MSL Starší žáci skupina I

Utkání

Část
Sezóna
MSL starší žáci společná
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Všechna kola
MSL starší žáci společná, všechna kola
Sat 18 9. 13:00
Pepino SKP Frýdek-Místek A
24:25
TJ Sokol Ostrava
Sat 18 9. 13:00
TJ Sokol Centrum Haná
20:20
Handball PSG Zlín A
Sat 18 9. 14:15
TJ Sokol Ostrava
28:27
HC Zubří A
Sat 18 9. 15:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
25:27
HC Zubří A
Sun 26 9. 08:30
SKH Polanka n.O.
23:8
HCB Karviná
Sun 26 9. 09:45
HCB Karviná
6:18
KH Kopřivnice A
Sun 26 9. 11:00
SKH Polanka n.O.
20:26
KH Kopřivnice A
Sat 2 10. 08:00
HC Zubří A
27:13
SKH Polanka n.O.
Sat 2 10. 09:00
TJ Sokol Ostrava
24:22
KH Kopřivnice A
Sat 2 10. 09:30
SKH Polanka n.O.
27:24
TJ Sokol Centrum Haná
Sat 2 10. 10:30
KH Kopřivnice A
18:18
Handball PSG Zlín A
Sat 2 10. 11:00
HC Zubří A
30:21
TJ Sokol Centrum Haná
Sat 2 10. 12:00
TJ Sokol Ostrava
23:17
Handball PSG Zlín A
Wed 6 10. 16:00
HCB Karviná
10:20
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sat 16 10. 08:30
KH Kopřivnice A
21:19
HC Zubří A
Sat 16 10. 09:30
TJ Sokol Centrum Haná
24:25
TJ Sokol Ostrava
Sat 16 10. 10:50
TJ Sokol Ostrava
22:10
HCB Karviná
Sat 16 10. 11:00
Handball PSG Zlín A
16:19
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sat 16 10. 12:10
TJ Sokol Centrum Haná
22:6
HCB Karviná
Sat 16 10. 12:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
27:23
SKH Polanka n.O.
Sat 16 10. 14:00
Handball PSG Zlín A
27:22
SKH Polanka n.O.
Wed 20 10. 17:30
TJ Sokol Ostrava
30:19
SKH Polanka n.O.
Sat 23 10. 08:30
KH Kopřivnice A
27:16
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sat 23 10. 09:45
Pepino SKP Frýdek-Místek A
23:25
TJ Sokol Centrum Haná
Sat 23 10. 11:15
KH Kopřivnice A
30:18
TJ Sokol Centrum Haná
Sat 6 11. 09:00
TJ Sokol Ostrava
20:20
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sat 6 11. 09:30
HCB Karviná
16:22
SKH Polanka n.O.
Sat 6 11. 10:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
20:21
HC Zubří A
Sat 6 11. 10:50
SKH Polanka n.O.
17:25
KH Kopřivnice A
Sat 6 11. 12:00
Handball PSG Zlín A
21:11
TJ Sokol Centrum Haná
Sat 6 11. 12:00
TJ Sokol Ostrava
19:25
HC Zubří A
Sat 6 11. 12:10
HCB Karviná
16:27
KH Kopřivnice A
Sat 20 11. 09:00
Handball PSG Zlín A
21:20
TJ Sokol Ostrava
Sat 20 11. 10:15
KH Kopřivnice A
22:19
TJ Sokol Ostrava
Sat 20 11. 11:30
Handball PSG Zlín A
22:25
KH Kopřivnice A
Sun 21 11. 12:30
SKH Polanka n.O.
22:25
HC Zubří A
Sun 21 11. 13:50
HC Zubří A
26:18
TJ Sokol Centrum Haná
Sun 21 11. 15:10
SKH Polanka n.O.
15:27
TJ Sokol Centrum Haná
Thu 20 1. 16:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
23:14
HCB Karviná
Sat 5 3. 08:30
KH Kopřivnice A
22:20
HC Zubří A
Sat 5 3. 09:00
TJ Sokol Ostrava
24:18
HCB Karviná
Sat 5 3. 09:00
Pepino SKP Frýdek-Místek A
25:14
SKH Polanka n.O.
Sat 5 3. 10:15
SKH Polanka n.O.
13:21
Handball PSG Zlín A
Sat 5 3. 10:15
HCB Karviná
16:32
TJ Sokol Centrum Haná
Sat 5 3. 11:30
TJ Sokol Ostrava
17:14
TJ Sokol Centrum Haná
Sat 5 3. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
31:19
Handball PSG Zlín A
Sun 20 3. 13:00
HC Zubří A
28:11
HCB Karviná
Sun 20 3. 14:15
Handball PSG Zlín A
18:14
HCB Karviná
Sun 20 3. 15:30
HC Zubří A
31:14
Handball PSG Zlín A
Sun 27 3. 09:30
HCB Karviná
13:17
HC Zubří A
Sun 27 3. 10:50
HC Zubří A
25:17
Handball PSG Zlín A
Sun 27 3. 12:10
HCB Karviná
9:21
Handball PSG Zlín A
Sun 27 3. 15:30
TJ Sokol Centrum Haná
19:19
KH Kopřivnice A
Sun 27 3. 16:50
KH Kopřivnice A
14:25
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sun 27 3. 18:10
TJ Sokol Centrum Haná
17:26
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Mon 28 3. 17:00
SKH Polanka n.O.
9:21
TJ Sokol Ostrava
Sat 9 4. 00:00
HC Zubří A
0:10 K
TJ Sokol Ostrava
Sat 9 4. 00:00
HC Zubří A
0:10 K
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sat 9 4. 08:00
KH Kopřivnice A
26:18
SKH Polanka n.O.
Sat 9 4. 09:30
SKH Polanka n.O.
25:14
HCB Karviná
Sat 9 4. 11:00
KH Kopřivnice A
26:5
HCB Karviná
Sat 9 4. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
16:20
TJ Sokol Ostrava
Sat 9 4. 14:00
Handball PSG Zlín A
18:22
TJ Sokol Centrum Haná
Thu 28 4. 16:00
HCB Karviná
14:23
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sat 30 4. 08:30
KH Kopřivnice A
17:16
TJ Sokol Ostrava
Sat 30 4. 09:00
TJ Sokol Centrum Haná
34:16
SKH Polanka n.O.
Sat 30 4. 09:45
TJ Sokol Ostrava
23:17
Handball PSG Zlín A
Sat 30 4. 10:20
HC Zubří A
30:20
SKH Polanka n.O.
Sat 30 4. 11:15
KH Kopřivnice A
20:15
Handball PSG Zlín A
Sat 30 4. 11:40
TJ Sokol Centrum Haná
21:23
HC Zubří A
Sat 14 5. 09:30
HCB Karviná
5:22
TJ Sokol Ostrava
Sat 14 5. 10:50
TJ Sokol Ostrava
23:15
TJ Sokol Centrum Haná
Sat 14 5. 12:10
HCB Karviná
18:20
TJ Sokol Centrum Haná
Sat 21 5. 08:30
HC Zubří A
12:24
KH Kopřivnice A
Sun 22 5. 09:00
SKH Polanka n.O.
11:28
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Sun 22 5. 10:20
Pepino SKP Frýdek-Místek A
20:20
Handball PSG Zlín A
Sun 22 5. 11:40
SKH Polanka n.O.
14:30
Handball PSG Zlín A
Sun 29 5. 10:30
Handball PSG Zlín A
0:0
HCB Karviná
Sun 29 5. 12:00
HC Zubří A
0:0
HCB Karviná
Sun 29 5. 13:30
Handball PSG Zlín A
0:0
HC Zubří A
Thu 2 6. 17:30
SKH Polanka n.O.
0:0
TJ Sokol Ostrava
Sat 4 6. 09:00
Pepino SKP Frýdek-Místek A
0:0
KH Kopřivnice A
Sat 4 6. 10:15
KH Kopřivnice A
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
Sat 4 6. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek A
0:0
TJ Sokol Centrum Haná

Tabulka – MSL Starší žáci skupina I – MSL starší žáci společná

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže