Zlínská liga - starší žáci

Utkání

Část
Sezóna
Zlínská liga - starší žáci
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Všechna kola
Zlínská liga - starší žáci, všechna kola
so 9. 9. 12:30
Handball club Zlín, z.s.
39:23
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
so 9. 9. 14:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
22:28
SK Žeravice
so 9. 9. 15:30
SK Žeravice
16:46
Handball club Zlín, z.s.
ne 10. 9. 10:00
TJ Holešov
28:22
HK Bystřice pod Hostýnem
ne 10. 9. 11:25
Klub házené Vsetín
24:30
TJ Holešov
ne 10. 9. 12:50
HK Bystřice pod Hostýnem
29:31
Klub házené Vsetín
so 23. 9. 15:00
HBC Olomouc 1966
17:38
Handball club Zlín, z.s.
so 23. 9. 16:30
Handball club Zlín, z.s.
35:20
HK Bystřice pod Hostýnem
so 23. 9. 18:00
HK Bystřice pod Hostýnem
25:37
HBC Olomouc 1966
ne 24. 9. 9:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
19:44
TJ Sokol Centrum Haná
ne 24. 9. 10:30
TJ Sokol Centrum Haná
23:15
HC Zubří A
ne 24. 9. 11:30
HC Zubří A
31:13
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 24. 9. 13:00
TJ Holešov
33:22
SK Žeravice
ne 24. 9. 14:00
Klub házené Vsetín
43:22
HC Zubří B
ne 24. 9. 14:25
SK Žeravice
20:45
Házená Velká Bystřice
ne 24. 9. 15:50
Házená Velká Bystřice
40:30
TJ Holešov
so 30. 9. 12:30
HC Zubří A
41:18
HC Zubří B
so 30. 9. 13:55
HC Zubří B
25:31
HBC Olomouc 1966
so 30. 9. 15:20
HBC Olomouc 1966
22:40
HC Zubří A
so 7. 10. 13:00
Házená Velká Bystřice
45:31
Klub házené Vsetín
so 7. 10. 14:30
Klub házené Vsetín
21:39
Handball club Zlín, z.s.
so 7. 10. 16:00
Handball club Zlín, z.s.
36:36
Házená Velká Bystřice
ne 8. 10. 8:00
HC Zubří B
23:30
HK Bystřice pod Hostýnem
ne 8. 10. 9:25
HK Bystřice pod Hostýnem
19:27
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 8. 10. 10:50
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
26:28
HC Zubří B
ne 8. 10. 12:30
TJ Sokol Centrum Haná
44:16
HBC Olomouc 1966
ne 8. 10. 14:00
HBC Olomouc 1966
27:29
TJ Holešov
ne 8. 10. 15:30
TJ Holešov
22:61
TJ Sokol Centrum Haná
st 11. 10. 17:00
Házená Velká Bystřice
29:44
TJ Sokol Centrum Haná
so 21. 10. 10:00
Handball club Zlín, z.s.
38:23
HC Zubří B
so 21. 10. 11:30
TJ Holešov
35:31
HC Zubří B
ne 22. 10. 8:00
HC Zubří A
35:22
Klub házené Vsetín
ne 22. 10. 9:00
HBC Olomouc 1966
25:22
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 22. 10. 10:00
HK Bystřice pod Hostýnem
29:21
SK Žeravice
ne 22. 10. 10:30
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
25:39
Házená Velká Bystřice
ne 22. 10. 11:25
SK Žeravice
21:43
TJ Sokol Centrum Haná
ne 22. 10. 12:00
Házená Velká Bystřice
27:20
HBC Olomouc 1966
ne 22. 10. 12:50
TJ Sokol Centrum Haná
40:29
HK Bystřice pod Hostýnem
ne 29. 10. 11:00
SK Žeravice
13:37
HC Zubří A
so 4. 11. 14:30
Klub házené Vsetín
18:42
TJ Sokol Centrum Haná
so 4. 11. 16:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
30:29
Klub házené Vsetín
so 11. 11. 9:00
TJ Holešov
16:30
HC Zubří A
so 11. 11. 10:25
HC Zubří A
20:35
Handball club Zlín, z.s.
so 11. 11. 11:50
Handball club Zlín, z.s.
31:22
TJ Holešov
ne 12. 11. 11:00
HC Zubří B
22:47
Házená Velká Bystřice
ne 12. 11. 12:25
SK Žeravice
21:26
HC Zubří B
so 18. 11. 10:00
Házená Velká Bystřice
35:28
HC Zubří A
so 18. 11. 11:30
HC Zubří A
42:13
HK Bystřice pod Hostýnem
so 18. 11. 13:00
HK Bystřice pod Hostýnem
22:38
Házená Velká Bystřice
so 18. 11. 13:30
SK Žeravice
21:40
HBC Olomouc 1966
so 18. 11. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná
49:23
HC Zubří B
so 18. 11. 15:00
HBC Olomouc 1966
22:25
Klub házené Vsetín
so 18. 11. 16:30
Handball club Zlín, z.s.
32:37
TJ Sokol Centrum Haná
so 18. 11. 16:30
Klub házené Vsetín
27:22
SK Žeravice
ne 19. 11. 9:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
30:28
TJ Holešov
so 16. 3. 10:00
Házená Velká Bystřice
42:25
TJ Holešov
so 16. 3. 11:30
TJ Holešov
26:20
HC Zubří B
so 16. 3. 13:00
HC Zubří B
36:47
Házená Velká Bystřice
ne 17. 3. 9:00
HBC Olomouc 1966
29:25
SK Žeravice
ne 17. 3. 13:30
TJ Sokol Centrum Haná
30:32
Handball club Zlín, z.s.
ne 17. 3. 14:30
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
30:22
Klub házené Vsetín
ne 17. 3. 15:00
Handball club Zlín, z.s.
24:31
HC Zubří A
ne 17. 3. 15:45
HK Bystřice pod Hostýnem
28:27
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 17. 3. 16:30
HC Zubří A
24:32
TJ Sokol Centrum Haná
ne 17. 3. 17:00
Klub házené Vsetín
37:37
HK Bystřice pod Hostýnem
so 23. 3. 16:00
HC Zubří A
25:29
Házená Velká Bystřice
so 23. 3. 17:30
Házená Velká Bystřice
40:36
Klub házené Vsetín
so 23. 3. 19:00
Klub házené Vsetín
19:36
HC Zubří A
ne 24. 3. 9:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
28:26
HC Zubří B
ne 24. 3. 10:15
TJ Holešov
19:29
TJ Sokol Centrum Haná
ne 24. 3. 10:30
HC Zubří B
27:29
SK Žeravice
ne 24. 3. 12:00
SK Žeravice
26:33
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 24. 3. 13:00
HK Bystřice pod Hostýnem
19:31
Handball club Zlín, z.s.
ne 24. 3. 14:25
Handball club Zlín, z.s.
38:22
HBC Olomouc 1966
ne 24. 3. 15:50
HBC Olomouc 1966
28:14
HK Bystřice pod Hostýnem
so 6. 4. 9:00
HC Zubří A
27:17
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
so 6. 4. 10:00
Handball club Zlín, z.s.
46:25
Klub házené Vsetín
so 6. 4. 11:30
Klub házené Vsetín
35:36
TJ Holešov
so 6. 4. 13:00
TJ Holešov
22:42
Handball club Zlín, z.s.
ne 7. 4. 8:00
HC Zubří B
29:25
HBC Olomouc 1966
ne 7. 4. 9:30
HBC Olomouc 1966
25:31
TJ Sokol Centrum Haná
ne 7. 4. 11:00
TJ Sokol Centrum Haná
33:31
HC Zubří B
ne 7. 4. 13:30
SK Žeravice
19:29
HK Bystřice pod Hostýnem
ne 7. 4. 15:00
HK Bystřice pod Hostýnem
24:36
Házená Velká Bystřice
ne 7. 4. 16:30
Házená Velká Bystřice
51:33
SK Žeravice
so 13. 4. 8:00
HC Zubří A
39:21
TJ Holešov
so 13. 4. 9:30
TJ Holešov
31:29
SK Žeravice
so 13. 4. 10:00
Házená Velká Bystřice
39:26
HBC Olomouc 1966
so 13. 4. 11:00
SK Žeravice
20:51
HC Zubří A
so 13. 4. 11:30
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
26:41
Handball club Zlín, z.s.
so 13. 4. 13:00
Házená Velká Bystřice
33:40
Handball club Zlín, z.s.
so 13. 4. 13:30
TJ Sokol Centrum Haná
42:20
HK Bystřice pod Hostýnem
ne 14. 4. 13:30
Klub házené Vsetín
38:34
HC Zubří B
so 4. 5. 9:00
Házená Velká Bystřice
0:0
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
so 4. 5. 9:00
HBC Olomouc 1966
0:0
Klub házené Vsetín
so 4. 5. 10:30
HC Zubří A
0:0
HBC Olomouc 1966
so 4. 5. 10:30
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
Házená Velká Bystřice
so 4. 5. 12:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
ne 5. 5. 9:00
Handball club Zlín, z.s.
0:0
SK Žeravice
ne 5. 5. 10:30
HC Zubří B
0:0
Handball club Zlín, z.s.
ne 5. 5. 13:00
HK Bystřice pod Hostýnem
0:0
TJ Holešov
so 25. 5. 8:00
HC Zubří B
0:0
HC Zubří A
so 25. 5. 9:30
HC Zubří A
0:0
HK Bystřice pod Hostýnem
so 25. 5. 11:00
HK Bystřice pod Hostýnem
0:0
HC Zubří B
ne 26. 5. 8:30
TJ Holešov
0:0
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
ne 26. 5. 10:00
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
0:0
HBC Olomouc 1966
ne 26. 5. 11:30
HBC Olomouc 1966
0:0
TJ Holešov
ne 26. 5. 13:00
SK Žeravice
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
ne 26. 5. 14:30
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
Klub házené Vsetín
ne 26. 5. 16:00
Klub házené Vsetín
0:0
SK Žeravice

Tabulka – Zlínská liga - starší žaci – Zlínská liga - starší žáci

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže