Malina Josef

Fotografie hráče Malina Josef

Mateřský klub

HC Zubří

Post

Rok narození

1967 (56 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

74

Starty - 2. liga mladší dorostenci SM

11/05/2024
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
HK Bystřice pod Hostýnem
04/05/2024
KH Kopřivnice
0:0
SK Žeravice
28/04/2024
SKH Polanka n.O.
0:0
Fatra-Slavia Napajedla
10/03/2024
HC Nový Jičín
26:29
SKH Polanka n.O.
02/03/2024
Fatra-Slavia Napajedla
0:0
HCB Karviná
17/02/2024
HCB Karviná
37:27
T.J.Sokol Klimkovice
03/12/2023
TJ Rožnov p.R.
33:24
HK Bystřice pod Hostýnem
26/11/2023
T.J.Sokol Klimkovice
37:36
TJ Cement Hranice
19/11/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
19:37
KH Kopřivnice
11/11/2023
Fatra-Slavia Napajedla
29:40
SK Žeravice
21/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek B
25:29
TJ Rožnov p.R.
06/10/2023
KH Kopřivnice
41:19
SKH Polanka n.O.
15/09/2023
HCB Karviná
16:32
Pepino SKP Frýdek-Místek B

Starty - Zlínská liga - mladší žáci

27/04/2024
Fatra-Slavia Napajedla A
0:0
HC Zubří B
27/04/2024
HC Zubří B
0:0
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
27/04/2024
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
0:0
Fatra-Slavia Napajedla A
23/03/2024
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
26:20
TJ Rožnov p.R.
23/03/2024
HC Zubří B
27:26
HK Bystřice pod Hostýnem smíšené družstvo
23/03/2024
TJ Rožnov p.R.
11:29
HC Zubří B
09/03/2024
Fatra-Slavia Napajedla A
40:9
Fatra-Slavia Napajedla B
09/03/2024
TJ Rožnov p.R.
4:45
Fatra-Slavia Napajedla A
09/03/2024
Fatra-Slavia Napajedla B
16:18
TJ Rožnov p.R.
26/11/2023
TJ Sokol Centrum Haná
28:23
HC Zubří B
26/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
24:29
TJ Sokol Centrum Haná
26/11/2023
HC Zubří B
25:24
Handball club Zlín, z.s.

Starty - 2. liga mladší dorostenci JM

18/02/2024
Házená Uničov
29:31
Házená Legata Hustopeče
11/02/2024
TJ Sokol Centrum Haná
38:34
HBC Olomouc 1966
22/10/2023
Tatran Litovel
48:27
SHC Maloměřice Brno

Starty - 2. liga muži SM

04/05/2024
KH Kopřivnice B
0:0
SK Žeravice
14/04/2024
TJ Holešov
34:35
KH Kopřivnice B
06/04/2024
Házená Paskov
26:26
SK Žeravice
02/03/2024
Fatra-Slavia Napajedla
38:27
Házená Paskov
03/12/2023
TJ Rožnov p.R.
25:25
HK Bystřice pod Hostýnem
19/11/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
30:25
KH Kopřivnice B
11/11/2023
Fatra-Slavia Napajedla
31:24
SK Žeravice
21/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
31:39
TJ Rožnov p.R.
07/10/2023
KH Kopřivnice B
26:20
Lesana Zubří
23/09/2023
TJ Sokol Ostrava
27:30
Házená Paskov

Starty - Zlínská liga - starší žaci

06/04/2024
TJ Holešov
22:42
Handball club Zlín, z.s.
06/04/2024
Klub házené Vsetín
35:36
TJ Holešov
06/04/2024
Handball club Zlín, z.s.
46:25
Klub házené Vsetín
23/03/2024
Klub házené Vsetín
19:36
HC Zubří A
23/03/2024
Házená Velká Bystřice
40:36
Klub házené Vsetín
23/03/2024
HC Zubří A
25:29
Házená Velká Bystřice
04/11/2023
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
30:29
Klub házené Vsetín
04/11/2023
Klub házené Vsetín
18:42
TJ Sokol Centrum Haná
08/10/2023
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
26:28
HC Zubří B
08/10/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
19:27
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
08/10/2023
HC Zubří B
23:30
HK Bystřice pod Hostýnem
24/09/2023
Házená Velká Bystřice
40:30
TJ Holešov
24/09/2023
SK Žeravice
20:45
Házená Velká Bystřice
24/09/2023
TJ Holešov
33:22
SK Žeravice
10/09/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
29:31
Klub házené Vsetín
10/09/2023
Klub házené Vsetín
24:30
TJ Holešov
10/09/2023
TJ Holešov
28:22
HK Bystřice pod Hostýnem

Starty - 2. liga starší dorostenci Morava

04/05/2024
KH Kopřivnice
0:0
SK Kuřim
17/02/2024
HCB Karviná
34:22
TJ Sokol Ostrava
23/09/2023
TJ Sokol Ostrava
29:39
HCB Karviná

Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně

24/03/2024
DHK Zora Olomouc A
30:29
Lesana Zubří
04/11/2023
SK Žeravice/Velká Bystřice
24:15
TJ Holešov
04/11/2023
TJ Holešov
4:24
DHK Zora Olomouc A
14/10/2023
SHK Veselí n.M.
34:44
Handball club Zlín, z.s. B
14/10/2023
DHK Zora Olomouc A
40:33
SHK Veselí n.M.
14/10/2023
Handball club Zlín, z.s. B
29:31
DHK Zora Olomouc A

Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně

24/03/2024
Lesana Zubří
16:20
TJ Sokol Osek n/B
24/03/2024
TJ Sokol Osek n/B
10:30
DHK Zora Olomouc A
24/03/2024
DHK Zora Olomouc A
24:5
Lesana Zubří
16/03/2024
Handball club Zlín, z.s. B
25:11
SHK Kunovice
16/03/2024
TJ Holešov
7:21
Handball club Zlín, z.s. B
16/03/2024
SHK Kunovice
6:19
TJ Holešov
18/11/2023
Handball club Zlín, z.s. A
19:14
HK Bystřice pod Hostýnem
18/11/2023
TJ Holešov
11:25
Handball club Zlín, z.s. A
18/11/2023
Handball club Zlín, z.s. B
21:24
TJ Sokol Osek n/B
18/11/2023
TJ Jiskra Otrokovice
24:15
Handball club Zlín, z.s. B

Starty - MSL Mladší žáci skupina I

10/03/2024
HC Nový Jičín
11:16
HCB Karviná
10/03/2024
KH Kopřivnice
30:15
HCB Karviná
10/03/2024
HC Nový Jičín
8:27
KH Kopřivnice

Starty - Házenkářský desetiboj - kvalifikace OLK - mladší žáci

11/02/2024
TJ Sokol Centrum Haná
17:6
Házená Velká Bystřice
11/02/2024
HBC Olomouc 1966
19:10
Házená Velká Bystřice
11/02/2024
TJ Sokol Centrum Haná
22:21
HBC Olomouc 1966

Starty - Český pohár mužů

09/09/2023
Házená Paskov
24:34
SKH Polanka n.O.
27/08/2023
Fatra-Slavia Napajedla
39:26
TJ Holešov

Starty - 2. liga muži JM

22/10/2023
Tatran Litovel junioři
25:22
SHC Maloměřice Brno B

Starty - 1. liga mladší dorostenci

28/04/2024
TJ Sokol Ostrava
0:0
HC Zubří