Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Malý Štěpán
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Post
Rok narození
2007 (16 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
96
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
08/05/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
0:0
TJ Sokol Chrudim
04/05/2024
SK Polička
21:30
Sokol Vršovice B
23/03/2024
TJ Sokol Chrudim
24:29
DHK Slavoj Žirovnice
20/01/2024
TJ Sokol Chrudim
27:18
SK Polička
Starty - Středočeská společná regionální liga mužů
28/04/2024
TJ Sokol Chrudim
25:21
TJ Sokol Úvaly B
Starty - Liga Vysočiny mladších žákyň
11/05/2024
DHK Pardubice B
0:0
DHK Pardubice
11/05/2024
TJ Sokol Chrudim
0:0
DHK Pardubice B
11/05/2024
DHK Pardubice B
0:0
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11/05/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
0:0
DHK Pardubice
11/05/2024
DHK Pardubice
0:0
TJ Sokol Chrudim
02/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11:11
DHK Pardubice
02/03/2024
SK Polička
7:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
02/03/2024
DHK Pardubice
17:4
DHK Pardubice B
02/03/2024
DHK Pardubice B
3:17
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
02/03/2024
DHK Pardubice
18:9
SK Polička
02/03/2024
SK Polička
11:10
DHK Pardubice B
02/03/2024
TJ Sokol Chrudim
11:18
DHK Pardubice
05/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
9:9
DHK Pardubice
05/11/2023
SK Polička
7:15
TJ Sokol Velké Meziříčí
05/11/2023
DHK Pardubice
12:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
05/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10:7
TJ Sokol Velké Meziříčí
05/11/2023
DHK Pardubice
14:10
SK Polička
05/11/2023
SK Polička
12:14
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
05/11/2023
TJ Sokol Chrudim
9:12
DHK Pardubice
Starty - Liga Vysočiny starších žákyň
17/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
24:18
TJ Sokol Chrudim
17/03/2024
DHK Pardubice
16:13
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
17/03/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16:19
TJ Sokol Velké Meziříčí
17/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
22:8
TJ Sokol Chrudim
17/03/2024
TJ Sokol Chrudim
14:21
DHK Pardubice
15/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
19:11
TJ Sokol Chrudim
15/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
26:10
DHK Pardubice
15/10/2023
TJ Sokol Chrudim
8:28
TJ Sokol Velké Meziříčí
15/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
25:9
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15/10/2023
Jiskra Havl.Brod
3:27
TJ Sokol Velké Meziříčí
15/10/2023
TJ Sokol Chrudim
7:13
DHK Pardubice
Starty - Liga Vysočiny mladších žáků
05/05/2024
Jiskra Havl.Brod
17:8
TJ Sokol Velké Meziříčí C
05/05/2024
1.HC Pardubice
14:7
TJ Dolní Cerekev
05/05/2024
TJ Dolní Cerekev
4:20
TJ Sokol Velké Meziříčí C
05/05/2024
Jiskra Havl.Brod
25:9
TJ Dolní Cerekev
05/05/2024
TJ Sokol Chrudim
21:16
1.HC Pardubice
03/03/2024
1.HC Pardubice
6:18
HK Ivančice
03/03/2024
TJ Sokol Chrudim
17:9
TJ Sokol Velké Meziříčí C
03/03/2024
TJ Dolní Cerekev
16:20
1.HC Pardubice
03/03/2024
HK Ivančice
25:20
TJ Sokol Chrudim
03/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí C
22:12
TJ Dolní Cerekev
03/03/2024
TJ Sokol Chrudim
25:11
1.HC Pardubice
03/03/2024
HK Ivančice
23:2
TJ Dolní Cerekev
03/03/2024
1.HC Pardubice
11:12
TJ Sokol Velké Meziříčí C
03/03/2024
TJ Dolní Cerekev
12:19
TJ Sokol Chrudim
03/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí C
6:10
HK Ivančice
09/12/2023
1.HC Pardubice
9:21
TJ Sokol Velké Meziříčí B
09/12/2023
TJ Sokol Chrudim
20:19
Jiskra Havl.Brod
09/12/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí B
12:13
TJ Sokol Chrudim
09/12/2023
1.HC Pardubice
11:25
Jiskra Havl.Brod
09/12/2023
Jiskra Havl.Brod
19:16
TJ Sokol Velké Meziříčí B
09/12/2023
TJ Sokol Chrudim
21:10
1.HC Pardubice
21/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí B
15:11
1.HC Pardubice
21/10/2023
Jiskra Havl.Brod
18:12
TJ Sokol Chrudim
21/10/2023
TJ Sokol Chrudim
14:24
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21/10/2023
1.HC Pardubice
12:21
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22:13
Jiskra Havl.Brod
Starty - Liga Vysočiny starších žáků
06/04/2024
Jiskra Havl.Brod
15:20
TJ Sokol Velké Meziříčí
06/04/2024
1.HC Pardubice
16:23
Jiskra Havl.Brod
06/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí
25:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
06/04/2024
Jiskra Havl.Brod
14:15
TJ Sokol Nové Veselí
06/04/2024
1.HC Pardubice
17:25
TJ Sokol Chrudim
16/12/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22:8
TJ Sokol Chrudim
16/12/2023
TJ Sokol Nové Veselí
16:19
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16/12/2023
TJ Sokol Chrudim
22:18
Jiskra Havl.Brod
16/12/2023
Jiskra Havl.Brod
13:22
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16/12/2023
TJ Sokol Chrudim
17:26
TJ Sokol Nové Veselí
16/12/2023
TJ Sokol Nové Veselí
24:9
Jiskra Havl.Brod
16/12/2023
1.HC Pardubice
20:25
TJ Sokol Chrudim
16/09/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
32:17
1.HC Pardubice
16/09/2023
TJ Sokol Chrudim
19:23
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16/09/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22:26
TJ Sokol Velké Meziříčí
16/09/2023
TJ Sokol Chrudim
17:34
TJ Sokol Nové Veselí
16/09/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
25:8
1.HC Pardubice
16/09/2023
1.HC Pardubice
18:19
TJ Sokol Chrudim
Starty - Přebor Prahy žen
03/12/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16:22
HC Háje B