Beneš Adam

Fotografie hráče Beneš Adam

Mateřský klub

Individuální člen

Post

Rok narození

1996 (25 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

132

Starty - Žákovská liga starších žáků

08/05/2022
TJ Dukla Praha
18:11
SK Kuřim
08/05/2022
KH Kopřivnice
23:16
SKKP Handball Brno
08/05/2022
TJ Sokol Centrum Haná
18:25
TJ Dukla Praha
08/05/2022
SK Kuřim
25:18
KH Kopřivnice
08/05/2022
SKKP Handball Brno
28:20
TJ Sokol Centrum Haná
08/05/2022
KH Kopřivnice
14:18
TJ Dukla Praha
08/05/2022
SK Kuřim
18:24
TJ Sokol Centrum Haná
08/05/2022
TJ Dukla Praha
28:15
SKKP Handball Brno
08/05/2022
TJ Sokol Centrum Haná
18:14
KH Kopřivnice
08/05/2022
SKKP Handball Brno
18:21
SK Kuřim
23/04/2022
Házená Rokycany
16:16
TJ Sokol Velké Meziříčí
23/04/2022
HBC Jičín
10:0
TJ Sokol Centrum Haná
23/04/2022
TJ Sokol Ostrava
25:23
Házená Rokycany
23/04/2022
TJ Sokol Velké Meziříčí
21:21
HBC Jičín
23/04/2022
TJ Sokol Centrum Haná
0:10
TJ Sokol Ostrava
23/04/2022
HBC Jičín
25:23
Házená Rokycany
23/04/2022
TJ Sokol Velké Meziříčí
13:18
TJ Sokol Ostrava
23/04/2022
Házená Rokycany
10:0
TJ Sokol Centrum Haná
23/04/2022
TJ Sokol Ostrava
17:14
HBC Jičín
23/04/2022
TJ Sokol Centrum Haná
0:10
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - 2. liga starší dorostenky

14/05/2022
1. SC Bohumín 98’
30:22
TJ Jiskra Otrokovice
27/03/2022
TJ Jiskra Otrokovice
29:11
Házená Mělník
21/11/2021
SHK Veselí n.M.
24:23
Jiskra Havl.Brod
30/10/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
21:26
TJ Jiskra Otrokovice
16/10/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
24:31
1. SC Bohumín 98’
19/09/2021
Jiskra Havl.Brod
32:26
Házená Mělník

Starty - 2. liga muži JM

24/04/2022
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
25:30
SK Kuřim
09/04/2022
HK Ivančice
31:23
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
16/03/2022
SHC Maloměřice Brno B
39:29
TJ Sokol Újezd u Brna
12/03/2022
SHC Maloměřice Brno B
26:28
Sokol Juliánov
27/02/2022
Sokol Telnice
20:21
Tatran Bohunice
27/01/2022
SK Kuřim
29:25
HBC Olomouc 1966
26/09/2021
SK Kuřim
22:21
TJ Holešov

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

26/02/2022
Házená Hustopeče
27:26
TJ Cement Hranice B
16/01/2022
SK Kuřim
26:30
Tatran Litovel
14/11/2021
Tatran Litovel
24:34
TJ Sokol Ostrava
26/09/2021
SK Kuřim
38:26
TJ Holešov

Starty - 1. liga ženy

14/05/2022
1. SC Bohumín 98’
26:28
TJ Jiskra Otrokovice
07/05/2022
Tatran Bohunice
25:26
Házená Jindřichův Hradec A
30/04/2022
TJ Sokol Velké Meziříčí
30:33
HK Ivančice
27/03/2022
TJ Jiskra Otrokovice
38:29
SK UP Olomouc, z.s.
19/03/2022
SHK Kunovice
28:28
Sokol Vršovice A
13/02/2022
TJ Jiskra Otrokovice
23:21
TJ Sokol Kobylisy II.
30/01/2022
HK Ivančice
31:18
Tatran Bohunice
20/11/2021
Tatran Bohunice
18:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
30/10/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
25:33
TJ Jiskra Otrokovice
16/10/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
37:21
1. SC Bohumín 98’
03/10/2021
HK Ivančice
31:24
LIONS Hostivice
19/09/2021
Jiskra Havl.Brod
37:26
SK UP Olomouc, z.s.
12/09/2021
TJ Jiskra Otrokovice
24:24
SHK Kunovice

Starty - 2. liga mladší dorostenci Morava

24/04/2022
HK Ivančice
28:29
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
24/04/2022
TJ Sokol Centrum Haná
35:29
Klub házené Vsetín
03/04/2022
Tatran Bohunice
38:29
T.J.Sokol Klimkovice
13/03/2022
Tatran Bohunice
25:32
SKH Polanka n.O.
12/03/2022
TJ Sokol Centrum Haná
28:35
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
12/02/2022
HK Ivančice
21:29
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
16/12/2021
Tatran Bohunice
30:30
TJ Sokol Centrum Haná
28/11/2021
HK Ivančice
17:32
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
18/09/2021
HBC Olomouc 1966
47:33
HK Ivančice

Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žáků

27/11/2021
T.J.Sokol Klimkovice
20:34
TJ Sokol Velké Meziříčí
27/11/2021
TJ Holešov
10:0
Sokol Juliánov
27/11/2021
HBC Olomouc 1966
31:10
T.J.Sokol Klimkovice
27/11/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
19:13
TJ Holešov
27/11/2021
Sokol Juliánov
0:10
HBC Olomouc 1966
27/11/2021
TJ Holešov
26:22
T.J.Sokol Klimkovice
27/11/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
20:12
HBC Olomouc 1966
27/11/2021
T.J.Sokol Klimkovice
10:0
Sokol Juliánov
27/11/2021
HBC Olomouc 1966
14:12
TJ Holešov
27/11/2021
Sokol Juliánov
0:10
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - Liga Vysočiny - mladší žákyně

06/11/2021
DHK Pardubice
7:17
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
06/11/2021
SK Polička
3:9
TJ Sokol Velké Meziříčí
06/11/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
13:7
DHK Pardubice
06/11/2021
SK Polička
5:7
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
06/11/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
9:8
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
06/11/2021
SK Polička
8:8
DHK Pardubice

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava - jih

07/05/2022
Tatran Bohunice
24:21
TJ Sokol Újezd u Brna
30/04/2022
TJ Sokol Velké Meziříčí
28:20
HK Ivančice
13/02/2022
TJ Jiskra Otrokovice
26:28
TJ Holešov
17/10/2021
HK Ivančice
34:11
Tatran Bohunice
26/09/2021
SK Kuřim
30:13
HK Hodonín
12/09/2021
TJ Jiskra Otrokovice
26:20
HK Hodonín

Starty - 2. liga ženy - východ

27/03/2022
TJ Jiskra Otrokovice B
29:23
SK Žeravice
20/03/2022
HK Hodonín II
27:24
SK Žeravice
12/09/2021
TJ Jiskra Otrokovice B
24:26
Lesana Zubří

Starty - Liga OLK-ZLK - starší žačky

12/09/2021
TJ Jiskra Otrokovice
10:17
SHK Kunovice

Starty - Český pohár žen

28/10/2021
Jiskra Havl.Brod
19:38
DHK Zora Olomouc
10/10/2021
SK UP Olomouc
29:31
HK Ivančice

Starty - Jihomoravská liga st. žáků

03/05/2022
TJ Sokol Újezd u Brna
23:36
SK Kuřim
30/04/2022
SKKP Handball Brno
31:30
TJ Sokol Újezd u Brna
03/04/2022
Tatran Bohunice
21:20
Sokol Juliánov
16/12/2021
Tatran Bohunice
20:18
Sokol Sokolnice

Starty - Liga Vysočiny - mladší žáci

11/12/2021
TJ Sokol Žďár n.S.
10:12
SK Kuřim
11/12/2021
TJ Sokol Nové Veselí
9:9
SK Kuřim
11/12/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
12:11
TJ Sokol Nové Veselí
11/12/2021
TJ Sokol Žďár n.S.
14:15
TJ Sokol Nové Veselí
11/12/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
11:8
SK Kuřim
11/12/2021
TJ Sokol Žďár n.S.
13:14
TJ Sokol Velké Meziříčí
10/10/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
11:15
HK Ivančice
10/10/2021
TJ Sokol Nové Veselí
9:9
SK Kuřim
10/10/2021
TJ Sokol Žďár n.S.
10:16
TJ Sokol Velké Meziříčí
10/10/2021
TJ Sokol Nové Veselí
11:21
TJ Sokol Velké Meziříčí
10/10/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
12:7
SK Kuřim
10/10/2021
TJ Sokol Žďár n.S.
12:18
TJ Sokol Nové Veselí

Starty - Český pohár mužů

13/10/2021
HK Ivančice
20:38
SHC Maloměřice Brno
10/09/2021
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
32:45
Tatran Litovel
28/08/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
39:29
Jiskra Havl.Brod
28/08/2021
Sokol Nové Bránice
31:27
Sokol Telnice

Starty - 1. liga mladší dorostenci

26/02/2022
SKKP Handball Brno
32:36
TJ Dukla Praha A
19/02/2022
Sokol Telnice
34:38
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
28/11/2021
Sokol Telnice
34:32
KH Kopřivnice
23/10/2021
SKKP Handball Brno
41:33
Sokol Šťáhlavy
16/10/2021
TJ Sokol Žďár n.S.
24:37
HC Zubří

Starty - 2. liga muži JVČ

19/09/2021
Jiskra Havl.Brod
27:37
TJ ČZ HBC Strakonice 1921 B

Starty - Jihomoravská liga ml. žáků

30/04/2022
SKKP Handball Brno
29:9
Tatran Bohunice
10/04/2022
SKKP Handball Brno
16:26
Sokol Juliánov
03/04/2022
Tatran Bohunice
25:32
Sokol Juliánov

Starty - Liga Vysočiny - starší žáci

20/11/2021
TJ Sokol Nové Veselí červení
25:12
1.HC Pardubice
20/11/2021
Jiskra Havl.Brod
15:18
TJ Sokol Nové Veselí červení
20/11/2021
TJ Sokol Nové Veselí červení
21:12
1.HC Pardubice
20/11/2021
TJ Sokol Nové Veselí červení
18:15
Jiskra Havl.Brod

Starty - 1. liga mladší dorostenky

19/03/2022
SHK Kunovice
16:32
TJ Sokol Poruba

Starty - Jihomoravská liga mužů

15/05/2022
Sokol Nové Bránice A
42:20
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
23/10/2021
Sokol Měnín
26:31
Tatran Bohunice B

Starty - 1. liga starší dorostenci

26/02/2022
SKKP Handball Brno
22:31
TJ Dukla Praha
23/10/2021
SKKP Handball Brno
28:37
Liberec Handball

Starty - 2. liga muži SM

23/01/2022
Tatran Litovel junioři
26:27
Lesana Zubří
14/11/2021
Tatran Litovel junioři
30:31
TJ Sokol Ostrava

Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy

30/10/2021
TJ Sokol Velké Meziříčí
22:21
TJ Dolní Cerekev

Starty - Jihomoravská liga st. žákyní

15/05/2022
SK Kuřim
17:20
DDM Strážnice
14/11/2021
HK Ivančice
34:21
Tatran Bohunice

Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní

15/05/2022
SK Kuřim
21:13
DDM Strážnice
14/11/2021
HK Ivančice
27:4
Tatran Bohunice