Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Teller Zdenek
Mateřský klub
Individuální člen
Post
Rok narození
1946 (78 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
111
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Jihomoravská liga st. žáků
12/05/2024
Sokol Juliánov
0:0
Sokol Sokolnice
12/05/2024
Házená Legata Hustopeče
0:0
SHC Maloměřice Brno
12/05/2024
Sokol Juliánov
0:0
SHC Maloměřice Brno
12/05/2024
Sokol Sokolnice
0:0
Házená Legata Hustopeče
12/05/2024
Házená Legata Hustopeče
0:0
Sokol Juliánov
12/05/2024
SHC Maloměřice Brno
0:0
Sokol Sokolnice
27/04/2024
Sokol Juliánov
20:19
Sokol Sokolnice
27/04/2024
Házená Legata Hustopeče
14:17
Tatran Bohunice
27/04/2024
Sokol Juliánov
22:15
Tatran Bohunice
27/04/2024
Sokol Sokolnice
26:15
Házená Legata Hustopeče
27/04/2024
Házená Legata Hustopeče
13:24
Sokol Juliánov
27/04/2024
Tatran Bohunice
17:23
Sokol Sokolnice
06/04/2024
Sokol Juliánov
26:13
Házená Legata Hustopeče
06/04/2024
Házená Legata Hustopeče
6:14
Tatran Bohunice
06/04/2024
Sokol Juliánov
25:20
Sokol Sokolnice
06/04/2024
Sokol Sokolnice
22:14
Házená Legata Hustopeče
06/04/2024
Sokol Juliánov
18:15
Tatran Bohunice
06/04/2024
Tatran Bohunice
12:20
Sokol Sokolnice
06/04/2024
Sokol Juliánov
27:13
SHC Maloměřice Brno
16/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
12:18
HK Ivančice
16/03/2024
Sokol Telnice
18:14
SK Kuřim
16/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
18:14
SK Kuřim
16/03/2024
Sokol Telnice
24:13
SKKP Handball Brno
16/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
21:15
SKKP Handball Brno
16/03/2024
HK Ivančice
23:16
Sokol Telnice
16/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
16:19
Sokol Telnice
18/11/2023
Sokol Telnice
21:18
SKKP Handball Brno
18/11/2023
SKKP Handball Brno
15:15
Tatran Bohunice
18/11/2023
Sokol Telnice
28:13
SHC Maloměřice Brno
18/11/2023
SHC Maloměřice Brno
19:18
SKKP Handball Brno
18/11/2023
Sokol Telnice
22:15
Tatran Bohunice
18/11/2023
Tatran Bohunice
22:21
SHC Maloměřice Brno
18/11/2023
Sokol Telnice
15:17
TJ Sokol Újezd u Brna
04/11/2023
SHC Maloměřice Brno
14:27
TJ Sokol Újezd u Brna
04/11/2023
SKKP Handball Brno
9:16
Sokol Telnice
04/11/2023
SHC Maloměřice Brno
13:18
Sokol Telnice
04/11/2023
SKKP Handball Brno
18:16
Tatran Bohunice
04/11/2023
SHC Maloměřice Brno
17:14
Tatran Bohunice
04/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
20:18
SKKP Handball Brno
04/11/2023
SHC Maloměřice Brno
14:19
SKKP Handball Brno
15/10/2023
Sokol Juliánov
22:16
Házená Legata Hustopeče
15/10/2023
Házená Legata Hustopeče
14:26
SK Kuřim
15/10/2023
Sokol Juliánov
12:21
HK Ivančice
15/10/2023
HK Ivančice
24:19
Házená Legata Hustopeče
15/10/2023
Sokol Juliánov
10:22
SK Kuřim
15/10/2023
SK Kuřim
13:10
HK Ivančice
15/10/2023
Sokol Juliánov
20:18
Sokol Sokolnice
01/10/2023
SKKP Handball Brno
19:22
Sokol Telnice
01/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
20:10
SHC Maloměřice Brno
01/10/2023
SKKP Handball Brno
12:9
SHC Maloměřice Brno
01/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
17:14
SKKP Handball Brno
01/10/2023
SHC Maloměřice Brno
11:23
Sokol Telnice
01/10/2023
Tatran Bohunice
14:14
SKKP Handball Brno
17/09/2023
Sokol Sokolnice
16:25
HK Ivančice
17/09/2023
Sokol Juliánov
10:21
SK Kuřim
17/09/2023
Sokol Juliánov
15:18
Házená Legata Hustopeče
17/09/2023
Sokol Sokolnice
22:17
Házená Legata Hustopeče
Starty - Jihomoravská liga ml. žáků
21/04/2024
SKKP Handball Brno B
13:13
Házená Legata Hustopeče
21/04/2024
Házená Legata Hustopeče
12:17
TJ Sokol Újezd u Brna
21/04/2024
SKKP Handball Brno B
11:19
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
21/04/2024
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
20:8
Házená Legata Hustopeče
21/04/2024
SKKP Handball Brno B
13:19
TJ Sokol Újezd u Brna
21/04/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
20:16
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
21/04/2024
SKKP Handball Brno B
12:14
Sokol Juliánov
13/04/2024
SHC Maloměřice Brno
21:10
Sokol Nové Bránice
13/04/2024
Sokol Nové Bránice
13:19
TJ Sokol Újezd u Brna
13/04/2024
SHC Maloměřice Brno
11:11
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
13/04/2024
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
20:12
Sokol Nové Bránice
13/04/2024
SHC Maloměřice Brno
20:14
TJ Sokol Újezd u Brna
13/04/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
13:17
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
13/04/2024
SHC Maloměřice Brno
16:6
Sokol Juliánov
02/03/2024
Sokol Telnice
24:10
SK Kuřim
02/03/2024
Sokol Sokolnice
16:9
Tatran Bohunice
02/03/2024
Sokol Telnice
25:8
Tatran Bohunice
02/03/2024
Sokol Sokolnice
21:15
SKKP Handball Brno A
02/03/2024
Sokol Telnice
20:14
SKKP Handball Brno A
02/03/2024
SK Kuřim
8:18
Sokol Sokolnice
02/03/2024
Sokol Telnice
10:11
Sokol Sokolnice
02/12/2023
Sokol Nové Bránice
16:8
Házená Legata Hustopeče
02/12/2023
Házená Legata Hustopeče
4:29
Sokol Sokolnice
02/12/2023
Sokol Nové Bránice
12:20
SK Kuřim
02/12/2023
SK Kuřim
21:14
Házená Legata Hustopeče
02/12/2023
Sokol Nové Bránice
7:23
Sokol Sokolnice
02/12/2023
Sokol Sokolnice
23:11
SK Kuřim
02/12/2023
Sokol Nové Bránice
7:18
Tatran Bohunice
26/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
8:14
SKKP Handball Brno A
26/11/2023
Sokol Telnice
14:11
SKKP Handball Brno A
26/11/2023
SKKP Handball Brno A
8:14
HK Ivančice
26/11/2023
HK Ivančice
15:2
TJ Sokol Újezd u Brna
26/11/2023
Sokol Telnice
26:1
TJ Sokol Újezd u Brna
11/11/2023
SHC Maloměřice Brno
9:20
HK Ivančice
11/11/2023
HK Ivančice
18:15
Sokol Telnice
11/11/2023
SHC Maloměřice Brno
14:11
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
11/11/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
14:15
HK Ivančice
11/11/2023
SHC Maloměřice Brno
14:21
Sokol Telnice
11/11/2023
Sokol Telnice
15:10
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
11/11/2023
SHC Maloměřice Brno
14:16
SKKP Handball Brno A
22/10/2023
Tatran Bohunice
7:4
Házená Legata Hustopeče
22/10/2023
Házená Legata Hustopeče
7:21
SK Kuřim
22/10/2023
Tatran Bohunice
11:11
Sokol Nové Bránice
22/10/2023
Sokol Nové Bránice
14:7
Házená Legata Hustopeče
22/10/2023
Tatran Bohunice
15:13
SK Kuřim
22/10/2023
SK Kuřim
17:8
Sokol Nové Bránice
22/10/2023
Tatran Bohunice
11:10
Sokol Juliánov
Starty - Jihomoravská liga st. žákyní
08/10/2023
Sokol Měnín
10:9
HK Hodonín
08/10/2023
HK Hodonín
10:24
HK Ivančice
08/10/2023
SK Kuřim
14:8
HK Hodonín
08/10/2023
Sokol Měnín
14:14
HK Ivančice
23/09/2023
HK Ivančice
21:10
HK Hodonín
23/09/2023
HK Hodonín
13:10
Sokol Měnín
23/09/2023
Tatran Bohunice
12:15
Sokol Měnín
23/09/2023
HK Ivančice
19:8
Sokol Měnín
23/09/2023
Sokol Měnín
5:15
SK Kuřim
23/09/2023
HK Ivančice
21:12
Tatran Bohunice
Starty - Jihomoravská liga mužů
14/04/2024
Sokol Měnín
23:38
Tatran Bohunice B
24/03/2024
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
18:33
Tatran Bohunice B
17/03/2024
Sokol Juliánov
35:31
Sokol Měnín
08/10/2023
Sokol Měnín
27:37
Sokol Juliánov
24/09/2023
Sokol Juliánov
0:0
SKKP Handball Brno "B"
17/09/2023
Sokol Sokolnice MUŽI
37:26
Sokol Měnín