
16/09/2023
Házená Velká Bystřice
26:30
MHK TAEDA Karviná
Starty - 2. liga ženy - Morava
18/02/2024
SK Žeravice
35:25
Lesana Zubří
17/02/2024
HK Ivančice
33:19
Házená Velká Bystřice
28/10/2023
HK Ivančice
27:21
SK Žeravice
07/10/2023
Házená Velká Bystřice
23:36
SK Žeravice
Starty - Český pohár žen
03/09/2023
TJ Jiskra Otrokovice
25:28
SHK Kunovice
Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně
27/04/2024
SHK Veselí n.M.
0:0
TJ Cement Hranice
27/04/2024
DHK Zora Olomouc B
0:0
SHK Veselí n.M.
27/04/2024
TJ Cement Hranice
0:0
DHK Zora Olomouc B
09/03/2024
TJ Holešov
3:33
DHK Zora Olomouc A
09/03/2024
DHK Zora Olomouc B
29:5
TJ Holešov
09/03/2024
DHK Zora Olomouc A
34:29
DHK Zora Olomouc B
09/10/2023
DHK Zora Olomouc B
46:11
TJ Cement Hranice
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
13/04/2024
SK Žeravice
40:30
Jiskra Havl.Brod
10/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
28:28
SK Žeravice
Starty - 1.liga starší dorostenky
08/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
33:22
TJ Sokol Poruba
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
19/11/2023
Sokol Telnice
34:28
Tatran Litovel
16/09/2023
Házená Velká Bystřice
39:32
Klub házené Vsetín