Paululik Jaroslav

Fotografie hráče Paululik Jaroslav

Mateřský klub

HCB Karviná

Post

Rok narození

1971 (53 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

92

Starty - MSL Starší žačky

18/05/2024
1. SC Bohumín 98
30:11
TJ TŽ Třinec
18/05/2024
T.J.Sokol Klimkovice
16:19
TJ TŽ Třinec
18/05/2024
1. SC Bohumín 98
19:8
T.J.Sokol Klimkovice
04/05/2024
Házená Paskov
13:23
1. SC Bohumín 98
21/04/2024
TJ TŽ Třinec
14:17
Házená Paskov
21/04/2024
TJ Sokol Karviná
20:18
Házená Paskov
21/04/2024
TJ TŽ Třinec
8:14
TJ Sokol Karviná

Starty - Žákovská liga starších žaček

02/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
19:17
TJ Sokol Poruba
02/03/2024
HC Háje
21:24
HC Milevsko, z.s.
02/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
22:17
TJ Sokol Velké Meziříčí
02/03/2024
TJ Sokol Poruba
19:26
HC Háje
02/03/2024
HC Milevsko, z.s.
12:21
HK Slavia VŠ Plzeň
02/03/2024
HC Háje
20:28
TJ Sokol Velké Meziříčí
02/03/2024
TJ Sokol Poruba
10:14
HK Slavia VŠ Plzeň
02/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
26:34
HC Milevsko, z.s.
02/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
22:15
HC Háje
02/03/2024
HC Milevsko, z.s.
30:19
TJ Sokol Poruba

Starty - 2. liga ženy - Morava

28/04/2024
Lesana Zubří
33:26
SK Žeravice

Starty - MSL Mladší žáci skupina I

08/12/2023
HCB Karviná
15:21
KH Kopřivnice
08/12/2023
TJ Sokol Krmelín
13:31
KH Kopřivnice
08/12/2023
HCB Karviná
36:11
TJ Sokol Krmelín

Starty - 2. liga muži SM

04/05/2024
Házená Paskov
33:32
TJ Holešov
28/04/2024
Lesana Zubří
30:29
Fatra-Slavia Napajedla
20/04/2024
Fatra-Slavia Napajedla
33:39
TJ Rožnov p.R.
14/04/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
25:31
Házená Velká Bystřice
06/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
34:34
Lesana Zubří
23/03/2024
TJ Rožnov p.R.
36:25
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
09/03/2024
KH Kopřivnice B
32:27
Fatra-Slavia Napajedla
24/02/2024
MHK TAEDA Karviná
21:19
SK Žeravice
18/02/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
31:29
MHK TAEDA Karviná
17/02/2024
TJ Rožnov p.R.
28:25
KH Kopřivnice B
11/02/2024
TJ Holešov
28:34
Fatra-Slavia Napajedla
03/02/2024
TJ Holešov
29:29
Házená Paskov
25/11/2023
Fatra-Slavia Napajedla
33:23
Lesana Zubří
18/11/2023
TJ Rožnov p.R.
37:29
Fatra-Slavia Napajedla
11/11/2023
KH Kopřivnice B
38:28
TJ Holešov
22/10/2023
TJ Sokol Ostrava
16:21
SK Žeravice
30/09/2023
TJ Rožnov p.R.
32:23
Lesana Zubří
24/09/2023
TJ Holešov
32:23
Házená Velká Bystřice

Starty - 2. liga mladší dorostenci SM

20/04/2024
Fatra-Slavia Napajedla
35:34
TJ Rožnov p.R.
14/04/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
13:32
Handball club Zlín, z.s.
06/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek B
38:11
SKH Polanka n.O.
23/03/2024
TJ Rožnov p.R.
32:30
Pepino SKP Frýdek-Místek B
09/03/2024
KH Kopřivnice
42:26
Fatra-Slavia Napajedla
18/02/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
29:24
HC Nový Jičín
17/02/2024
TJ Rožnov p.R.
42:36
KH Kopřivnice
25/11/2023
Fatra-Slavia Napajedla
40:29
SKH Polanka n.O.
18/11/2023
TJ Rožnov p.R.
34:29
Fatra-Slavia Napajedla
12/11/2023
KH Kopřivnice
40:19
TJ Cement Hranice
29/10/2023
SKH Polanka n.O.
26:30
Pepino SKP Frýdek-Místek B
30/09/2023
TJ Rožnov p.R.
34:18
SKH Polanka n.O.
17/09/2023
Handball club Zlín, z.s.
53:28
HC Nový Jičín

Starty - Žákovská liga starších žáků

19/05/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
15:28
HC Zubří
19/05/2024
TJ Sokol Nové Veselí
17:31
TJ Sokol Úvaly
19/05/2024
Jiskra Třeboň
23:11
HK Slavia VŠ Plzeň
19/05/2024
HC Zubří
26:24
TJ Sokol Nové Veselí
19/05/2024
TJ Sokol Úvaly
25:18
Jiskra Třeboň
19/05/2024
TJ Sokol Nové Veselí
22:16
HK Slavia VŠ Plzeň
19/05/2024
HC Zubří
32:20
Jiskra Třeboň
19/05/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
15:23
TJ Sokol Úvaly
19/05/2024
Jiskra Třeboň
22:14
TJ Sokol Nové Veselí
19/05/2024
TJ Sokol Úvaly
16:19
HC Zubří

Starty - MSL Starší žáci skupina II

16/03/2024
HCB Karviná B
23:13
Pepino SKP Frýdek-Místek B
16/03/2024
HCB Karviná B
17:16
KH Kopřivnice B
16/03/2024
SKH Polanka n.O. B
13:26
Pepino SKP Frýdek-Místek B
16/03/2024
HCB Karviná B
27:11
SKH Polanka n.O. B
07/10/2023
KH Kopřivnice B
26:18
SKH Polanka n.O. B
07/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek B
16:23
HCB Karviná B
07/10/2023
KH Kopřivnice B
15:12
HCB Karviná B
07/10/2023
HCB Karviná B
20:7
SKH Polanka n.O. B

Starty - 1. liga starší dorostenci

05/05/2024
HAOLK
29:35
TJ Sokol Nové Veselí
26/11/2023
HC Zubří
22:26
SKH Polanka n.O.
29/10/2023
SKH Polanka n.O.
35:33
Pepino SKP Frýdek-Místek
08/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:21
TJ Dukla Praha
17/09/2023
Handball club Zlín, z.s.
21:33
Lovci Lovosice

Starty - MSL Starší žáci skupina I

07/04/2024
HCB Karviná
26:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
07/04/2024
SKH Polanka n.O.
23:29
Pepino SKP Frýdek-Místek
07/04/2024
HCB Karviná
25:18
SKH Polanka n.O.

Starty - MSL Muži

02/06/2024
Meteor Orlová
32:28
TJ Sokol Osek n/B
28/10/2023
T.J.Sokol Klimkovice
31:36
Senice na Hané
22/10/2023
HC Hlučín
30:31
Sokol Trnávka
15/10/2023
Meteor Orlová
36:17
Senice na Hané
10/09/2023
Meteor Orlová
21:32
Sokol Trnávka

Starty - 1. liga mladší dorostenci

05/05/2024
HAOLK
28:27
TJ Sokol Nové Veselí
26/11/2023
HC Zubří
39:26
TJ Sokol Ostrava
29/10/2023
TJ Sokol Ostrava
26:32
Pepino SKP Frýdek-Místek
08/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
24:25
TJ Dukla Praha A

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava

10/09/2023
TJ Sokol Karviná
31:33
HK Hodonín

Starty - 2. liga mladší dorostenci JM

19/11/2023
Házená Uničov
28:40
SHC Maloměřice Brno

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

09/03/2024
KH Kopřivnice
41:26
Tatran Litovel
22/10/2023
TJ Sokol Ostrava
33:30
SK Kuřim

Starty - Český pohár žen

23/08/2023
Lesana Zubří
31:35
1. SC Bohumín 98