Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Habrovanský Petr
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Post
Rok narození
1965 (58 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
41
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Žákovská liga starších žaček
06/04/2024
HC Zlín B
30:17
HC Háje
06/04/2024
Házená Kynžvart
13:29
HC Zlín B
06/04/2024
SHK Kunovice
14:22
HC Zlín B
06/04/2024
HC Zlín B
18:15
HK Ivančice
02/03/2024
Házená Jindřichův Hradec
13:26
HC Zlín B
02/03/2024
HC Zlín B
22:14
HC Hvězda Cheb
02/03/2024
HC Zlín B
20:22
DHK Baník Most
02/03/2024
HC Zlín A
17:12
HC Zlín B
11/02/2024
HC Zlín B
18:9
Sokol Měnín
11/02/2024
Sokol Písek
25:16
HC Zlín B
11/02/2024
DHK Zora Olomouc
23:16
HC Zlín B
11/02/2024
HC Zlín B
23:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně
04/05/2024
DHK Zora Olomouc B
24:31
Handball club Zlín, z.s. B
20/04/2024
Handball club Zlín, z.s. B
42:2
TJ Holešov
20/04/2024
Lesana Zubří
21:34
Handball club Zlín, z.s. B
14/04/2024
Handball club Zlín, z.s. B
40:18
TJ Cement Hranice
23/03/2024
Handball club Zlín, z.s. B
53:3
SK HFP Prostějov
23/03/2024
SK Žeravice/Velká Bystřice
27:47
Handball club Zlín, z.s. B
09/03/2024
SHK Veselí n.M.
31:30
Handball club Zlín, z.s. B
09/03/2024
Handball club Zlín, z.s. B
27:22
SHK Kunovice
Starty - 1. liga ženy
05/05/2024
SHK Kunovice
24:27
TJ Jiskra Otrokovice
28/04/2024
TJ Jiskra Otrokovice
30:39
DHK Baník Most B
24/03/2024
TJ Jiskra Otrokovice
20:28
Sokol Vršovice A
16/03/2024
Jiskra Havl.Brod
21:26
TJ Jiskra Otrokovice
10/03/2024
TJ Jiskra Otrokovice
26:32
TJ Sokol Velké Meziříčí
25/02/2024
1. SC Bohumín 98
35:21
TJ Jiskra Otrokovice
18/02/2024
TJ Jiskra Otrokovice
28:21
Házená Jindřichův Hradec
10/02/2024
TJ Jiskra Otrokovice
32:27
LIONS Hostivice
04/02/2024
SKUP Olomouc
25:36
TJ Jiskra Otrokovice
28/01/2024
TJ Jiskra Otrokovice
22:29
HC Hvězda Cheb
21/01/2024
TJ Jiskra Otrokovice
30:24
SHK Kunovice
19/11/2023
DHK Baník Most B
38:30
TJ Jiskra Otrokovice
12/11/2023
TJ Jiskra Otrokovice
34:34
Tatran Bohunice
05/11/2023
Sokol Vršovice A
32:26
TJ Jiskra Otrokovice
21/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
24:32
TJ Jiskra Otrokovice
07/10/2023
TJ Jiskra Otrokovice
31:40
1. SC Bohumín 98
30/09/2023
Házená Jindřichův Hradec
34:25
TJ Jiskra Otrokovice
24/09/2023
LIONS Hostivice
34:31
TJ Jiskra Otrokovice
17/09/2023
TJ Jiskra Otrokovice
30:30
SKUP Olomouc
09/09/2023
HC Hvězda Cheb
30:29
TJ Jiskra Otrokovice
Starty - Český pohár žen
03/09/2023
TJ Jiskra Otrokovice
25:28
SHK Kunovice
23/08/2023
SK Žeravice
27:36
TJ Jiskra Otrokovice