1. liga starší dorostenci / Základní část - divize MORAVA

Sat, 16 10. 2021, 15:00, hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice

KH Kopřivnice

30:28

Házenkářská Akademie Olomouckého kraje A

Rozhodčí

Paululik Jaroslav, Vala Robert

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Štěpán Jiří

Trenér

Pavlík Miroslav

Další funkcionář (C)

Gazda Jiří

Hráčská soupiska

Odpovědný vedoucí

Lakomý David

Trenér

Flajsar Radek

Další funkcionář (C)

Černý Marek

1. poločas

00:30
Kotěšovský Adam 0:1
Kocián Ondřej
01:38
02:50
Kotěšovský Adam 0:2
Foral Filip 1:2
04:16
Benýšek Martin 2:2
05:13
Příhoda Vojtěch 3:2
05:47
06:58
Kotěšovský Adam 3:3 7
Ošmera David 4:3
07:22
Benýšek Martin 5:3
09:08
10:08
Janota Michal 5:4
Příhoda Vojtěch 2"
10:39
10:40
Kotěšovský Adam 5:5 7
Benýšek Martin 6:5
12:22
13:46
Kotěšovský Adam 6:6 7
Benýšek Martin 7:6 7
15:29
15:57
Lakomý Radim 7:7
Benýšek Martin 2"
16:00
Příhoda Vojtěch 2"
16:31
Foral Filip 8:7
20:24
21:24
Jahoda Ondřej 2"
Benýšek Martin 7
21:27
22:04
Palička Josef 2"
Jurdanov Samuel 9:7
22:29
23:05
Kotěšovský Adam 9:8
23:57
Janota Michal 2"
Ošmera David 10:8
24:20
Foral Filip 2"
24:57
25:05
Kotěšovský Adam 10:9 7
Benýšek Martin 11:9
25:35
25:36
Zedník Vilém 2"
26:54
Lakomý David
Ošmera David 12:9
27:30
28:34
Janota Michal 12:10
Benýšek Martin 13:10
29:03
Foral Filip 14:10
29:35
29:59
Kožďál Jiří 14:11

2. poločas

Foral Filip 15:11
30:15
31:45
Lakomý Radim 15:12
Foral Filip 16:12
32:06
33:04
Jahoda Ondřej 16:13
34:01
Kotěšovský Adam 16:14
Foral Filip 17:14
34:04
Ošmera David 18:14
34:44
Jurdanov Samuel 19:14
35:21
36:16
Lakomý David
37:10
Lakomý Radim 19:15
Kocián Ondřej 20:15
37:27
37:59
Kotěšovský Adam 20:16
38:42
Lakomý Radim 20:17
Foral Filip +
39:27
39:32
Kotěšovský Adam 20:18 7
Štěpán Jiří
42:22
42:27
Kotěšovský Adam 20:19 7
Štěpán Jiří
42:47
44:52
Lakomý Radim 20:20
Jurdanov Samuel 21:20
45:59
Kocián Ondřej 22:20
46:59
47:27
Zedník Vilém 22:21
Ošmera David 23:21
48:16
Benýšek Martin 24:21
49:11
49:45
Lakomý Radim 24:22
Benýšek Martin 25:22
50:06
Benýšek Martin 26:22
51:37
52:09
Zedník Vilém 26:23
Ošmera David 2"
52:49
53:06
Lakomý Radim 26:24
54:19
Lakomý Radim 26:25
54:20
Lakomý Radim 2"
Benýšek Martin 27:25
54:42
55:58
Oščádal Ondřej 27:26
56:56
Kotěšovský Adam 27:27
Jurdanov Samuel 28:27
57:58
58:28
Jahoda Ondřej 28:28
Příhoda Vojtěch 29:28
59:06
59:26
Lakomý David
Nedoma Matěj 30:28
59:57