Beneš Adam

Fotografie hráče Beneš Adam

Mateřský klub

Individuální člen

Post

Rok narození

1996 (27 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

97

Starty - Jihomoravská liga st. žáků

01/10/2023
HK Ivančice
22:18
Házená Legata Hustopeče
01/10/2023
Házená Legata Hustopeče
18:16
SK Kuřim
01/10/2023
HK Ivančice
27:13
Sokol Juliánov
01/10/2023
Sokol Juliánov
20:13
Házená Legata Hustopeče
01/10/2023
Házená Legata Hustopeče
15:22
Sokol Sokolnice
01/10/2023
SK Kuřim
18:20
Sokol Juliánov
16/09/2023
SKKP Handball Brno
21:21
TJ Sokol Újezd u Brna
16/09/2023
SHC Maloměřice Brno
10:24
Sokol Telnice
16/09/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
18:14
Tatran Bohunice
16/09/2023
SKKP Handball Brno
9:19
Sokol Telnice

Starty - Jihomoravská liga ml. žáků

23/03/2024
Sokol Nové Bránice
20:8
Házená Legata Hustopeče
23/03/2024
Sokol Juliánov
14:8
SKKP Handball Brno B
23/03/2024
Házená Legata Hustopeče
1:20
SHC Maloměřice Brno
23/03/2024
SKKP Handball Brno B
14:14
Sokol Nové Bránice
23/03/2024
Sokol Juliánov
12:20
SHC Maloměřice Brno
12/11/2023
Sokol Sokolnice
27:3
Házená Legata Hustopeče
12/11/2023
Sokol Nové Bránice
15:22
SK Kuřim
12/11/2023
Sokol Sokolnice
22:10
SK Kuřim
12/11/2023
Házená Legata Hustopeče
8:10
Sokol Nové Bránice
12/11/2023
Sokol Nové Bránice
7:22
Sokol Sokolnice
12/11/2023
SK Kuřim
19:9
Házená Legata Hustopeče

Starty - Jihomoravská liga st. žákyní

26/11/2023
Tatran Bohunice
20:10
HK Hodonín
26/11/2023
HK Hodonín
20:20
SK Kuřim
26/11/2023
Tatran Bohunice
18:21
HK Ivančice
26/11/2023
HK Ivančice
19:10
HK Hodonín
26/11/2023
Tatran Bohunice
17:14
SK Kuřim
26/11/2023
SK Kuřim
8:15
HK Ivančice
26/11/2023
Tatran Bohunice
14:9
Sokol Měnín
21/10/2023
HK Hodonín
9:15
SK Kuřim
21/10/2023
SK Kuřim
24:18
Tatran Bohunice
21/10/2023
HK Hodonín
11:18
HK Ivančice
21/10/2023
HK Ivančice
21:11
SK Kuřim
21/10/2023
HK Hodonín
18:25
Tatran Bohunice
21/10/2023
Tatran Bohunice
13:25
HK Ivančice
21/10/2023
HK Hodonín
13:12
Sokol Měnín

Starty - 2. liga muži JM

23/03/2024
Házená Legata Hustopeče
26:26
Sokol Nové Bránice
24/09/2023
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
26:35
Tatran Litovel junioři
17/09/2023
SK Kuřim
34:19
Sokol Telnice

Starty - 1. liga ženy

04/05/2024
Tatran Bohunice
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí
16/03/2024
Tatran Bohunice
28:22
SKUP Olomouc
10/03/2024
TJ Jiskra Otrokovice
26:32
TJ Sokol Velké Meziříčí
25/02/2024
Jiskra Havl.Brod
27:21
SKUP Olomouc
18/02/2024
SHK Kunovice
23:22
Sokol Vršovice A
03/12/2023
Jiskra Havl.Brod
21:30
Sokol Vršovice A
12/11/2023
SKUP Olomouc
27:23
SHK Kunovice
28/10/2023
SHK Kunovice
27:30
Házená Jindřichův Hradec
22/10/2023
Jiskra Havl.Brod
24:33
LIONS Hostivice
07/10/2023
TJ Jiskra Otrokovice
31:40
1. SC Bohumín 98

Starty - Chance Extraliga mužů

21/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
HC ROBE Zubří
09/03/2024
O2xyworld HBC Jičín
37:29
HBC JVP Strakonice 1921 A
24/02/2024
SKKP Handball Brno
26:21
SHC Maloměřice Brno
27/01/2024
TJ Cement Hranice
24:25
KH ISMM Kopřivnice
22/11/2023
TJ Cement Hranice
28:25
SKKP Handball Brno
14/10/2023
SHC Maloměřice Brno
18:34
HC Dukla Praha
23/09/2023
KH ISMM Kopřivnice
28:38
Talent tým Plzeňského kraje

Starty - 1. liga muži

14/04/2024
SKH Polanka n.O.
25:21
O2xyworld HBC Jičín "B"
24/03/2024
KH BEECH Vsetín
32:24
Tatran Bohunice
17/02/2024
Handball club Zlín, z.s.
31:27
TJ JM Chodov A
25/11/2023
Tatran Litovel
35:24
SKH Polanka n.O.
30/09/2023
Tatran Litovel
28:24
O2xyworld HBC Jičín "B"
16/09/2023
Handball club Zlín, z.s.
26:34
KH BEECH Vsetín

Starty - MOL Liga

30/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
24:40
Házená Kynžvart
10/02/2024
HK Hodonín
18:37
Házená Kynžvart
31/01/2024
TJ Sokol Poruba
21:27
Iuventa Michalovce
11/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
21:34
Iuventa Michalovce
09/09/2023
DHC Plzeň
31:19
HK Hodonín

Starty - 2. liga mladší dorostenci JM

07/04/2024
SK Kuřim
35:29
SHC Maloměřice Brno
23/03/2024
Házená Legata Hustopeče
23:35
Sokol Juliánov
25/11/2023
Tatran Litovel
40:22
Házená Legata Hustopeče
30/09/2023
Tatran Litovel
51:27
Sokol Újezd u Brna
24/09/2023
TJ Sokol Centrum Haná
32:27
Tatran Litovel

Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava

07/04/2024
SK Kuřim
33:29
SK Žeravice
25/02/2024
Jiskra Havl.Brod
22:28
SK Žeravice
22/10/2023
Jiskra Havl.Brod
29:34
SK Žeravice
17/09/2023
SK Kuřim
20:31
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

24/03/2024
Klub házené Vsetín
11:34
KH Kopřivnice
30/09/2023
Tatran Litovel
48:26
TJ Sokol Ostrava
17/09/2023
SK Kuřim
31:40
Sokol Telnice

Starty - 2. liga mladší dorostenci SM

15/10/2023
SK Žeravice
33:25
Pepino SKP Frýdek-Místek B

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava

04/05/2024
Tatran Bohunice
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí
10/03/2024
TJ Jiskra Otrokovice
26:22
TJ Sokol Velké Meziříčí
25/02/2024
Jiskra Havl.Brod
19:33
TJ Sokol Karviná
22/10/2023
Jiskra Havl.Brod
24:30
SK Žeravice
07/10/2023
TJ Jiskra Otrokovice
20:30
HK Ivančice

Starty - Český pohár mužů

04/10/2023
Tatran Bohunice
26:34
KH ISMM Kopřivnice
10/09/2023
SK Kuřim
27:29
HK Bystřice pod Hostýnem
08/09/2023
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
19:25
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC

Starty - 2. liga muži JVČ

03/02/2024
Jiskra Havl.Brod
10:0
HBC JVP Strakonice 1921 B

Starty - 1. liga mladší dorostenci

02/03/2024
SKKP Handball Brno
29:27
Lovci Lovosice

Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ

03/02/2024
Jiskra Havl.Brod
29:25
HBC JVP Strakonice 1921

Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek

17/09/2023
SK Kuřim
32:31
Sokol Měnín

Starty - 1.liga starší dorostenky

13/04/2024
SHK Kunovice
29:17
Sokol Vršovice
28/10/2023
SHK Kunovice
33:32
Házená Jindřichův Hradec

Starty - Český pohár žen

18/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
29:25
HK Hodonín
28/09/2023
Jiskra Havl.Brod
18:49
Sokol Písek

Starty - 2. liga muži SM

18/11/2023
MHK TAEDA Karviná
37:25
TJ Sokol Ostrava
15/10/2023
SK Žeravice
27:34
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka

Starty - Jihomoravská liga mužů

07/04/2024
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
18:34
Sokol Sokolnice MUŽI

Starty - 1. liga starší dorostenci

14/04/2024
SKH Polanka n.O.
31:24
C.S.CARGO HBC Jičín
02/03/2024
SKKP Handball Brno
28:22
Lovci Lovosice