Smékal Roman

Fotografie hráče Smékal Roman

Mateřský klub

SK Droždín

Post

Rok narození

1973 (50 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

80

Starty - Český pohár mužů

27/08/2023
Sokol Juliánov
30:44
Sokol Újezd u Brna

Starty - Žákovská liga starších žaček

02/03/2024
DHK Zora Olomouc
0:0
Házená Kynžvart
02/03/2024
Tatran Bohunice
0:0
SHK Veselí n.M.
02/03/2024
HBC JVP Strakonice 1921
0:0
DHK Zora Olomouc
02/03/2024
Házená Kynžvart
0:0
Tatran Bohunice
02/03/2024
SHK Veselí n.M.
0:0
HBC JVP Strakonice 1921
02/03/2024
Tatran Bohunice
0:0
DHK Zora Olomouc
02/03/2024
Házená Kynžvart
0:0
HBC JVP Strakonice 1921
02/03/2024
DHK Zora Olomouc
0:0
SHK Veselí n.M.
02/03/2024
HBC JVP Strakonice 1921
0:0
Tatran Bohunice
02/03/2024
SHK Veselí n.M.
3:2
Házená Kynžvart

Starty - 1. liga mladší dorostenky

25/11/2023
SKH Velká n. V.
32:26
Házená Jindřichův Hradec
08/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
20:25
TJ Sokol Poruba
10/09/2023
SKH Velká n. V.
34:21
1. SC Bohumín 98

Starty - 2. liga muži JM

04/05/2024
SHC Maloměřice Brno B
0:0
Házená Legata Hustopeče
20/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
0:0
Sokol Nové Bránice
07/04/2024
Tatran Litovel junioři
0:0
HK Ivančice
10/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
HK Ivančice
03/03/2024
Sokol Telnice
0:0
Sokol II Prostějov
17/02/2024
HK Ivančice
33:23
Sokol II Prostějov
11/02/2024
Sokol Nové Bránice
31:39
Tatran Litovel junioři
03/12/2023
Házená Legata Hustopeče
24:28
SHC Maloměřice Brno B
26/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
39:31
Sokol Nové Bránice
19/11/2023
Sokol Telnice
32:37
Tatran Litovel junioři
11/11/2023
SHC Maloměřice Brno B
41:34
HK Ivančice
04/11/2023
HK Ivančice
32:29
Sokol Nové Bránice
28/10/2023
HK Ivančice
37:29
Tatran Litovel junioři
22/10/2023
Sokol Nové Bránice
41:27
Házená Legata Hustopeče
22/10/2023
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
23:20
Sokol Telnice
01/10/2023
Tatran Litovel junioři
33:38
TJ Sokol Újezd u Brna
30/09/2023
SHC Maloměřice Brno B
21:27
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK

Starty - Zlínská liga - starší žaci

18/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
32:37
TJ Sokol Centrum Haná
18/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
49:23
HC Zubří B
29/10/2023
SK Žeravice
13:37
HC Zubří A
11/10/2023
Házená Velká Bystřice
29:44
TJ Sokol Centrum Haná
07/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
36:36
Házená Velká Bystřice
07/10/2023
Klub házené Vsetín
21:39
Handball club Zlín, z.s.
07/10/2023
Házená Velká Bystřice
45:31
Klub házené Vsetín
23/09/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
25:37
HBC Olomouc 1966
23/09/2023
Handball club Zlín, z.s.
35:20
HK Bystřice pod Hostýnem
23/09/2023
HBC Olomouc 1966
17:38
Handball club Zlín, z.s.

Starty - 2. liga mladší dorostenci JM

04/05/2024
SHC Maloměřice Brno
0:0
Házená Legata Hustopeče
21/04/2024
SK Kuřim
0:0
HK Ivančice
20/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
Sokol Juliánov
07/04/2024
Tatran Litovel
0:0
HK Ivančice
10/03/2024
Sokol Újezd u Brna
0:0
HK Ivančice
24/02/2024
Sokol Juliánov
26:31
HK Ivančice
03/12/2023
Házená Legata Hustopeče
37:46
SHC Maloměřice Brno
26/11/2023
Sokol Újezd u Brna
33:33
Sokol Juliánov
11/11/2023
SHC Maloměřice Brno
22:48
HK Ivančice
04/11/2023
HK Ivančice
43:25
Sokol Juliánov
28/10/2023
HK Ivančice
39:24
Tatran Litovel
15/10/2023
Házená Uničov
25:44
TJ Sokol Centrum Haná
30/09/2023
SHC Maloměřice Brno
35:49
TJ Sokol Centrum Haná

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava

18/02/2024
SK Žeravice
17:38
HK Ivančice
27/01/2024
HK Hodonín
32:26
TJ Sokol Karviná
13/12/2023
SKH Velká n. V. B
39:31
HK Hodonín
10/09/2023
SKH Velká n. V. B
33:33
HK Ivančice

Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně

09/12/2023
DHK Zora Olomouc B
11:23
TJ Jiskra Otrokovice
09/12/2023
TJ Jiskra Otrokovice
22:17
Handball club Zlín, z.s. A
09/12/2023
Handball club Zlín, z.s. A
30:9
DHK Zora Olomouc B
19/11/2023
DHK Zora Olomouc A
13:20
SK Žeravice/Velká Bystřice
05/11/2023
SK Žeravice/Velká Bystřice
32:2
SHK Kunovice
05/11/2023
DHK Zora Olomouc A
38:3
SHK Kunovice
05/11/2023
DHK Zora Olomouc A
23:8
Handball club Zlín, z.s. B
24/09/2023
TJ Holešov
27:10
DHK Zora Olomouc B
24/09/2023
DHK Zora Olomouc A
20:21
TJ Holešov
24/09/2023
DHK Zora Olomouc B
13:25
DHK Zora Olomouc A

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žáci

30/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
27:30
Házená Velká Bystřice
14/10/2023
SK Aktiv Olomouc
3:36
Senice na Hané
14/10/2023
SK Aktiv Olomouc
5:18
SK HFP Prostějov
08/10/2023
TJ Cement Hranice
14:12
SK HFP Prostějov
08/10/2023
TJ Sokol Osek n/B
20:10
TJ Cement Hranice
08/10/2023
SK HFP Prostějov
14:12
TJ Sokol Osek n/B
04/10/2023
Házená Uničov
14:18
Senice na Hané

Starty - MSL Muži

12/11/2023
Házená Uničov
28:26
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
15/10/2023
Házená Uničov
18:29
SK Droždín
01/10/2023
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
19:30
Senice na Hané
09/09/2023
Házená Uničov
25:25
TJ Sokol Osek n/B

Starty - 2. liga muži SM

02/12/2023
SK Žeravice
31:25
KH Kopřivnice B
29/10/2023
Lesana Zubří
32:32
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
21/10/2023
KH Kopřivnice B
31:24
MHK TAEDA Karviná
30/09/2023
Fatra-Slavia Napajedla
41:36
TJ Sokol Ostrava
16/09/2023
Házená Velká Bystřice
26:30
MHK TAEDA Karviná

Starty - 2. liga ženy - Morava

18/02/2024
SK Žeravice
35:25
Lesana Zubří
17/02/2024
HK Ivančice
33:19
Házená Velká Bystřice
28/10/2023
HK Ivančice
27:21
SK Žeravice
07/10/2023
Házená Velká Bystřice
23:36
SK Žeravice

Starty - Český pohár žen

03/09/2023
TJ Jiskra Otrokovice
25:28
SHK Kunovice

Starty - 2. liga mladší dorostenci SM

14/04/2024
TJ Cement Hranice
0:0
KH Kopřivnice
02/12/2023
SK Žeravice
32:31
KH Kopřivnice
19/11/2023
TJ Cement Hranice
27:33
Pepino SKP Frýdek-Místek B
30/09/2023
Fatra-Slavia Napajedla
32:27
T.J.Sokol Klimkovice

Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci

12/11/2023
Tatran Litovel
29:28
HBC Olomouc 1966
12/11/2023
Házená Uničov
13:38
Tatran Litovel
12/11/2023
HBC Olomouc 1966
36:13
Házená Uničov
15/10/2023
Házená Uničov
11:33
Sokol Horka n. M.

Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně

09/10/2023
DHK Zora Olomouc B
46:11
TJ Cement Hranice

Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava

13/04/2024
SK Žeravice
0:0
Jiskra Havl.Brod
10/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
SK Žeravice

Starty - 1.liga starší dorostenky

08/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
33:22
TJ Sokol Poruba

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

19/11/2023
Sokol Telnice
34:28
Tatran Litovel
16/09/2023
Házená Velká Bystřice
39:32
Klub házené Vsetín