Levíček Zdeněk

Fotografie hráče Levíček Zdeněk

Mateřský klub

Individuální člen

Post

Rok narození

1978 (45 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

115

Starty - Jihomoravská liga st. žákyní

10/03/2024
Tatran Bohunice
12:11
SK Kuřim
10/03/2024
Sokol Měnín
11:18
SK Kuřim
10/03/2024
SK Kuřim
24:16
HK Hodonín
10/03/2024
HK Ivančice
22:20
SK Kuřim
10/03/2024
Sokol Měnín
12:17
Tatran Bohunice
21/10/2023
Sokol Měnín
8:20
HK Ivančice
21/10/2023
SK Kuřim
24:18
Tatran Bohunice
21/10/2023
Sokol Měnín
12:14
Tatran Bohunice
21/10/2023
HK Ivančice
21:11
SK Kuřim
21/10/2023
SK Kuřim
14:14
Sokol Měnín
21/10/2023
Tatran Bohunice
13:25
HK Ivančice
08/10/2023
Tatran Bohunice
13:26
HK Ivančice
08/10/2023
SK Kuřim
14:8
HK Hodonín
08/10/2023
HK Hodonín
14:15
Tatran Bohunice
08/10/2023
HK Ivančice
20:14
SK Kuřim
08/10/2023
Sokol Měnín
9:12
Tatran Bohunice

Starty - Jihomoravská liga st. žáků

06/04/2024
SHC Maloměřice Brno
13:24
Sokol Sokolnice
06/04/2024
Házená Legata Hustopeče
6:14
Tatran Bohunice
06/04/2024
SHC Maloměřice Brno
13:31
Tatran Bohunice
06/04/2024
Sokol Sokolnice
22:14
Házená Legata Hustopeče
06/04/2024
Házená Legata Hustopeče
20:18
SHC Maloměřice Brno
06/04/2024
Tatran Bohunice
12:20
Sokol Sokolnice
16/09/2023
SHC Maloměřice Brno
19:15
Tatran Bohunice
16/09/2023
SKKP Handball Brno
11:9
Tatran Bohunice
16/09/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
24:17
SHC Maloměřice Brno
16/09/2023
SKKP Handball Brno
17:15
SHC Maloměřice Brno

Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní

28/04/2024
Tatran Bohunice B
7:13
HK Ivančice
28/04/2024
SK Kuřim A
16:14
Sokol Měnín
28/04/2024
HK Ivančice
14:10
SK Kuřim B
28/04/2024
Tatran Bohunice B
11:14
Sokol Měnín
27/04/2024
DDM Strážnice
13:18
Tatran Bohunice A
27/04/2024
Tatran Bohunice A
15:8
SKH Velká n. V.
27/04/2024
DDM Strážnice
12:14
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
27/04/2024
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
10:21
Tatran Bohunice A
27/04/2024
DDM Strážnice
8:14
SKH Velká n. V.
27/04/2024
SKH Velká n. V.
15:10
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
27/04/2024
DDM Strážnice
13:20
HK Hodonín
04/11/2023
DDM Strážnice
15:14
HK Ivančice
04/11/2023
HK Ivančice
12:8
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
04/11/2023
DDM Strážnice
13:4
Tatran Bohunice B
04/11/2023
DDM Strážnice
9:16
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
04/11/2023
HK Ivančice
8:15
SKH Velká n. V.
04/11/2023
DDM Strážnice
7:15
SKH Velká n. V.
30/09/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
6:17
Tatran Bohunice A
30/09/2023
Tatran Bohunice A
14:4
SK Kuřim A
30/09/2023
HK Ivančice
3:9
Tatran Bohunice A

Starty - Jihomoravská liga ml. žáků

18/05/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
Sokol Nové Bránice
18/05/2024
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
0:0
SHC Maloměřice Brno
18/05/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
9:16
SHC Maloměřice Brno
18/05/2024
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
14:11
Sokol Juliánov
18/05/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
11:21
Sokol Juliánov
18/05/2024
Sokol Nové Bránice
6:19
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
18/05/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
10:23
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
05/05/2024
SKKP Handball Brno A
15:14
HK Ivančice
05/05/2024
Tatran Bohunice
13:17
Sokol Telnice
05/05/2024
SKKP Handball Brno A
11:17
Sokol Telnice
05/05/2024
Tatran Bohunice
21:13
SK Kuřim
05/05/2024
SKKP Handball Brno A
24:19
SK Kuřim
05/05/2024
HK Ivančice
17:7
Tatran Bohunice
05/05/2024
SKKP Handball Brno A
9:10
Tatran Bohunice
03/12/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
12:18
HK Ivančice
03/12/2023
HK Ivančice
15:6
Sokol Telnice
03/12/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
23:25
SHC Maloměřice Brno
03/12/2023
SHC Maloměřice Brno
11:19
HK Ivančice
03/12/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
18:24
Sokol Telnice
03/12/2023
Sokol Telnice
18:9
SHC Maloměřice Brno
03/12/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
13:20
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov

Starty - 2. liga mladší dorostenci JM

05/05/2024
SK Kuřim
33:16
Házená Uničov
25/02/2024
Sokol Újezd u Brna
32:30
Tatran Litovel
24/02/2024
Házená Legata Hustopeče
29:45
SKKP Handball Brno B
02/12/2023
Házená Uničov
26:30
SK Kuřim
26/11/2023
SK Kuřim
38:44
TJ Sokol Centrum Haná
25/11/2023
SHC Maloměřice Brno
34:53
SKKP Handball Brno B
12/11/2023
Sokol Újezd u Brna
35:30
Házená Legata Hustopeče
08/10/2023
Sokol Juliánov
39:32
Házená Uničov
17/09/2023
Tatran Litovel
38:14
Sokol Juliánov
16/09/2023
HK Ivančice
45:25
Házená Legata Hustopeče

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

14/04/2024
SK Kuřim
27:31
Tatran Litovel
25/11/2023
Házená Velká Bystřice
35:33
Sokol Telnice

Starty - 2. liga muži JM

14/04/2024
SK Kuřim
30:32
Tatran Litovel junioři
10/03/2024
Sokol Nové Bránice
28:22
Sokol Telnice
25/02/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
45:31
Tatran Litovel junioři
24/02/2024
Házená Legata Hustopeče
33:38
Sokol Telnice
11/02/2024
Sokol II Prostějov
23:24
SHC Maloměřice Brno B
03/12/2023
Sokol Telnice
33:31
HK Ivančice
25/11/2023
SHC Maloměřice Brno B
31:19
Sokol Telnice
12/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
35:21
Házená Legata Hustopeče
17/09/2023
Tatran Litovel junioři
34:18
Sokol Nové Bránice
16/09/2023
HK Ivančice
26:18
Házená Legata Hustopeče

Starty - 2. liga mladší dorostenci SM

03/03/2024
SK Žeravice
35:24
TJ Cement Hranice
17/02/2024
SK Žeravice
38:20
SKH Polanka n.O.

Starty - 2. liga muži SM

28/04/2024
TJ Holešov
29:32
TJ Sokol Ostrava
03/03/2024
SK Žeravice
33:30
TJ Holešov
17/02/2024
SK Žeravice
33:29
Lesana Zubří
25/11/2023
Házená Velká Bystřice
23:28
TJ Rožnov p.R.

Starty - Jihomoravská liga mužů

21/04/2024
Sokol Sokolnice MUŽI
36:26
Sokol Juliánov
19/11/2023
Sokol Měnín
27:34
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov

Starty - Krajská kvalifikace HD chlapců JmKSH

18/02/2024
Tatran Bohunice
13:33
Sokol Telnice
18/02/2024
Sokol Telnice
33:17
SK Kuřim
18/02/2024
SK Kuřim
22:23
Tatran Bohunice

Starty - Liga Vysočiny mladších žáků

18/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí C
5:17
HK Ivančice
18/11/2023
TJ Dolní Cerekev
16:26
TJ Sokol Nové Veselí - modří
18/11/2023
HK Ivančice
25:7
TJ Dolní Cerekev
18/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí C
11:21
TJ Sokol Nové Veselí - modří
18/11/2023
TJ Sokol Nové Veselí - modří
12:19
HK Ivančice
18/11/2023
TJ Dolní Cerekev
13:24
TJ Sokol Velké Meziříčí C

Starty - Krajská kvalifikace HD dívek JmKSH

26/11/2023
Sokol Měnín
9:9
SK Kuřim
26/11/2023
Tatran Bohunice
19:4
SK Kuřim
26/11/2023
Sokol Měnín
11:22
Tatran Bohunice

Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek

02/03/2024
Sokol Měnín
33:28
DHK Slavoj Žirovnice
02/03/2024
SK Kuřim
34:36
DHK Slavoj Žirovnice

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava

22/10/2023
HK Hodonín
27:37
HK Ivančice
30/09/2023
HK Ivančice
48:27
SK Žeravice

Starty - 2. liga muži JVČ

01/05/2024
TJ Sokol Nové Veselí B
49:22
1.HC Pardubice
10/02/2024
TJ Sokol Nové Veselí B
39:23
Lokomotiva Vršovice

Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně

11/11/2023
TJ Holešov
3:33
SHK Veselí n.M.
11/11/2023
SHK Kunovice
32:2
TJ Holešov
11/11/2023
SHK Veselí n.M.
29:25
SHK Kunovice

Starty - Český pohár mužů

26/08/2023
SK Droždín
29:34
Házená Velká Bystřice

Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava

21/01/2024
SK Kuřim
24:19
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - Český pohár žen

27/08/2023
Házená Velká Bystřice
19:24
SK UP Olomouc, z.s.