Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Galus Patrik
Mateřský klub
HBC Olomouc 1966
Post
Rok narození
2002 (21 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
59
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci
06/04/2024
Házená Uničov
22:39
Házená Velká Bystřice
06/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
47:15
Házená Uničov
06/04/2024
Házená Velká Bystřice
21:25
TJ Sokol Centrum Haná
19/11/2023
SK Žeravice
24:23
Házená Uničov
19/11/2023
TJ Cement Hranice
33:23
SK Žeravice
19/11/2023
Házená Uničov
13:29
TJ Cement Hranice
16/09/2023
TJ Sokol Centrum Haná
43:9
Házená Uničov
16/09/2023
Házená Velká Bystřice
29:35
TJ Sokol Centrum Haná
16/09/2023
Házená Uničov
11:43
Házená Velká Bystřice
Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
04/05/2024
Házená Uničov
0:0
Tatran Litovel
04/05/2024
Házená Velká Bystřice
6:2
Házená Uničov
04/05/2024
Tatran Litovel
20:27
Házená Velká Bystřice
13/04/2024
Házená Velká Bystřice
34:23
TJ Sokol Centrum Haná
13/04/2024
SK Aktiv Olomouc
7:35
Házená Velká Bystřice
13/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
30:12
SK Aktiv Olomouc
24/03/2024
SK Žeravice
23:25
Házená Velká Bystřice
24/03/2024
Senice na Hané
17:23
SK Žeravice
24/03/2024
Házená Velká Bystřice
21:16
Senice na Hané
07/10/2023
Tatran Litovel
16:24
HBC Olomouc 1966
07/10/2023
SK Aktiv Olomouc
3:30
Tatran Litovel
07/10/2023
HBC Olomouc 1966
27:2
SK Aktiv Olomouc
Starty - Český pohár žen
27/08/2023
HK Ivančice
17:21
Tatran Bohunice
Starty - Zlínská liga - mladší žáci
10/03/2024
HC Zubří B
38:21
Házená Velká Bystřice
10/03/2024
TJ Holešov
20:21
HC Zubří B
10/03/2024
Házená Velká Bystřice
20:22
TJ Holešov
04/11/2023
Házená Velká Bystřice
23:18
TJ Rožnov p.R.
04/11/2023
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
29:16
TJ Rožnov p.R.
04/11/2023
Házená Velká Bystřice
6:25
HC Zubří A
Starty - MSL Muži
19/05/2024
TJ Sokol Osek n/B
0:0
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
04/11/2023
SK Droždín
32:39
Sokol Trnávka
22/10/2023
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
25:24
TJ Sokol Osek n/B
08/10/2023
Senice na Hané
33:20
TJ Sokol Osek n/B
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
30/09/2023
HK Hodonín
40:26
TJ Jiskra Otrokovice
10/09/2023
SKH Velká n. V. B
33:33
HK Ivančice
Starty - 1. liga mladší dorostenky
21/01/2024
Handball club Zlín, z.s.
34:23
Házená Kynžvart
23/09/2023
DHK Zora Olomouc
29:23
Házená Jindřichův Hradec
10/09/2023
SKH Velká n. V.
34:21
1. SC Bohumín 98
Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně
26/05/2024
TJ Holešov
0:0
DHK Zora Olomouc B
26/05/2024
DHK Zora Olomouc B
0:0
TJ Sokol Osek n/B
25/05/2024
DHK Zora Olomouc A
0:0
SK Žeravice/Velká Bystřice
25/05/2024
TJ Jiskra Otrokovice
0:0
DHK Zora Olomouc A
25/05/2024
SK Žeravice/Velká Bystřice
0:0
TJ Jiskra Otrokovice
Starty - Zlínská liga - starší žaci
13/04/2024
TJ Sokol Centrum Haná
42:20
HK Bystřice pod Hostýnem
Starty - 1.liga starší dorostenky
21/01/2024
Handball club Zlín, z.s.
34:31
Házená Kynžvart
23/09/2023
DHK Zora Olomouc
30:23
Házená Jindřichův Hradec