Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Čapek Josef
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Post
Rok narození
1991 (32 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
70
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Jihočeská liga starších žáků
29/10/2023
Jiskra Třeboň
41:12
TJ Loko České Budějovice B
29/10/2023
Jiskra Třeboň
13:34
TJ Loko České Budějovice A
15/10/2023
Jiskra Třeboň
26:16
HBC JVP Strakonice 1921
Starty - 1. liga mladší dorostenky
20/04/2024
Házená Jindřichův Hradec
0:0
Házená Kynžvart
08/10/2023
DHC Plzeň
24:21
DHC Slavia Praha A
17/09/2023
DHC Slavia Praha A
23:23
DHK Baník Most A
09/09/2023
Házená Kynžvart
28:27
Sokol Písek
Starty - MOL Liga
24/02/2024
DHC Slavia Praha
27:24
TJ Sokol Poruba
03/02/2024
DHC Plzeň
27:31
HC DAC Dunajská Streda
15/11/2023
Házená Kynžvart
26:23
Handball club Zlín, z.s.
22/10/2023
HK Hodonín
21:16
Handball club Zlín, z.s.
23/09/2023
Házená Kynžvart
28:31
DHC Slavia Praha
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
16/03/2024
Sokol Vršovice A
35:21
DHK Pardubice
18/02/2024
HC Hvězda Cheb
19:24
DHC Slavia Praha B
11/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
20:38
HK Spartak Ústí n.L.
05/11/2023
Sokol Vršovice A
31:34
HBC JVP Strakonice 1921
08/10/2023
DHC Plzeň B
17:17
DHC Slavia Praha B
16/09/2023
HK Slavia VŠ Plzeň
35:15
Házená Mělník
10/09/2023
DHK Baník Most B
22:22
HK Slavia VŠ Plzeň
Starty - 1. liga mladší dorostenci
28/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň A
0:0
TJ Dukla Praha A
14/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň A
29:20
HC Zubří
06/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí
28:27
Lovci Lovosice
25/02/2024
Lovci Lovosice
25:37
Talent Škoda JS Plzeň A
28/10/2023
TJ Dukla Praha A
21:27
HC Zubří
24/09/2023
Lovci Lovosice
24:23
TJ Dukla Praha A
Starty - 1.liga starší dorostenky
20/04/2024
Házená Jindřichův Hradec
0:0
Házená Kynžvart
16/03/2024
Sokol Vršovice
25:28
Handball club Zlín, z.s.
05/11/2023
Sokol Vršovice
21:31
Sokol Písek
08/10/2023
DHC Plzeň
19:36
DHC Slavia Praha
09/09/2023
Házená Kynžvart
26:30
Sokol Písek
Starty - 1. liga starší dorostenci
28/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň
0:0
TJ Dukla Praha
14/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň
30:29
HC Zubří
06/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí
29:35
Lovci Lovosice
03/03/2024
Talent Škoda JS Plzeň
25:24
TJ Sokol Nové Veselí
25/02/2024
Lovci Lovosice
24:27
Talent Škoda JS Plzeň
10/02/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
22:37
C.S.CARGO HBC Jičín
25/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
30:48
Pepino SKP Frýdek-Místek
30/09/2023
TJ Dukla Praha
23:24
TJ Sokol Nové Veselí
24/09/2023
Lovci Lovosice
22:31
TJ Dukla Praha
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
09/12/2023
Jihočeši
26:22
TJ Sokol Úvaly
12/11/2023
Lokomotiva Vršovice
29:29
Sokol Vršovice
01/10/2023
Lokomotiva Vršovice
26:33
1.HC Pardubice
Starty - 2. liga muži JVČ
12/11/2023
Lokomotiva Vršovice
25:33
Talent Škoda JS Plzeň
28/10/2023
TJ Loko České Budějovice
32:21
TJ Dolní Cerekev
01/10/2023
Lokomotiva Vršovice
29:22
1.HC Pardubice
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
03/03/2024
Talent Škoda JS Plzeň B
38:20
Házená Rokycany
12/11/2023
Lokomotiva Vršovice
19:35
Talent Škoda JS Plzeň B
01/10/2023
Lokomotiva Vršovice
27:33
1.HC Pardubice
Starty - Chance Extraliga mužů
19/04/2024
SKKP Handball Brno
0:0
HC Dukla Praha
27/03/2024
HBC JVP Strakonice 1921 A
29:24
TJ Sokol Nové Veselí
02/03/2024
HK FCC Město Lovosice
36:30
SHC Maloměřice Brno
31/01/2024
Talent tým Plzeňského kraje
36:34
O2xyworld HBC Jičín
13/12/2023
HC Dukla Praha
40:39
HBC JVP Strakonice 1921 A
19/11/2023
Talent tým Plzeňského kraje
29:21
TJ Cement Hranice
28/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921 A
23:42
Talent tým Plzeňského kraje
Starty - 2. liga muži SZČ
02/12/2023
Sokol Vršovice B
19:20
HK Baník Most
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
28/10/2023
TJ Dukla Praha B
28:20
TJ ELP Jablonec n.N.
24/09/2023
Lovci Lovosice B
32:35
TJ Dukla Praha B
Starty - 1. liga ženy
20/04/2024
Házená Jindřichův Hradec
0:0
HC Hvězda Cheb
13/04/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
27:30
Tatran Bohunice
16/03/2024
Sokol Vršovice A
29:23
LIONS Hostivice
18/02/2024
HC Hvězda Cheb
28:20
Jiskra Havl.Brod
10/02/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
26:23
HC Hvězda Cheb
05/11/2023
Sokol Vršovice A
32:26
TJ Jiskra Otrokovice
10/09/2023
DHK Baník Most B
34:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - 1. liga muži
11/02/2024
Sokol Šťáhlavy
28:24
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
02/12/2023
Sokol Vršovice A
22:24
Tatran Bohunice
21/10/2023
Sokol Šťáhlavy
33:24
I.HK Dvůr Králové
30/09/2023
TJ Dukla Praha
27:19
TJ JM Chodov A
Starty - 2. liga muži JM
10/02/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
27:26
TJ Sokol Újezd u Brna
25/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
32:30
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
25/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
38:13
TJ Sokol Újezd u Brna
Starty - Jihočeská liga minižactva 5+1
04/11/2023
Jiskra Třeboň A
18:12
HBC JVP Strakonice 1921 A
Starty - Český pohár žen
18/10/2023
DHK Baník Most
37:27
TJ Sokol Poruba
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
13/04/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
27:35
Tatran Bohunice
Starty - 2. liga ženy - Čechy
24/02/2024
DHK Slavoj Žirovnice
27:30
TJ Turnov
17/09/2023
DHC Slavia Praha B
36:26
HC Plzeň