1. liga mladší dorostenci / Základní část - divize MORAVA

Sat, 2 10. 2021, 14:30, hala STaRS Karviná

HCB Karviná

28:39

Házenkářská Akademie Olomouckého kraje

Rozhodčí

Pelech Milan, Krejčí Jaromír

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Kubisa Přemysl

Trenér

Franc Václav

Další funkcionář (C)

Užek Jan

Další funkcionář (D)

Marjanović Nemanja

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Černý Marek

Trenér

Šuba Marek

Další funkcionář (C)

Schaffner Vít

1. poločas

Siuda Ondřej
00:35
00:55
Schaffner Vojtěch 0:1
Polášek Aleš 1:1
01:28
Siuda Ondřej 2:1
01:51
02:50
Škoda Daniel 2:2
Šebesta Jakub 3:2
04:25
04:54
Škoda Daniel 3:3
Kraina Filip 4:3
05:20
06:01
Schaffner Vojtěch 4:4
Šebesta Jakub 5:4
06:12
06:40
Jahoda Ondřej 5:5
07:54
Jahoda Ondřej 2"
Krawczuk Ondřej 6:5
07:55
08:22
Štýbnar Miroslav 6:6
09:30
Najer Václav
10:35
Najer Václav 6:7
13:11
Jahoda Ondřej 6:8
Polášek Aleš 2"
13:42
Siuda Ondřej 7:8
14:38
16:08
Jahoda Ondřej 7:9
16:50
Štýbnar Miroslav 2"
Krawczuk Ondřej 8:9
18:44
Palička Ondřej 2"
19:24
Kraina Filip 9:9
20:32
20:58
Vomáčka Tomáš 9:10
Polášek Aleš 10:10
21:40
22:16
Škoda Daniel 10:11
22:24
Schaffner Vojtěch 2"
Kraina Filip 11:11
22:25
23:35
Jahoda Ondřej 11:12
25:01
Štýbnar Miroslav 11:13
Franc Václav
25:04
26:30
Štýbnar Miroslav 11:14
28:03
Najer Václav 11:15
28:25
Najer Václav 2"
Krawczuk Ondřej 12:15
28:26
Wünsch Petr 13:15
29:33
30:00
Kratochvíl Matěj 13:16

2. poločas

Krawczuk Ondřej 14:16
00:22
00:58
Jahoda Ondřej 14:17
02:00
Najer Václav 14:18
03:21
Schaffner Vojtěch 14:19
04:05
Vomáčka Tomáš 14:20
05:33
Jahoda Ondřej 14:21
Krawczuk Ondřej 15:21
05:48
Polášek Aleš 16:21
06:55
07:40
Schaffner Vojtěch 16:22
08:19
Kratochvíl Matěj 16:23
Franc Václav
08:22
Polášek Aleš 17:23
09:23
10:03
Jahoda Ondřej 17:24
10:28
Kratochvíl Matěj 17:25
11:35
Schaffner Vojtěch 17:26
Šebesta Jakub 18:26
12:01
13:40
Jahoda Ondřej 18:27
Krawczuk Ondřej 19:27 7
14:20
14:48
Schaffner Vojtěch 19:28
16:03
Vomáčka Tomáš 19:29
16:55
Černý Marek 19:30
18:12
Škoda Daniel 19:31 7
Franc Václav
18:22
Krejčí Radim 20:31
18:47
19:02
Štýbnar Miroslav 20:32
Šebesta Jakub 21:32
19:41
20:18
Černý Marek 21:33
Polášek Aleš 22:33
21:17
Siuda Ondřej 23:33
22:03
22:40
Jahoda Ondřej 23:34
Badura Vojtěch 24:34
23:16
23:55
Najer Václav 24:35
24:27
Škoda Daniel 24:36
Krawczuk Ondřej 25:36
24:57
24:58
Nakládal Patrik 2"
Krawczuk Ondřej 2"
25:23
26:37
Škoda Daniel 7
Palička Ondřej 26:36
27:03
27:33
Vomáčka Tomáš 26:37
Šebesta Jakub 27:37
28:02
Šebesta Jakub 28:37
28:50
29:09
Škoda Daniel 28:38
29:36
Škoda Daniel 28:39