Ochmann Petr

Fotografie hráče Ochmann Petr

Mateřský klub

Sokol Horka n. M.

Post

pravé křídlo

Rok narození

1995 (26 let)

Výška

179 cm

Váha

83 kg

Startů

122

Starty - Žákovská liga starších žáků

13/03/2022
Liberec Handball
17:22
Tatran Litovel
13/03/2022
Jiskra Havl.Brod
16:17
TJ Sokol Centrum Haná
13/03/2022
LIONS Hostivice
17:30
Liberec Handball
13/03/2022
Tatran Litovel
27:11
Jiskra Havl.Brod
13/03/2022
TJ Sokol Centrum Haná
25:8
LIONS Hostivice
13/03/2022
Jiskra Havl.Brod
23:22
Liberec Handball
13/03/2022
Tatran Litovel
26:13
LIONS Hostivice
13/03/2022
Liberec Handball
22:27
TJ Sokol Centrum Haná
13/03/2022
LIONS Hostivice
17:22
Jiskra Havl.Brod
13/03/2022
TJ Sokol Centrum Haná
10:19
Tatran Litovel
12/12/2021
TJ Sokol Nové Veselí
28:21
TJ Sokol Centrum Haná
12/12/2021
SKP Frýdek-Místek
23:18
Jiskra Třeboň
12/12/2021
Sokol Telnice
30:24
TJ Sokol Nové Veselí
12/12/2021
TJ Sokol Centrum Haná
16:18
SKP Frýdek-Místek
12/12/2021
Jiskra Třeboň
16:29
Sokol Telnice
12/12/2021
SKP Frýdek-Místek
22:20
TJ Sokol Nové Veselí
12/12/2021
TJ Sokol Centrum Haná
21:30
Sokol Telnice
12/12/2021
TJ Sokol Nové Veselí
21:18
Jiskra Třeboň
12/12/2021
Sokol Telnice
20:14
SKP Frýdek-Místek
12/12/2021
Jiskra Třeboň
21:25
TJ Sokol Centrum Haná

Starty - 2. liga muži JM

27/03/2022
HK Ivančice
36:20
SHC Maloměřice Brno B
12/03/2022
SK Kuřim
19:34
Tatran Bohunice
26/02/2022
HK Ivančice
40:24
TJ Sokol Velké Meziříčí
20/02/2022
Sokol Juliánov
24:23
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
28/01/2022
Sokol Telnice
32:28
TJ Holešov
28/11/2021
TJ Sokol Újezd u Brna
30:41
SK Kuřim
27/11/2021
SHC Maloměřice Brno B
21:28
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
21/11/2021
Sokol Telnice
26:20
HBC Olomouc 1966
14/11/2021
TJ Holešov
34:25
Sokol II Prostějov
31/10/2021
Tatran Bohunice
35:15
TJ Sokol Újezd u Brna
16/10/2021
Sokol Juliánov
24:26
SHC Maloměřice Brno B
09/10/2021
SHC Maloměřice Brno B
32:28
Sokol Telnice
19/09/2021
HBC Olomouc 1966
27:28
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo I

11/06/2022
SK Žeravice
15:27
Sokol Horka n. M.
11/06/2022
HBC Olomouc 1966
13:30
Sokol Horka n. M.
11/06/2022
SK Žeravice
14:22
HBC Olomouc 1966
07/06/2022
Házená Velká Bystřice
21:15
TJ Sokol Centrum Haná
07/06/2022
TJ Sokol Centrum Haná
20:5
SK Žeravice/Velká Bystřice A
07/06/2022
Házená Velká Bystřice
36:11
SK Žeravice/Velká Bystřice A
27/05/2022
TJ Sokol Centrum Haná
17:29
Házená Velká Bystřice
15/05/2022
Tatran Litovel
19:13
TJ Cement Hranice
15/05/2022
SK HFP Prostějov
17:13
TJ Cement Hranice
15/05/2022
Tatran Litovel
19:23
SK HFP Prostějov
29/04/2022
Sokol Horka n. M.
10:34
TJ Sokol Centrum Haná
07/11/2021
Házená Velká Bystřice
39:6
SK Žeravice
06/11/2021
SK Žeravice/Velká Bystřice A
20:16
HBC Olomouc 1966
17/10/2021
Tatran Litovel
14:36
TJ Sokol Centrum Haná

Starty - 1. liga mladší dorostenci

24/04/2022
Pepino SKP Frýdek-Místek
34:23
TJ Sokol Úvaly
02/04/2022
TJ Sokol Nové Veselí
21:21
HC Zubří
12/03/2022
SKKP Handball Brno
52:25
Sokol Telnice
05/03/2022
HCB Karviná
21:22
TJ Sokol Nové Veselí
05/12/2021
Sokol Telnice
28:39
Pepino SKP Frýdek-Místek
13/11/2021
KH Kopřivnice
29:28
TJ Sokol Žďár n.S.

Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci

29/05/2022
TJ Sokol Centrum Haná
26:22
HBC Olomouc 1966
28/05/2022
Házená Uničov
13:39
SK Žeravice
14/05/2022
Házená Uničov
19:26
HBC Olomouc 1966
30/04/2022
SK HFP Prostějov
19:25
TJ Cement Hranice
09/04/2022
TJ Cement Hranice
14:26
Tatran Litovel
26/03/2022
Házená Velká Bystřice
34:19
SK HFP Prostějov
20/03/2022
TJ Sokol Centrum Haná
19:25
SK Žeravice
13/11/2021
Tatran Litovel
30:14
HBC Olomouc 1966
24/10/2021
Sokol Horka n. M.
14:39
Tatran Litovel
23/10/2021
SK HFP Prostějov
18:30
TJ Sokol Centrum Haná
17/10/2021
Tatran Litovel
34:22
TJ Sokol Centrum Haná
26/09/2021
SK HFP Prostějov
3:38
Házená Velká Bystřice
19/09/2021
HBC Olomouc 1966
35:14
SK HFP Prostějov

Starty - Jihomoravská liga mužů

31/10/2021
Tatran Bohunice B
32:31
Sokol Sokolnice

Starty - 2. liga mladší dorostenci Morava

28/11/2021
Sokol Újezd u Brna
41:28
Sokol Juliánov
20/11/2021
HBC Olomouc 1966
37:40
Sokol Újezd u Brna
31/10/2021
Tatran Bohunice
36:26
Sokol Juliánov
16/10/2021
Sokol Juliánov
47:28
TJ Sokol Centrum Haná

Starty - Zlínská liga - mladší žactvo

14/11/2021
TJ Holešov
10:0
TJ Rožnov p.R.

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

23/04/2022
TJ Cement Hranice B
31:34
Sokol Telnice
09/04/2022
TJ Rožnov p.R.
26:22
Házená Velká Bystřice
13/02/2022
TJ Sokol Ostrava
33:22
TJ Holešov
05/12/2021
Sokol Telnice
40:27
TJ Holešov
14/11/2021
TJ Holešov
36:30
Klub házené Vsetín
07/11/2021
Házená Velká Bystřice
32:30
TJ Holešov
23/10/2021
TJ Cement Hranice B
26:19
Klub házené Vsetín
18/09/2021
TJ Holešov
37:34
TJ Sokol Ostrava

Starty - MSL Muži

28/05/2022
SK Droždín
26:19
KH Kopřivnice B
22/05/2022
Sokol Dřevohostice/SK Žeravice
21:22
KH Kopřivnice B

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žactvo II

08/05/2022
DHK Zora Olomouc B
12:21
Házená Uničov
08/05/2022
TJ Sokol Centrum Haná B
22:20
Házená Uničov
08/05/2022
DHK Zora Olomouc B
9:20
TJ Sokol Centrum Haná B
29/03/2022
HBC Olomouc 1966 B
5:26
TJ Sokol Centrum Haná B
26/03/2022
SK Žeravice/Velká Bystřice B
12:17
HBC Olomouc 1966 B
26/03/2022
TJ Sokol Centrum Haná B
28:7
HBC Olomouc 1966 B
26/03/2022
SK Žeravice/Velká Bystřice B
3:35
TJ Sokol Centrum Haná B
24/11/2021
Sokol Horka n. M.
32:8
HBC Olomouc 1966 B
16/10/2021
SK HFP Prostějov
30:5
SK Žeravice/Velká Bystřice B

Starty - Baráž o 1. ligu mladších dorostenek

21/05/2022
1. SC Bohumín 98’
29:24
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - Liga OLK-ZLK - starší žačky

11/06/2022
SK Žeravice/Velká Bystřice
25:15
DHK Zora Olomouc B
22/05/2022
DHK Zora Olomouc A
33:9
SHK Kunovice
16/05/2022
DHK Zora Olomouc B
5:30
DHK Zora Olomouc A
23/04/2022
SK Žeravice/Velká Bystřice
28:25
Handball PSG Zlín A
25/10/2021
DHK Zora Olomouc A
31:15
DHK Zora Olomouc B

Starty - Jihomoravská liga ml. žáků

05/12/2021
Sokol Telnice A
41:6
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
21/11/2021
Sokol Telnice A
30:9
SKKP Handball Brno
09/10/2021
SHC Maloměřice Brno
8:24
Sokol Sokolnice

Starty - 2. liga starší dorostenky

30/04/2022
SK Žeravice
27:28
Jiskra Třeboň
12/02/2022
SHK Veselí n.M.
25:25
Sokol Vršovice

Starty - 2. liga muži SM

24/04/2022
Pepino SKP Frýdek-Místek B
27:29
Fatra-Slavia Napajedla
23/04/2022
SK Žeravice
31:23
TJ Sokol Luhačovice
09/04/2022
TJ Rožnov p.R.
27:27
MHK TAEDA Karviná
13/03/2022
Tatran Litovel junioři
29:24
TJ Rožnov p.R.
19/02/2022
MHK TAEDA Karviná
19:20
Tatran Litovel junioři
13/02/2022
SKH Polanka n.O.
36:28
MHK TAEDA Karviná
23/10/2021
SK Žeravice
27:19
Fatra-Slavia Napajedla

Starty - MSL Starší žáci skupina I

30/04/2022
TJ Sokol Centrum Haná
21:23
HC Zubří A
30/04/2022
HC Zubří A
30:20
SKH Polanka n.O.
30/04/2022
TJ Sokol Centrum Haná
34:16
SKH Polanka n.O.

Starty - 1. liga mladší dorostenky

25/09/2021
SHK Kunovice
39:26
HC Háje

Starty - 1. liga starší dorostenci

08/05/2022
SKKP Handball Brno
24:25
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje A
24/04/2022
Pepino SKP Frýdek-Místek
29:29
TJ Sokol Úvaly
02/04/2022
TJ Sokol Nové Veselí
21:27
HC Zubří
05/03/2022
HCB Karviná
18:27
TJ Sokol Nové Veselí
13/11/2021
KH Kopřivnice
21:27
Handball PSG Zlín

Starty - 2. liga ženy - východ

03/10/2021
Házená Velká Bystřice
30:33
TJ Jiskra Otrokovice B

Starty - Jihomoravská liga st. žáků

26/02/2022
HK Ivančice
30:22
SKKP Handball Brno
21/11/2021
Sokol Telnice
40:23
SKKP Handball Brno
09/10/2021
SHC Maloměřice Brno
19:25
Sokol Sokolnice

Starty - Český pohár mužů

29/08/2021
Sokol Újezd u Brna
27:30
Sokol Juliánov

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava - jih

18/09/2021
TJ Holešov
30:25
SK Kuřim