MSL Starší žáci skupina I

Utkání

Část
Sezóna
MSL Starší žáci I
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Všechna kola
MSL Starší žáci I, všechna kola
so 17. 9. 8:15
KH Kopřivnice
20:14
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 17. 9. 9:00
SKH Polanka n.O.
25:14
HC Hlučín
so 17. 9. 9:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
16:21
TJ TŽ Třinec
so 17. 9. 10:00
TJ Sokol Ostrava
10:17
HCB Karviná
so 17. 9. 10:20
HC Hlučín
7:23
TJ Sokol Centrum Haná
so 17. 9. 10:45
KH Kopřivnice
19:7
TJ TŽ Třinec
so 17. 9. 11:15
HCB Karviná
9:24
HC Zubří A
so 17. 9. 11:40
SKH Polanka n.O.
21:21
TJ Sokol Centrum Haná
so 17. 9. 12:30
TJ Sokol Ostrava
13:37
HC Zubří A
so 1. 10. 8:00
HC Zubří A
20:19
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 1. 10. 9:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
26:28
TJ Sokol Centrum Haná
so 1. 10. 10:30
HC Zubří A
19:20
TJ Sokol Centrum Haná
so 1. 10. 13:00
HC Hlučín
14:14
TJ Sokol Ostrava
so 1. 10. 14:20
TJ Sokol Ostrava
13:23
KH Kopřivnice
so 1. 10. 15:40
HC Hlučín
9:16
KH Kopřivnice
ne 2. 10. 9:00
HCB Karviná
15:17
TJ TŽ Třinec
ne 2. 10. 10:15
TJ TŽ Třinec
24:29
SKH Polanka n.O.
ne 2. 10. 11:30
HCB Karviná
12:19
SKH Polanka n.O.
so 15. 10. 9:00
TJ Sokol Centrum Haná
12:12
KH Kopřivnice
so 15. 10. 9:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
22:15
TJ Sokol Ostrava
so 15. 10. 10:15
TJ Sokol Ostrava
15:26
SKH Polanka n.O.
so 15. 10. 10:20
KH Kopřivnice
16:12
HCB Karviná
so 15. 10. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
18:14
SKH Polanka n.O.
so 15. 10. 11:40
TJ Sokol Centrum Haná
22:16
HCB Karviná
ne 16. 10. 10:00
TJ TŽ Třinec
23:11
HC Hlučín
ne 16. 10. 11:15
HC Hlučín
8:26
HC Zubří A
ne 16. 10. 12:30
TJ TŽ Třinec
20:27
HC Zubří A
so 22. 10. 8:15
KH Kopřivnice
25:16
SKH Polanka n.O.
so 22. 10. 9:00
HCB Karviná
12:9
HC Hlučín
so 22. 10. 9:30
SKH Polanka n.O.
29:22
HC Zubří A
so 22. 10. 10:15
HC Hlučín
7:25
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 22. 10. 10:30
TJ Sokol Centrum Haná
32:14
TJ Sokol Ostrava
so 22. 10. 10:45
KH Kopřivnice
26:18
HC Zubří A
so 22. 10. 11:30
HCB Karviná
11:19
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 22. 10. 11:45
TJ Sokol Ostrava
14:19
TJ TŽ Třinec
so 22. 10. 13:15
TJ Sokol Centrum Haná
35:26
TJ TŽ Třinec
so 5. 11. 8:00
HC Zubří A
34:16
TJ Sokol Ostrava
so 5. 11. 9:15
TJ Sokol Ostrava
21:20
HCB Karviná
so 5. 11. 10:30
HC Zubří A
29:13
HCB Karviná
ne 6. 11. 11:15
TJ TŽ Třinec
20:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 6. 11. 12:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
17:20
KH Kopřivnice
ne 6. 11. 13:30
HC Hlučín
8:27
SKH Polanka n.O.
ne 6. 11. 13:45
TJ TŽ Třinec
15:23
KH Kopřivnice
ne 6. 11. 14:45
SKH Polanka n.O.
20:26
TJ Sokol Centrum Haná
ne 6. 11. 16:00
HC Hlučín
13:25
TJ Sokol Centrum Haná
so 19. 11. 9:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
21:16
HC Zubří A
so 19. 11. 9:00
TJ Sokol Ostrava
17:15
HC Hlučín
so 19. 11. 10:15
HC Hlučín
7:21
KH Kopřivnice
so 19. 11. 10:15
HC Zubří A
26:31
TJ Sokol Centrum Haná
so 19. 11. 11:30
TJ Sokol Ostrava
12:26
KH Kopřivnice
so 19. 11. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
19:19
TJ Sokol Centrum Haná
ne 20. 11. 9:00
SKH Polanka n.O.
22:14
HCB Karviná
ne 20. 11. 10:20
HCB Karviná
16:18
TJ TŽ Třinec
ne 20. 11. 11:40
SKH Polanka n.O.
28:16
TJ TŽ Třinec
so 4. 3. 8:00
HC Zubří A
0:0
TJ TŽ Třinec
so 4. 3. 8:15
KH Kopřivnice
0:0
HCB Karviná
so 4. 3. 9:00
TJ Sokol Ostrava
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 4. 3. 9:15
TJ TŽ Třinec
0:0
HC Hlučín
so 4. 3. 9:30
HCB Karviná
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 4. 3. 10:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
SKH Polanka n.O.
so 4. 3. 10:30
HC Zubří A
0:0
HC Hlučín
so 4. 3. 10:45
KH Kopřivnice
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 4. 3. 11:30
TJ Sokol Ostrava
0:0
SKH Polanka n.O.
ne 26. 3. 8:30
SKH Polanka n.O.
0:0
KH Kopřivnice
ne 26. 3. 9:45
KH Kopřivnice
0:0
HC Zubří A
ne 26. 3. 10:00
HC Hlučín
0:0
HCB Karviná
ne 26. 3. 11:00
SKH Polanka n.O.
0:0
HC Zubří A
ne 26. 3. 11:15
HCB Karviná
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 26. 3. 12:30
HC Hlučín
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 26. 3. 13:00
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Ostrava
ne 26. 3. 14:15
TJ Sokol Ostrava
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
ne 26. 3. 15:30
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 15. 4. 9:00
HCB Karviná
0:0
TJ Sokol Ostrava
so 15. 4. 9:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
TJ TŽ Třinec
so 15. 4. 10:15
TJ Sokol Ostrava
0:0
HC Zubří A
so 15. 4. 10:15
TJ TŽ Třinec
0:0
KH Kopřivnice
so 15. 4. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
KH Kopřivnice
so 15. 4. 11:30
HCB Karviná
0:0
HC Zubří A
so 15. 4. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
HC Hlučín
so 15. 4. 12:00
SKH Polanka n.O.
0:0
HC Hlučín
so 15. 4. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
SKH Polanka n.O.
so 29. 4. 8:15
KH Kopřivnice
0:0
TJ Sokol Ostrava
so 29. 4. 9:30
TJ Sokol Ostrava
0:0
HC Hlučín
so 29. 4. 10:45
KH Kopřivnice
0:0
HC Hlučín
so 29. 4. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 29. 4. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
HC Zubří A
so 29. 4. 12:00
HC Zubří A
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 30. 4. 9:30
TJ TŽ Třinec
0:0
HCB Karviná
ne 30. 4. 10:45
HCB Karviná
0:0
SKH Polanka n.O.
ne 30. 4. 12:00
TJ TŽ Třinec
0:0
SKH Polanka n.O.
so 20. 5. 9:00
HCB Karviná
0:0
KH Kopřivnice
so 20. 5. 10:00
HC Hlučín
0:0
TJ TŽ Třinec
so 20. 5. 10:15
KH Kopřivnice
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 20. 5. 11:15
TJ TŽ Třinec
0:0
HC Zubří A
so 20. 5. 11:30
HCB Karviná
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 20. 5. 12:30
HC Hlučín
0:0
HC Zubří A
ne 21. 5. 9:00
SKH Polanka n.O.
0:0
TJ Sokol Ostrava
ne 21. 5. 10:20
TJ Sokol Ostrava
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 21. 5. 11:40
SKH Polanka n.O.
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 3. 6. 9:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
HCB Karviná
so 3. 6. 9:00
TJ Sokol Ostrava
0:0
TJ TŽ Třinec
so 3. 6. 10:15
TJ TŽ Třinec
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 3. 6. 10:15
HCB Karviná
0:0
HC Hlučín
so 3. 6. 11:30
TJ Sokol Ostrava
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 3. 6. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
HC Hlučín
ne 4. 6. 8:00
HC Zubří A
0:0
KH Kopřivnice
ne 4. 6. 9:15
KH Kopřivnice
0:0
SKH Polanka n.O.
ne 4. 6. 10:30
HC Zubří A
0:0
SKH Polanka n.O.

Tabulka – MSL Starší žáci skupina I – MSL Starší žáci I

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže