Smékal Roman

Fotografie hráče Smékal Roman

Mateřský klub

SK Droždín

Post

Rok narození

1973 (50 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

160

Starty - Český pohár mužů

27/08/2023
Sokol Juliánov
30:44
Sokol Újezd u Brna

Starty - Žákovská liga starších žaček

11/05/2024
TJ Sokol Poruba
17:18
Tatran Bohunice
11/05/2024
Sokol Měnín
13:20
HC Hvězda Cheb
11/05/2024
SHK Kunovice
15:12
TJ Sokol Poruba
11/05/2024
Tatran Bohunice
26:14
Sokol Měnín
11/05/2024
HC Hvězda Cheb
13:16
SHK Kunovice
11/05/2024
Sokol Měnín
14:18
TJ Sokol Poruba
11/05/2024
Tatran Bohunice
11:16
SHK Kunovice
11/05/2024
TJ Sokol Poruba
14:14
HC Hvězda Cheb
11/05/2024
SHK Kunovice
18:6
Sokol Měnín
11/05/2024
HC Hvězda Cheb
15:11
Tatran Bohunice
02/03/2024
DHK Zora Olomouc
26:17
Házená Kynžvart
02/03/2024
Tatran Bohunice
18:17
SHK Veselí n.M.
02/03/2024
HBC JVP Strakonice 1921
22:30
DHK Zora Olomouc
02/03/2024
Házená Kynžvart
23:22
Tatran Bohunice
02/03/2024
SHK Veselí n.M.
21:19
HBC JVP Strakonice 1921
02/03/2024
Tatran Bohunice
13:24
DHK Zora Olomouc
02/03/2024
Házená Kynžvart
17:40
HBC JVP Strakonice 1921
02/03/2024
DHK Zora Olomouc
26:16
SHK Veselí n.M.
02/03/2024
HBC JVP Strakonice 1921
21:10
Tatran Bohunice
02/03/2024
SHK Veselí n.M.
23:11
Házená Kynžvart

Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci

27/04/2024
Házená Uničov
22:49
TJ Cement Hranice
27/04/2024
SK Žeravice
35:28
Házená Uničov
27/04/2024
TJ Cement Hranice
30:24
SK Žeravice
24/03/2024
TJ Cement Hranice
36:31
Sokol Horka n. M.
24/03/2024
TJ Sokol Centrum Haná
36:28
TJ Cement Hranice
24/03/2024
Sokol Horka n. M.
26:43
TJ Sokol Centrum Haná
13/03/2024
Házená Velká Bystřice
32:27
HBC Olomouc 1966
12/11/2023
Tatran Litovel
29:28
HBC Olomouc 1966
12/11/2023
Házená Uničov
13:38
Tatran Litovel
12/11/2023
HBC Olomouc 1966
36:13
Házená Uničov
15/10/2023
Házená Uničov
11:33
Sokol Horka n. M.

Starty - 1. liga mladší dorostenky

25/11/2023
SKH Velká n. V.
32:26
Házená Jindřichův Hradec
08/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
20:25
TJ Sokol Poruba
10/09/2023
SKH Velká n. V.
34:21
1. SC Bohumín 98

Starty - 2. liga muži JM

04/05/2024
SHC Maloměřice Brno B
34:28
Házená Legata Hustopeče
20/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
33:23
Sokol Nové Bránice
07/04/2024
Sokol Nové Bránice
22:24
Sokol II Prostějov
10/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
36:25
HK Ivančice
03/03/2024
Sokol Telnice
35:24
Sokol II Prostějov
17/02/2024
HK Ivančice
33:23
Sokol II Prostějov
11/02/2024
Sokol Nové Bránice
31:39
Tatran Litovel junioři
03/12/2023
Házená Legata Hustopeče
24:28
SHC Maloměřice Brno B
26/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
39:31
Sokol Nové Bránice
19/11/2023
Sokol Telnice
32:37
Tatran Litovel junioři
11/11/2023
SHC Maloměřice Brno B
41:34
HK Ivančice
04/11/2023
HK Ivančice
32:29
Sokol Nové Bránice
28/10/2023
HK Ivančice
37:29
Tatran Litovel junioři
22/10/2023
Sokol Nové Bránice
41:27
Házená Legata Hustopeče
22/10/2023
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
23:20
Sokol Telnice
01/10/2023
Tatran Litovel junioři
33:38
TJ Sokol Újezd u Brna
30/09/2023
SHC Maloměřice Brno B
21:27
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK

Starty - 2. liga ženy - Morava

28/04/2024
Házená Velká Bystřice
16:37
HK Ivančice
18/02/2024
SK Žeravice
35:25
Lesana Zubří
17/02/2024
HK Ivančice
33:19
Házená Velká Bystřice
28/10/2023
HK Ivančice
27:21
SK Žeravice
07/10/2023
Házená Velká Bystřice
23:36
SK Žeravice

Starty - Zlínská liga - starší žaci

26/05/2024
Klub házené Vsetín
35:24
SK Žeravice
26/05/2024
TJ Sokol Centrum Haná
36:26
Klub házené Vsetín
26/05/2024
SK Žeravice
18:42
TJ Sokol Centrum Haná
17/03/2024
HC Zubří A
24:32
TJ Sokol Centrum Haná
17/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
24:31
HC Zubří A
17/03/2024
TJ Sokol Centrum Haná
30:32
Handball club Zlín, z.s.
17/03/2024
HBC Olomouc 1966
29:25
SK Žeravice
18/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
32:37
TJ Sokol Centrum Haná
18/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
49:23
HC Zubří B
29/10/2023
SK Žeravice
13:37
HC Zubří A
11/10/2023
Házená Velká Bystřice
29:44
TJ Sokol Centrum Haná
07/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
36:36
Házená Velká Bystřice
07/10/2023
Klub házené Vsetín
21:39
Handball club Zlín, z.s.
07/10/2023
Házená Velká Bystřice
45:31
Klub házené Vsetín
23/09/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
25:37
HBC Olomouc 1966
23/09/2023
Handball club Zlín, z.s.
35:20
HK Bystřice pod Hostýnem
23/09/2023
HBC Olomouc 1966
17:38
Handball club Zlín, z.s.

Starty - MSL Muži

26/05/2024
Senice na Hané
36:25
T.J.Sokol Klimkovice
25/05/2024
SK Droždín
28:28
HC Hlučín
19/05/2024
TJ Sokol Osek n/B
30:17
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
12/05/2024
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
27:30
Sokol Trnávka
12/05/2024
Senice na Hané
32:15
Meteor Orlová
05/05/2024
Házená Uničov
26:20
HC Hlučín
28/04/2024
Senice na Hané
32:24
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
06/04/2024
Senice na Hané
31:22
SK Droždín
12/11/2023
Házená Uničov
28:26
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
15/10/2023
Házená Uničov
18:29
SK Droždín
01/10/2023
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
19:30
Senice na Hané
09/09/2023
Házená Uničov
25:25
TJ Sokol Osek n/B

Starty - 2. liga mladší dorostenci JM

04/05/2024
SHC Maloměřice Brno
41:36
Házená Legata Hustopeče
21/04/2024
SK Kuřim
15:36
HK Ivančice
20/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
36:26
Sokol Juliánov
17/04/2024
Sokol Újezd u Brna
41:40
SKKP Handball Brno B
10/03/2024
Sokol Újezd u Brna
32:55
HK Ivančice
24/02/2024
Sokol Juliánov
26:31
HK Ivančice
03/12/2023
Házená Legata Hustopeče
37:46
SHC Maloměřice Brno
26/11/2023
Sokol Újezd u Brna
33:33
Sokol Juliánov
11/11/2023
SHC Maloměřice Brno
22:48
HK Ivančice
04/11/2023
HK Ivančice
43:25
Sokol Juliánov
28/10/2023
HK Ivančice
39:24
Tatran Litovel
15/10/2023
Házená Uničov
25:44
TJ Sokol Centrum Haná
30/09/2023
SHC Maloměřice Brno
35:49
TJ Sokol Centrum Haná

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava

18/02/2024
SK Žeravice
17:38
HK Ivančice
27/01/2024
HK Hodonín
32:26
TJ Sokol Karviná
13/12/2023
SKH Velká n. V. B
39:31
HK Hodonín
10/09/2023
SKH Velká n. V. B
33:33
HK Ivančice

Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně

09/12/2023
DHK Zora Olomouc B
11:23
TJ Jiskra Otrokovice
09/12/2023
TJ Jiskra Otrokovice
22:17
Handball club Zlín, z.s. A
09/12/2023
Handball club Zlín, z.s. A
30:9
DHK Zora Olomouc B
19/11/2023
DHK Zora Olomouc A
13:20
SK Žeravice/Velká Bystřice
05/11/2023
SK Žeravice/Velká Bystřice
32:2
SHK Kunovice
05/11/2023
DHK Zora Olomouc A
38:3
SHK Kunovice
05/11/2023
DHK Zora Olomouc A
23:8
Handball club Zlín, z.s. B
24/09/2023
TJ Holešov
27:10
DHK Zora Olomouc B
24/09/2023
DHK Zora Olomouc A
20:21
TJ Holešov
24/09/2023
DHK Zora Olomouc B
13:25
DHK Zora Olomouc A

Starty - 2. liga mladší dorostenci SM

14/04/2024
TJ Cement Hranice
27:41
KH Kopřivnice
13/04/2024
SK Žeravice
35:26
Fatra-Slavia Napajedla
02/12/2023
SK Žeravice
32:31
KH Kopřivnice
19/11/2023
TJ Cement Hranice
27:33
Pepino SKP Frýdek-Místek B
30/09/2023
Fatra-Slavia Napajedla
32:27
T.J.Sokol Klimkovice

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žáci

25/05/2024
Senice na Hané
22:16
TJ Cement Hranice
25/05/2024
Senice na Hané
19:11
SK HFP Prostějov
18/05/2024
SK HFP Prostějov
20:10
SK Aktiv Olomouc
18/05/2024
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
6:22
SK HFP Prostějov
18/05/2024
SK Aktiv Olomouc
26:11
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
21/04/2024
Sokol Horka n. M.
22:27
HBC Olomouc 1966
21/04/2024
HBC Olomouc 1966
34:25
Tatran Litovel
21/04/2024
Tatran Litovel
27:27
Sokol Horka n. M.
06/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
19:26
Senice na Hané
06/04/2024
Tatran Litovel
30:23
TJ Sokol Centrum Haná
06/04/2024
Senice na Hané
24:17
Tatran Litovel
24/03/2024
TJ Sokol Centrum Haná
21:25
HBC Olomouc 1966
24/03/2024
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
8:32
TJ Sokol Centrum Haná
24/03/2024
HBC Olomouc 1966
29:6
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
23/03/2024
TJ Cement Hranice
20:22
Házená Uničov
23/03/2024
TJ Cement Hranice
25:34
Sokol Horka n. M.
30/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
27:30
Házená Velká Bystřice
14/10/2023
SK Aktiv Olomouc
3:36
Senice na Hané
14/10/2023
SK Aktiv Olomouc
5:18
SK HFP Prostějov
08/10/2023
TJ Cement Hranice
14:12
SK HFP Prostějov
08/10/2023
TJ Sokol Osek n/B
20:10
TJ Cement Hranice
08/10/2023
SK HFP Prostějov
14:12
TJ Sokol Osek n/B
04/10/2023
Házená Uničov
14:18
Senice na Hané

Starty - 2. liga muži SM

13/04/2024
SK Žeravice
27:24
Fatra-Slavia Napajedla
02/12/2023
SK Žeravice
31:25
KH Kopřivnice B
29/10/2023
Lesana Zubří
32:32
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
21/10/2023
KH Kopřivnice B
31:24
MHK TAEDA Karviná
30/09/2023
Fatra-Slavia Napajedla
41:36
TJ Sokol Ostrava
16/09/2023
Házená Velká Bystřice
26:30
MHK TAEDA Karviná

Starty - Český pohár žen

03/09/2023
TJ Jiskra Otrokovice
25:28
SHK Kunovice

Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně

27/04/2024
SHK Veselí n.M.
42:16
TJ Cement Hranice
27/04/2024
DHK Zora Olomouc B
35:27
SHK Veselí n.M.
27/04/2024
TJ Cement Hranice
25:35
DHK Zora Olomouc B
09/03/2024
TJ Holešov
3:33
DHK Zora Olomouc A
09/03/2024
DHK Zora Olomouc B
29:5
TJ Holešov
09/03/2024
DHK Zora Olomouc A
34:29
DHK Zora Olomouc B
09/10/2023
DHK Zora Olomouc B
46:11
TJ Cement Hranice

Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava

13/04/2024
SK Žeravice
40:30
Jiskra Havl.Brod
10/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
28:28
SK Žeravice

Starty - 1.liga starší dorostenky

08/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
33:22
TJ Sokol Poruba

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

19/11/2023
Sokol Telnice
34:28
Tatran Litovel
16/09/2023
Házená Velká Bystřice
39:32
Klub házené Vsetín