1. liga mladší dorostenci / Základní část - divize MORAVA

Sat, 16 10. 2021, 13:00, hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice

KH Kopřivnice

32:40

Házenkářská Akademie Olomouckého kraje

Rozhodčí

Paululik Jaroslav, Vala Robert

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Štěpán Jiří

Trenér

Pavlík Miroslav

Další funkcionář (C)

Gazda Jiří

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Černý Marek

Trenér

Šuba Marek

Další funkcionář (C)

Schaffner Vít

Další funkcionář (D)

Vomáčka Zdeněk

1. poločas

00:51
Štýbnar Miroslav 0:1
02:44
Vomáčka Tomáš 0:2
Dabrowski Denis
02:44
04:20
Schaffner Vojtěch 0:3
06:03
Jahoda Ondřej 0:4
Pavlík Miroslav
06:03
06:33
Vomáčka Tomáš 0:5
Hladil Hynek 1:5
07:00
Foral Filip 2:5
07:41
08:21
Schaffner Vojtěch
08:39
Jahoda Ondřej 2:6
08:58
Jahoda Ondřej
Ošmera David 3:6
09:16
Foral Filip 2"
10:17
10:17
Vomáčka Tomáš 3:7
10:47
Schaffner Vojtěch 3:8
11:47
Jahoda Ondřej 3:9
Ošmera David 4:9
12:15
12:57
Štýbnar Miroslav 4:10
Foral Filip 5:10
13:16
13:50
Najer Václav 5:11
Hladil Hynek 6:11
14:12
14:12
Štýbnar Miroslav 2"
15:01
Škoda Daniel 6:12
Dabrowski Denis 7:12
15:20
Foral Filip 8:12
16:20
16:50
Jahoda Ondřej 8:13
Foral Filip 9:13
17:04
Janík Kristián 10:13
19:06
19:08
Šuba Marek
19:46
Schaffner Vojtěch 10:14
20:14
Najer Václav 2"
Foral Filip 11:14
21:44
Příhoda Josef 12:14
22:53
23:33
Schaffner Vojtěch 12:15
24:18
Škoda Daniel 7
Foral Filip 13:15
25:15
25:50
Jahoda Ondřej 13:16
26:22
Vomáčka Tomáš 13:17 7
Foral Filip 14:17
27:00
29:11
Schaffner Vojtěch 14:18
29:55
Škoda Daniel 2"
Ošmera David 15:18 7
29:58

2. poločas

30:30
Vomáčka Tomáš 15:19
31:15
Jahoda Ondřej 15:20
Foral Filip 16:20
32:32
Janík Kristián 17:20
33:33
33:54
Škoda Daniel 17:21
Foral Filip 18:21
34:58
Foral Filip 19:21
35:40
36:55
Vomáčka Tomáš 19:22
Foral Filip 20:22
37:12
Dabrowski Denis 2"
38:53
39:10
Vomáčka Tomáš 20:23
39:13
Štýbnar Miroslav 20:24
Ošmera David 21:24
39:35
40:13
Kratochvíl Matěj 21:25
Pavlík Miroslav
40:40
42:08
Kratochvíl Matěj 2"
Janík Kristián 22:25
42:34
43:29
Najer Václav 22:26
43:50
Štýbnar Miroslav 22:27
Ošmera David 23:27
44:18
44:46
Štýbnar Miroslav 23:28
Foral Filip 24:28
45:11
Janík Kristián 25:28
45:55
46:59
Vomáčka Tomáš 25:29
47:29
Vomáčka Tomáš 25:30
Ošmera David 26:30
47:58
48:25
Jahoda Ondřej 26:31
Ošmera David 27:31
48:25
Jurdanov Samuel 28:31
48:56
49:31
Štýbnar Miroslav 28:32
50:25
Škoda Daniel 28:33
51:37
Škoda Daniel 28:34
Foral Filip 29:34
51:45
52:09
Jahoda Ondřej 29:35
52:44
Schaffner Vojtěch 29:36
Pavlík Miroslav
52:57
53:31
Vomáčka Tomáš 29:37
Foral Filip 30:37
54:01
Foral Filip 31:37
54:46
Hladil Hynek 32:37
56:23
56:57
Hampl Jiří 32:38
Štihel Jakub 2"
58:47
59:11
Nakládal Patrik 32:39
59:37
Tomek Kryštof 7
Dvořák Matěj +
59:37
59:49
Škoda Daniel 32:40