Ochmann Petr

Fotografie hráče Ochmann Petr

Post

Rok narození

1995 (28 let)

Výška

179 cm

Váha

83 kg

Startů

78

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

22/10/2023
KH Kopřivnice
44:12
Klub házené Vsetín

Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci

02/03/2024
SK Žeravice
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
02/03/2024
Tatran Litovel
0:0
SK Žeravice
02/03/2024
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
Tatran Litovel
05/11/2023
Házená Velká Bystřice
25:28
TJ Sokol Centrum Haná
05/11/2023
Házená Uničov
21:41
Házená Velká Bystřice
05/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
46:15
Házená Uničov
01/10/2023
Házená Uničov
13:38
TJ Cement Hranice
17/09/2023
Sokol Horka n. M.
39:18
SK Žeravice
17/09/2023
SK Žeravice
22:36
HBC Olomouc 1966
17/09/2023
HBC Olomouc 1966
19:36
Sokol Horka n. M.

Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žáci

10/12/2023
Házená Velká Bystřice
17:16
SK HFP Prostějov
10/12/2023
Senice na Hané
37:21
Tatran Litovel
10/12/2023
SK HFP Prostějov
18:33
Senice na Hané
10/12/2023
Tatran Litovel
27:12
SK HFP Prostějov
19/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
28:10
TJ Cement Hranice
19/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
30:27
Sokol Horka n. M.

Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žáků

25/11/2023
HCB Karviná
35:20
TJ Holešov
25/11/2023
SKKP Handball Brno
19:21
SK Žeravice
25/11/2023
TJ Cement Hranice
22:29
HCB Karviná
25/11/2023
TJ Holešov
21:21
SKKP Handball Brno
25/11/2023
SK Žeravice
21:31
TJ Cement Hranice
25/11/2023
SKKP Handball Brno
13:23
HCB Karviná
25/11/2023
TJ Holešov
21:26
TJ Cement Hranice
25/11/2023
HCB Karviná
25:13
SK Žeravice
25/11/2023
TJ Cement Hranice
27:23
SKKP Handball Brno
25/11/2023
SK Žeravice
19:13
TJ Holešov

Starty - 2. liga muži JM

04/05/2024
HK Ivančice
0:0
Sokol Telnice
20/04/2024
SHC Maloměřice Brno B
0:0
SK Kuřim
06/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
0:0
Házená Legata Hustopeče
25/02/2024
Sokol Nové Bránice
29:35
HK Ivančice
28/10/2023
SHC Maloměřice Brno B
22:34
TJ Sokol Velké Meziříčí
21/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
32:21
Sokol II Prostějov
08/10/2023
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
28:26
HK Ivančice
01/10/2023
Sokol Telnice
46:26
Házená Legata Hustopeče
24/09/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
43:27
HBC Olomouc 1966

Starty - 1. liga starší dorostenci

27/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí
10/02/2024
SKKP Handball Brno
28:25
Talent Škoda JS Plzeň
02/12/2023
SKKP Handball Brno
29:33
TJ Dukla Praha
12/11/2023
HC Zubří
26:20
Talent Škoda JS Plzeň
21/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
28:36
Lovci Lovosice
30/09/2023
SKKP Handball Brno
34:45
SKH Polanka n.O.
23/09/2023
TJ Sokol Nové Veselí
31:22
Handball club Zlín, z.s.
16/09/2023
HAOLK
32:27
Pepino SKP Frýdek-Místek

Starty - 1. liga mladší dorostenci

10/02/2024
SKKP Handball Brno
23:42
Talent Škoda JS Plzeň A
02/12/2023
SKKP Handball Brno
26:30
TJ Dukla Praha A
12/11/2023
HC Zubří
25:24
Talent Škoda JS Plzeň A
30/09/2023
SKKP Handball Brno
35:34
TJ Sokol Ostrava
23/09/2023
TJ Sokol Nové Veselí
30:28
Jihočeši
16/09/2023
HAOLK
20:26
Pepino SKP Frýdek-Místek

Starty - Zlínská liga - starší žaci

18/11/2023
Klub házené Vsetín
27:22
SK Žeravice
18/11/2023
HBC Olomouc 1966
22:25
Klub házené Vsetín
18/11/2023
SK Žeravice
21:40
HBC Olomouc 1966
11/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
31:22
TJ Holešov
11/11/2023
HC Zubří A
20:35
Handball club Zlín, z.s.
11/11/2023
TJ Holešov
16:30
HC Zubří A
08/10/2023
TJ Holešov
22:61
TJ Sokol Centrum Haná
08/10/2023
HBC Olomouc 1966
27:29
TJ Holešov
08/10/2023
TJ Sokol Centrum Haná
44:16
HBC Olomouc 1966

Starty - Zlínská liga - mladší žáci

05/11/2023
Fatra-Slavia Napajedla A
37:17
TJ Sokol Centrum Haná
05/11/2023
TJ Holešov
6:29
Fatra-Slavia Napajedla A
05/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
27:25
TJ Holešov
04/11/2023
Házená Velká Bystřice
23:18
TJ Rožnov p.R.
04/11/2023
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
29:16
TJ Rožnov p.R.
04/11/2023
Házená Velká Bystřice
6:25
HC Zubří A
15/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
19:19
TJ Holešov
15/10/2023
HC Zubří A
34:25
Handball club Zlín, z.s.
15/10/2023
TJ Holešov
16:33
HC Zubří A

Starty - 1. liga mladší dorostenky

05/05/2024
SKH Velká n. V.
0:0
Sokol Písek
24/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
0:0
DHK Zora Olomouc
19/11/2023
SKH Velká n. V.
31:29
Handball club Zlín, z.s.

Starty - 2. liga mladší dorostenci JM

04/05/2024
HK Ivančice
0:0
SKKP Handball Brno B
20/04/2024
SHC Maloměřice Brno
0:0
Házená Uničov
10/02/2024
SKKP Handball Brno B
62:25
Házená Uničov
03/12/2023
SKKP Handball Brno B
30:39
HK Ivančice
28/10/2023
SHC Maloměřice Brno
32:39
SK Kuřim
30/09/2023
SKKP Handball Brno B
49:31
Házená Legata Hustopeče
24/09/2023
Sokol Újezd u Brna
38:32
HBC Olomouc 1966

Starty - 1.liga starší dorostenky

24/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
0:0
DHK Zora Olomouc

Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava

24/09/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
27:45
Jiskra Havl.Brod

Starty - MSL Muži

04/11/2023
SK Droždín
32:39
Sokol Trnávka
07/10/2023
SK Droždín
30:26
Meteor Orlová

Starty - Český pohár žen

03/09/2023
TJ Jiskra Otrokovice
25:28
SHK Kunovice
23/08/2023
SK Žeravice
27:36
TJ Jiskra Otrokovice

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava

05/05/2024
SKH Velká n. V. B
0:0
TJ Jiskra Otrokovice
13/03/2024
HK Hodonín
0:0
SKH Velká n. V. B
19/11/2023
SKH Velká n. V. B
25:31
SK Žeravice

Starty - 2. liga mladší dorostenci SM

17/03/2024
TJ Cement Hranice
0:0
Fatra-Slavia Napajedla
03/03/2024
TJ Rožnov p.R.
0:0
HC Nový Jičín
22/10/2023
KH Kopřivnice
41:10
HC Nový Jičín

Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně

07/10/2023
Lesana Zubří
8:23
SK Žeravice/Velká Bystřice
07/10/2023
DHK Zora Olomouc B
13:16
Lesana Zubří
07/10/2023
SK Žeravice/Velká Bystřice
37:11
DHK Zora Olomouc B

Starty - 2. liga muži SM

27/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
0:0
KH Kopřivnice B
13/04/2024
MHK TAEDA Karviná
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
03/03/2024
TJ Rožnov p.R.
0:0
MHK TAEDA Karviná
17/02/2024
Házená Paskov
0:0
TJ Sokol Ostrava

Starty - Český pohár mužů

04/10/2023
TJ Rožnov p.R.
33:41
KH BEECH Vsetín

Starty - 2. liga ženy - Morava

04/05/2024
HK Ivančice
0:0
Lesana Zubří