Malý Štěpán

Fotografie hráče Malý Štěpán

Mateřský klub

1.HC Pardubice

Post

Rok narození

2007 (16 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

106

Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek

08/05/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
34:10
TJ Sokol Chrudim
04/05/2024
SK Polička
21:30
Sokol Vršovice B
23/03/2024
TJ Sokol Chrudim
24:29
DHK Slavoj Žirovnice
20/01/2024
TJ Sokol Chrudim
27:18
SK Polička

Starty - Středočeská společná regionální liga mužů

28/04/2024
TJ Sokol Chrudim
25:21
TJ Sokol Úvaly B

Starty - Liga Vysočiny mladších žákyň

11/05/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
13:8
TJ Sokol Chrudim
11/05/2024
DHK Pardubice B
9:26
DHK Pardubice
11/05/2024
DHK Pardubice
14:11
SK Polička
11/05/2024
TJ Sokol Chrudim
9:13
SK Polička
11/05/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
12:7
DHK Pardubice
02/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11:11
DHK Pardubice
02/03/2024
SK Polička
7:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
02/03/2024
DHK Pardubice
17:4
DHK Pardubice B
02/03/2024
DHK Pardubice B
3:17
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
02/03/2024
DHK Pardubice
18:9
SK Polička
02/03/2024
SK Polička
11:10
DHK Pardubice B
02/03/2024
TJ Sokol Chrudim
11:18
DHK Pardubice
05/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
9:9
DHK Pardubice
05/11/2023
SK Polička
7:15
TJ Sokol Velké Meziříčí
05/11/2023
DHK Pardubice
12:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
05/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10:7
TJ Sokol Velké Meziříčí
05/11/2023
DHK Pardubice
14:10
SK Polička
05/11/2023
SK Polička
12:14
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
05/11/2023
TJ Sokol Chrudim
9:12
DHK Pardubice

Starty - Liga Vysočiny starších žákyň

17/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
24:18
TJ Sokol Chrudim
17/03/2024
DHK Pardubice
16:13
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
17/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16:19
TJ Sokol Velké Meziříčí
17/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
22:8
TJ Sokol Chrudim
17/03/2024
TJ Sokol Chrudim
14:21
DHK Pardubice
15/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
19:11
TJ Sokol Chrudim
15/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
26:10
DHK Pardubice
15/10/2023
TJ Sokol Chrudim
8:28
TJ Sokol Velké Meziříčí
15/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
25:9
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15/10/2023
Jiskra Havl.Brod
3:27
TJ Sokol Velké Meziříčí
15/10/2023
TJ Sokol Chrudim
7:13
DHK Pardubice

Starty - Liga Vysočiny mladších žáků

05/05/2024
Jiskra Havl.Brod
17:8
TJ Sokol Velké Meziříčí C
05/05/2024
1.HC Pardubice
14:7
TJ Dolní Cerekev
05/05/2024
TJ Dolní Cerekev
4:20
TJ Sokol Velké Meziříčí C
05/05/2024
Jiskra Havl.Brod
25:9
TJ Dolní Cerekev
05/05/2024
TJ Sokol Chrudim
21:16
1.HC Pardubice
03/03/2024
1.HC Pardubice
6:18
HK Ivančice
03/03/2024
TJ Sokol Chrudim
17:9
TJ Sokol Velké Meziříčí C
03/03/2024
TJ Dolní Cerekev
16:20
1.HC Pardubice
03/03/2024
HK Ivančice
25:20
TJ Sokol Chrudim
03/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí C
22:12
TJ Dolní Cerekev
03/03/2024
TJ Sokol Chrudim
25:11
1.HC Pardubice
03/03/2024
HK Ivančice
23:2
TJ Dolní Cerekev
03/03/2024
1.HC Pardubice
11:12
TJ Sokol Velké Meziříčí C
03/03/2024
TJ Dolní Cerekev
12:19
TJ Sokol Chrudim
03/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí C
6:10
HK Ivančice
09/12/2023
1.HC Pardubice
9:21
TJ Sokol Velké Meziříčí B
09/12/2023
TJ Sokol Chrudim
20:19
Jiskra Havl.Brod
09/12/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí B
12:13
TJ Sokol Chrudim
09/12/2023
1.HC Pardubice
11:25
Jiskra Havl.Brod
09/12/2023
Jiskra Havl.Brod
19:16
TJ Sokol Velké Meziříčí B
09/12/2023
TJ Sokol Chrudim
21:10
1.HC Pardubice
21/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí B
15:11
1.HC Pardubice
21/10/2023
Jiskra Havl.Brod
18:12
TJ Sokol Chrudim
21/10/2023
TJ Sokol Chrudim
14:24
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21/10/2023
1.HC Pardubice
12:21
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22:13
Jiskra Havl.Brod

Starty - Liga Vysočiny starších žáků

06/04/2024
Jiskra Havl.Brod
15:20
TJ Sokol Velké Meziříčí
06/04/2024
1.HC Pardubice
16:23
Jiskra Havl.Brod
06/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí
25:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
06/04/2024
Jiskra Havl.Brod
14:15
TJ Sokol Nové Veselí
06/04/2024
1.HC Pardubice
17:25
TJ Sokol Chrudim
16/12/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22:8
TJ Sokol Chrudim
16/12/2023
TJ Sokol Nové Veselí
16:19
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16/12/2023
TJ Sokol Chrudim
22:18
Jiskra Havl.Brod
16/12/2023
Jiskra Havl.Brod
13:22
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16/12/2023
TJ Sokol Chrudim
17:26
TJ Sokol Nové Veselí
16/12/2023
TJ Sokol Nové Veselí
24:9
Jiskra Havl.Brod
16/12/2023
1.HC Pardubice
20:25
TJ Sokol Chrudim
16/09/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
32:17
1.HC Pardubice
16/09/2023
TJ Sokol Chrudim
19:23
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16/09/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22:26
TJ Sokol Velké Meziříčí
16/09/2023
TJ Sokol Chrudim
17:34
TJ Sokol Nové Veselí
16/09/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
25:8
1.HC Pardubice
16/09/2023
1.HC Pardubice
18:19
TJ Sokol Chrudim

Starty - Přebor Prahy žen

03/12/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16:22
HC Háje B