Sovová Marta

Fotografie hráče Sovová Marta

Mateřský klub

Individuální člen

Post

Rok narození

1986 (38 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

109

Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy

11/05/2024
HC Háje
26:28
TJ Loko České Budějovice
29/10/2023
Házená Mělník
25:37
TJ Loko České Budějovice
22/10/2023
HK Spartak Ústí n.L.
28:30
HC Hvězda Cheb

Starty - Přebor Prahy mužů

12/06/2024
TJ Kobylisy
33:25
HC Čambavamba
03/06/2024
HC Čambavamba
28:25
SK Slavia Praha B
16/05/2024
TJ JM Chodov C
28:21
HC Čambavamba
29/04/2024
HC Všenory
20:23
HC Čambavamba
21/04/2024
Lokomotiva Vršovice B
35:26
SK Slavia Praha B
09/04/2024
Lokomotiva Vršovice B
30:23
HC Čambavamba
30/10/2023
HC Čambavamba
27:20
HC Všenory
26/09/2023
AC Sparta Praha Handball
21:27
HC Čambavamba
18/09/2023
SK Praha 4
32:22
HC Čambavamba
04/09/2023
SK Slavia Praha B
28:27
AC Sparta Praha Handball

Starty - 2. liga muži JVČ

05/05/2024
TJ Sparta Kutná Hora
28:39
Talent Škoda JS Plzeň
21/04/2024
Lokomotiva Vršovice
33:25
Jiskra Havl.Brod
07/04/2024
Lokomotiva Vršovice
30:32
HBC JVP Strakonice 1921 B
03/02/2024
TJ Sokol Nové Veselí B
35:21
TJ Sokol Úvaly
14/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921 B
48:33
1.HC Pardubice

Starty - MOL Liga

04/05/2024
DHK Baník Most
31:20
Sokol Písek
20/04/2024
DHK Zora Olomouc
29:33
TJ Sokol Poruba
10/03/2024
TJ Sokol Poruba
23:24
HK Slovan Duslo Šaľa
10/02/2024
DHC Slavia Praha
29:32
Sokol Písek
04/02/2024
Házená Kynžvart
26:18
HK Slovan Duslo Šaľa
20/01/2024
DHK Zora Olomouc
40:24
HK Hodonín
18/11/2023
HK Hodonín
25:34
DHC Slavia Praha
08/11/2023
Sokol Písek
35:31
DHK Baník Most
21/10/2023
DHK Zora Olomouc
28:43
Házená Kynžvart
30/09/2023
DHC Slavia Praha
41:25
Handball club Zlín, z.s.
17/09/2023
DHC Plzeň
29:31
Sokol Písek

Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava

23/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
19:22
SK Žeravice

Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ

05/05/2024
TJ Sparta Kutná Hora
33:42
Talent Škoda JS Plzeň B
21/04/2024
Lokomotiva Vršovice
35:34
Jiskra Havl.Brod
19/11/2023
LIONS Hostivice
37:28
TJ Sokol Úvaly
14/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921
38:30
1.HC Pardubice

Starty - Přebor Prahy žen

06/06/2024
TJ Astra
29:21
HK Slavia VŠ Plzeň
08/03/2024
Tatran Střešovice S
34:31
HK Slavia VŠ Plzeň
29/10/2023
Sokol Vršovice B
27:27
Tatran Střešovice A
22/10/2023
Sokol Vršovice B
31:25
SK Praha 4
09/10/2023
TJ Astra
33:21
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.

Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy

21/04/2024
Lokomotiva Vršovice
30:27
I.HK Dvůr Králové
07/04/2024
Lokomotiva Vršovice
28:42
Lokomotiva Louny
19/11/2023
LIONS Hostivice
23:30
TJ Sokol Úvaly

Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žáků

25/11/2023
I.HK Dvůr Králové
13:27
TJ Sokol Úvaly
25/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
33:17
Lokomotiva Vršovice
25/11/2023
HK Baník Most
16:26
I.HK Dvůr Králové
25/11/2023
TJ Sokol Úvaly
21:21
HBC JVP Strakonice 1921
25/11/2023
Lokomotiva Vršovice
27:15
HK Baník Most
25/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
31:13
I.HK Dvůr Králové
25/11/2023
TJ Sokol Úvaly
35:11
HK Baník Most
25/11/2023
I.HK Dvůr Králové
15:19
Lokomotiva Vršovice
25/11/2023
HK Baník Most
16:31
HBC JVP Strakonice 1921
25/11/2023
Lokomotiva Vršovice
5:28
TJ Sokol Úvaly

Starty - 1. liga muži

12/11/2023
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
36:17
I.HK Dvůr Králové
16/09/2023
TJ Dukla Praha
35:22
SKH Polanka n.O.

Starty - 2. liga ženy - Čechy

28/04/2024
Sokol Písek B
34:22
HC Plzeň
27/04/2024
DHC Slavia Praha B
30:29
TJ Loko České Budějovice
11/02/2024
DHC Slavia Praha B
36:20
TJ Astra
21/01/2024
Sokol Písek B
29:23
TJ Astra
05/11/2023
TJ Astra
19:16
TJ Turnov
22/10/2023
HK Spartak Ústí n.L.
31:24
TJ Turnov
08/10/2023
TJ Astra
21:26
HK Spartak Ústí n.L.

Starty - 1. liga starší dorostenci

12/11/2023
HAOLK
37:39
SKKP Handball Brno
16/09/2023
TJ Dukla Praha
28:31
SKH Polanka n.O.

Starty - 2. liga muži SZČ

27/04/2024
SK Slavia Praha
28:23
TJ ELP Jablonec n.N.
26/11/2023
Házená Mělník
36:32
TJ Chemička Ústí n. L.

Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy

08/10/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
23:33
HBC JVP Strakonice 1921
07/10/2023
TJ Náchod
35:14
Spartak Příbram

Starty - 1.Středočeská liga staršího žactva

01/10/2023
Házená Mělník
19:25
TJ Sparta Kutná Hora
01/10/2023
TJ Sokol Úvaly B
24:42
LIONS Hostivice
01/10/2023
TJ Sparta Kutná Hora
21:31
LIONS Hostivice
01/10/2023
TJ Sokol Úvaly B
22:29
Házená Mělník

Starty - Žákovská liga starších žáků

18/05/2024
HK Ivančice
17:22
LIONS Hostivice
18/05/2024
HBC Jičín
18:18
HCB Karviná
18/05/2024
TJ JM Chodov
20:22
HK Ivančice
18/05/2024
LIONS Hostivice
31:15
HBC Jičín
18/05/2024
HCB Karviná
18:12
TJ JM Chodov
18/05/2024
HBC Jičín
23:21
HK Ivančice
18/05/2024
LIONS Hostivice
33:19
TJ JM Chodov
18/05/2024
HK Ivančice
11:13
HCB Karviná
18/05/2024
TJ JM Chodov
19:22
HBC Jičín
18/05/2024
HCB Karviná
13:20
LIONS Hostivice

Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ

26/04/2024
Házená Mělník
29:32
Lovci Lovosice B
14/04/2024
HK Chomutov
24:42
Házená Mělník
26/11/2023
Házená Mělník
27:40
TJ JM Chodov

Starty - 1.liga starší dorostenky

11/02/2024
DHC Slavia Praha
37:31
SHK Kunovice
21/01/2024
Sokol Písek
41:25
SHK Kunovice
17/11/2023
Sokol Písek
28:22
DHK Baník Most

Starty - Český pohár žen

27/09/2023
LIONS Hostivice
16:38
DHC Slavia Praha
03/09/2023
TJ Astra
27:31
Jiskra Havl.Brod

Starty - Chance Extraliga mužů

22/03/2024
TJ Sokol Nové Veselí
30:36
O2xyworld HBC Jičín
02/03/2024
TJ Cement Hranice
28:41
HC Dukla Praha
31/01/2024
SKKP Handball Brno
29:25
HBC JVP Strakonice 1921 A
10/12/2023
HK FCC Město Lovosice
36:24
TJ Cement Hranice
11/11/2023
TJ Sokol Nové Veselí
24:24
HCB Karviná
28/10/2023
SHC Maloměřice Brno
25:27
SKKP Handball Brno

Starty - Středočeská společná regionální liga mužů

06/04/2024
TJ Sokol Úvaly B
21:25
TJ JM Chodov B
09/03/2024
TJ Sokol Úvaly B
28:25
TJ Jiskra Zruč n.S.

Starty - Český pohár mužů

02/09/2023
TJ Kobylisy
31:33
TJ Sparta Kutná Hora

Starty - 1. liga mladší dorostenky

11/02/2024
DHC Slavia Praha A
31:25
SKH Velká n. V.
17/11/2023
Sokol Písek
19:32
DHK Baník Most A

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava

23/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
28:37
HK Hodonín
03/02/2024
Tatran Bohunice
32:36
TJ Sokol Karviná

Starty - 1. liga ženy

23/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
30:29
Házená Jindřichův Hradec
03/02/2024
Tatran Bohunice
20:28
Sokol Vršovice A
24/09/2023
SKUP Olomouc
27:30
1. SC Bohumín 98