Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Bujnoch Otakar
Mateřský klub
Sokol Telnice
Post
Rok narození
1954 (69 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
83
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Jihomoravská liga st. žáků
17/03/2024
Sokol Sokolnice
18:15
Tatran Bohunice
17/03/2024
SHC Maloměřice Brno
24:26
Sokol Juliánov
17/03/2024
Sokol Sokolnice
20:24
Sokol Juliánov
17/03/2024
Tatran Bohunice
9:12
SHC Maloměřice Brno
17/03/2024
SHC Maloměřice Brno
16:14
Sokol Sokolnice
17/03/2024
Sokol Juliánov
20:16
Tatran Bohunice
18/11/2023
Sokol Telnice
21:18
SKKP Handball Brno
18/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
23:15
SHC Maloměřice Brno
18/11/2023
Sokol Telnice
28:13
SHC Maloměřice Brno
18/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
17:18
Tatran Bohunice
18/11/2023
Sokol Telnice
22:15
Tatran Bohunice
18/11/2023
SKKP Handball Brno
14:20
TJ Sokol Újezd u Brna
18/11/2023
Sokol Telnice
15:17
TJ Sokol Újezd u Brna
04/11/2023
SHC Maloměřice Brno
14:27
TJ Sokol Újezd u Brna
04/11/2023
SKKP Handball Brno
9:16
Sokol Telnice
04/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
19:13
Tatran Bohunice
04/11/2023
SKKP Handball Brno
18:16
Tatran Bohunice
04/11/2023
Sokol Telnice
21:15
TJ Sokol Újezd u Brna
04/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
20:18
SKKP Handball Brno
04/11/2023
Tatran Bohunice
6:13
Sokol Telnice
15/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
21:15
SKKP Handball Brno
15/10/2023
Sokol Telnice
19:10
SHC Maloměřice Brno
15/10/2023
Sokol Telnice
19:12
Tatran Bohunice
15/10/2023
SHC Maloměřice Brno
11:14
SKKP Handball Brno
15/10/2023
Tatran Bohunice
20:10
SHC Maloměřice Brno
15/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
9:22
Sokol Telnice
01/10/2023
SKKP Handball Brno
19:22
Sokol Telnice
01/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
20:10
SHC Maloměřice Brno
01/10/2023
SKKP Handball Brno
12:9
SHC Maloměřice Brno
01/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
17:14
SKKP Handball Brno
01/10/2023
SHC Maloměřice Brno
11:23
Sokol Telnice
01/10/2023
Tatran Bohunice
14:14
SKKP Handball Brno
Starty - Jihomoravská liga ml. žáků
02/03/2024
Sokol Telnice
24:10
SK Kuřim
02/03/2024
SK Kuřim
10:24
SKKP Handball Brno A
02/03/2024
Sokol Telnice
25:8
Tatran Bohunice
02/03/2024
SK Kuřim
17:13
Tatran Bohunice
02/03/2024
Sokol Telnice
20:14
SKKP Handball Brno A
02/03/2024
SKKP Handball Brno A
17:5
Tatran Bohunice
02/03/2024
Sokol Telnice
10:11
Sokol Sokolnice
03/12/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
15:12
SHC Maloměřice Brno
03/12/2023
HK Ivančice
15:6
Sokol Telnice
03/12/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
12:14
Sokol Telnice
03/12/2023
SHC Maloměřice Brno
11:19
HK Ivančice
03/12/2023
HK Ivančice
15:10
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
03/12/2023
Sokol Telnice
18:9
SHC Maloměřice Brno
26/11/2023
Házená Legata Hustopeče
12:20
Sokol Juliánov
26/11/2023
Sokol Sokolnice
25:12
Sokol Nové Bránice
26/11/2023
Sokol Juliánov
16:13
Tatran Bohunice
26/11/2023
Házená Legata Hustopeče
7:18
Sokol Nové Bránice
26/11/2023
Házená Legata Hustopeče
5:12
Tatran Bohunice
26/11/2023
Sokol Juliánov
9:20
Sokol Sokolnice
22/10/2023
Tatran Bohunice
7:4
Házená Legata Hustopeče
22/10/2023
Sokol Juliánov
17:14
Sokol Nové Bránice
22/10/2023
Tatran Bohunice
11:11
Sokol Nové Bránice
22/10/2023
Sokol Juliánov
17:17
SK Kuřim
22/10/2023
Tatran Bohunice
15:13
SK Kuřim
22/10/2023
Házená Legata Hustopeče
6:13
Sokol Juliánov
22/10/2023
Tatran Bohunice
11:10
Sokol Juliánov
24/09/2023
Sokol Sokolnice
20:10
SK Kuřim
24/09/2023
Sokol Juliánov
17:9
Házená Legata Hustopeče
24/09/2023
Sokol Sokolnice
25:6
Házená Legata Hustopeče
24/09/2023
Sokol Juliánov
12:13
Tatran Bohunice
24/09/2023
Sokol Sokolnice
14:7
Tatran Bohunice
24/09/2023
SK Kuřim
13:9
Sokol Juliánov
24/09/2023
Sokol Sokolnice
15:5
Sokol Juliánov
Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně
30/09/2023
Handball club Zlín, z.s. A
32:23
SHK Veselí n.M.
30/09/2023
SHK Veselí n.M.
20:27
Lesana Zubří
30/09/2023
Lesana Zubří
21:24
Handball club Zlín, z.s. A
Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní
24/02/2024
DDM Strážnice
12:12
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
24/02/2024
Tatran Bohunice A
17:8
SKH Velká n. V.
24/02/2024
DDM Strážnice
13:22
SKH Velká n. V.
24/02/2024
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
6:18
Tatran Bohunice A
24/02/2024
Tatran Bohunice A
15:9
DDM Strážnice
24/02/2024
SKH Velká n. V.
13:4
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Starty - Jihomoravská liga st. žákyní
17/02/2024
Sokol Měnín
17:9
SK Kuřim
17/02/2024
HK Ivančice
21:5
Tatran Bohunice
17/02/2024
Sokol Měnín
17:10
Tatran Bohunice
17/02/2024
SK Kuřim
8:22
HK Ivančice
17/02/2024
HK Ivančice
20:10
Sokol Měnín
17/02/2024
Tatran Bohunice
13:13
SK Kuřim
23/09/2023
HK Ivančice
21:10
HK Hodonín
23/09/2023
HK Hodonín
13:10
Sokol Měnín
23/09/2023
Tatran Bohunice
12:15
Sokol Měnín
23/09/2023
HK Ivančice
19:8
Sokol Měnín
23/09/2023
Sokol Měnín
5:15
SK Kuřim
23/09/2023
HK Ivančice
21:12
Tatran Bohunice
Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci
19/11/2023
Házená Velká Bystřice
39:31
Sokol Horka n. M.
19/11/2023
Tatran Litovel
25:40
Házená Velká Bystřice
19/11/2023
Sokol Horka n. M.
30:37
Tatran Litovel