Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Hanych Jaroslav
Mateřský klub
Individuální člen
Post
Rok narození
1992 (31 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
35
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní
14/04/2024
SK Kuřim A
12:9
HK Ivančice
14/04/2024
SK Kuřim B
9:7
Sokol Měnín
14/04/2024
SK Kuřim A
11:11
Sokol Měnín
14/04/2024
SK Kuřim B
9:1
Tatran Bohunice B
14/04/2024
Sokol Měnín
15:12
HK Ivančice
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
09/03/2024
SK Žeravice
28:24
Jiskra Havl.Brod
24/02/2024
HK Ivančice
48:23
TJ Jiskra Otrokovice
24/09/2023
SKH Velká n. V. B
48:25
Jiskra Havl.Brod
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
27/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
SK Kuřim
06/04/2024
HBC Olomouc 1966
23:22
Házená Uničov
02/03/2024
SHC Maloměřice Brno
31:27
Sokol Újezd u Brna
17/02/2024
SHC Maloměřice Brno
25:31
Sokol Juliánov
19/11/2023
HK Ivančice
41:26
SK Kuřim
12/11/2023
SK Kuřim
30:29
Sokol Juliánov
29/10/2023
Házená Legata Hustopeče
30:50
TJ Sokol Centrum Haná
22/10/2023
Sokol Újezd u Brna
46:29
Házená Uničov
14/10/2023
SKKP Handball Brno B
36:30
Sokol Juliánov
17/09/2023
Sokol Újezd u Brna
28:26
SK Kuřim
Starty - 1.liga starší dorostenky
16/03/2024
DHK Zora Olomouc
25:25
DHC Plzeň
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
14/04/2024
SK Kuřim
30:37
Sokol Vršovice B
Starty - 2. liga muži JM
27/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí
06/04/2024
HBC Olomouc 1966
27:32
SK Kuřim
02/03/2024
SHC Maloměřice Brno B
21:34
TJ Sokol Újezd u Brna
17/02/2024
Sokol Nové Bránice
30:21
SHC Maloměřice Brno B
03/12/2023
SK Kuřim
26:29
TJ Sokol Velké Meziříčí
19/11/2023
Sokol Nové Bránice
32:27
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
29/10/2023
Házená Legata Hustopeče
25:35
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
22/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
34:29
SK Kuřim
17/09/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
32:27
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - 2. liga muži SM
01/10/2023
SK Žeravice
16:23
MHK TAEDA Karviná
Starty - 1. liga mladší dorostenky
16/03/2024
DHK Zora Olomouc
29:40
DHC Plzeň
24/09/2023
SKH Velká n. V.
27:28
DHC Slavia Praha A
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
24/03/2024
SK Kuřim
37:20
TJ Sokol Újezd u Brna
12/11/2023
SK Kuřim
41:20
TJ Sokol Újezd u Brna
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
24/03/2024
SK Kuřim
37:25
TJ Sokol Ostrava
03/12/2023
SK Kuřim
24:43
KH Kopřivnice
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
01/10/2023
SK Žeravice
41:17
HC Nový Jičín