Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

 

Kalendář akcí

 

Květen 2022

Termín

Akce

Region, místo

pozn.

 30. 4.  – 1. 5.

6.kolo Žákovská liga - dívky

 

 

1.5.

9:00 - Turnaj minižactva

JmKSH - Sokol Nové Bránice

 

1.5.

8:30 - Turnaj minižactva

JmKSH - Sokol Sokolnice

 

3.5.

MITAH MSKSH-děvčata

HCB Karviná

příprava výběrového družstva děvčat na LODM

3.5.

Krajské kolo MSKSH - Školského poháru

SH Polanka

III. Kategorie, chlapci

4.5.

Krajské kolo MSKSH - Školského poháru

SH Polanka

III. Kategorie, dívky

6-8.5.

Memoriál Karla Šulce

Plzeň

mladší, mini

7.5.

Plzeňská liga

Třemošná

mini

7. – 8. 5.

6.kolo Žákovská liga - chlapci

 

 

8.5.

Den sportu

Holešov

velká akce při příležitosti oslav 700 let města Holešov

8.5.

9:00 - Turnaj minižactva

JmKSH - Sokol Nové Bránice

 

10.5.

MITAH MSKSH-chlapci

HCB Karviná

příprava výběrového družstva chlapců na LODM

14.5.

Turnaj MINI 6+1

Liberec, ZŠ Dobiášova

Open turnaj, přednostně LKSH a KHKSH

14.5.

Memoriál Karla Šulce

Plzeň

přípravka

14.5.

Plzeňská liga

Starý Plzenec

mladší žáci

14.5.

8:00 - Turnaj minižactva

JmKSH - Sokol Měnín

 

15.5.

Krajský turnaj mladších žáků 

Železný Brod

pořadatel TJ E-P Jablonec n.N., spol. soutěž LKSH a KHKSH

15.5.

Plzeňská liga

Plzeň

starší žáci

15.5.

Plzeňská liga

Cheb

starší žačky

15.5.

8:00 - Turnaj minižactva

JmKSH - Sokol Nové Bránice

 

15.5.

8:30 - Turnaj minižactva

JmKSH - Sokol Sokolnince

 

15.5.

9:00 - Turnaj minižactva

JmKSH - Sokol Juliánov

 

15.5.

13:00 - 18:00 turnaj minižactva

JmKSH - SK Kuřim

 

17.5.

MITAH MSKSH-děvčata

HCB Karviná

příprava výběrového družstva děvčat na LODM

18.5.

Mariánskolázeňská školní líga miniházené

KV kraj, Lázně Kynžvart

uzavřený školní turnaj

18.-20.5.

Finále Školského poháru - chlapci

ZŠ a MŠ Polanka

finálový turnaj III. Kategorie - chlapci

18. – 20.5.

Finále Školského poháru - dívky

Ústecký kraj - Most

org. ÚKSH

19.5.

16:30 - 21:30 - Seminář obranné systémy

JmKSH - SK Kuřim

kreditový seminář pro trenéry - obranné systémy, SK Kuřim

21.5.

Krajský turnaj MINI 4+1

Železný Brod

Pořadatel TJ E-P Jablonec n.N., Open turnaj, přednotně LKSH a KHKSH

21.5.

Plzeňská liga

Plzeň

mladší žáci

21.5.

Plzeňská liga

Plzeň

mladší žačky

21.5.

Plzeňská liga

Plzeň

přípravka

22.5.

Plzeňská liga

Plzeň

mini

23.5.

Školní liga 

Jablonec nad Nisou, městská hala

Kontakt: Jaromír Vanča

24.5.

MITAH MSKSH-chlapci

HCB Karviná

příprava výběrového družstva chlapců na LODM

26.-28.5.

Sportovní festival Česká Lípa

Česká lípa

náborová akce, propagační akce. Kontakt: Zdeněk Líbal

28.5.

Krajský turnaj přípravek v házené 4+1

Jč KSH - Třeboň

uzavřený - pouze pro družstva Jč KSH

28.5.

Krajský turnaj mladších žáků 

Železný Brod

pořadatel TJ E-P Jablonec n.N., spol. soutěž LKSH a KHKSH

28.5.

Plzeňská liga

Plzeň

přípravka

28.5.

Den se Sporťákem

Uherské Hradiště

propagace sportů

28.5.

10:00 - 17:00 kemp KV holky + utkání KV Vysočina

JmKSH - SH Šlapanice

přípravný kemp KV holek a přátelské utkání s KV holek Vysočina

28.-29.5.

ITS Cup

Kunovice (okrajová část Uh.Hradiště)

Velký turnaj pro dívčí složku dětí a mládeže

29.5.

9:00 -12:00 kemp KV kluci

JmKSH - SH Měnín

přípravný kemp krajského výběru kluků - SH Měnín