MSL Mladší žáci skupina I

Utkání

Část
Sezóna
MSL Mladší žáci I
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Všechna kola
MSL Mladší žáci I, všechna kola
so 17. 9. 9:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
15:25
KH Kopřivnice
so 17. 9. 10:15
KH Kopřivnice
15:27
Házená Velká Bystřice A
so 17. 9. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
11:23
Házená Velká Bystřice A
so 17. 9. 15:30
TJ Sokol Centrum Haná
37:9
HC Nový Jičín
so 17. 9. 16:45
HC Nový Jičín
9:29
SKH Polanka n.O.
so 17. 9. 18:00
TJ Sokol Centrum Haná
34:24
SKH Polanka n.O.
ne 18. 9. 9:30
HC Zubří A
27:10
TJ Sokol Ostrava
ne 18. 9. 10:45
TJ Sokol Ostrava
12:22
HCB Karviná
ne 18. 9. 12:00
HC Zubří A
22:14
HCB Karviná
so 1. 10. 8:30
TJ Sokol Ostrava
10:28
Házená Velká Bystřice A
so 1. 10. 9:00
HCB Karviná
11:18
SKH Polanka n.O.
so 1. 10. 9:45
Házená Velká Bystřice A
20:15
TJ Sokol Centrum Haná
so 1. 10. 10:15
SKH Polanka n.O.
22:22
KH Kopřivnice
so 1. 10. 11:00
TJ Sokol Ostrava
20:26
TJ Sokol Centrum Haná
so 1. 10. 11:30
HCB Karviná
25:19
KH Kopřivnice
ne 2. 10. 8:00
HC Zubří A
28:5
HC Nový Jičín
ne 2. 10. 9:15
HC Nový Jičín
12:20
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 2. 10. 10:30
HC Zubří A
32:18
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 15. 10. 8:30
KH Kopřivnice
21:21
HC Zubří A
so 15. 10. 9:00
Házená Velká Bystřice A
30:6
HC Nový Jičín
so 15. 10. 9:45
HC Zubří A
28:25
TJ Sokol Centrum Haná
so 15. 10. 10:15
HC Nový Jičín
11:29
HCB Karviná
so 15. 10. 11:00
KH Kopřivnice
23:22
TJ Sokol Centrum Haná
so 15. 10. 11:30
Házená Velká Bystřice A
26:17
HCB Karviná
ne 16. 10. 12:30
SKH Polanka n.O.
34:7
TJ Sokol Ostrava
ne 16. 10. 13:45
TJ Sokol Ostrava
24:13
Pepino SKP Frýdek-Místek
ne 16. 10. 15:00
SKH Polanka n.O.
24:8
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 5. 11. 9:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
17:22
HCB Karviná
so 5. 11. 9:00
TJ Sokol Ostrava
21:40
KH Kopřivnice
so 5. 11. 10:15
HCB Karviná
25:21
TJ Sokol Centrum Haná
so 5. 11. 10:15
KH Kopřivnice
38:15
HC Nový Jičín
so 5. 11. 11:30
TJ Sokol Ostrava
28:13
HC Nový Jičín
so 5. 11. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
21:21
TJ Sokol Centrum Haná
ne 6. 11. 9:00
SKH Polanka n.O.
16:20
Házená Velká Bystřice A
ne 6. 11. 10:15
Házená Velká Bystřice A
24:13
HC Zubří A
ne 6. 11. 11:30
SKH Polanka n.O.
22:20
HC Zubří A
so 12. 11. 12:30
TJ Sokol Centrum Haná
21:27
Házená Velká Bystřice A
so 12. 11. 13:45
Házená Velká Bystřice A
34:13
TJ Sokol Ostrava
so 12. 11. 15:00
TJ Sokol Centrum Haná
35:20
TJ Sokol Ostrava
čt 17. 11. 11:00
HC Nový Jičín
13:31
Pepino SKP Frýdek-Místek
čt 17. 11. 12:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
18:27
HC Zubří A
čt 17. 11. 13:30
HC Nový Jičín
10:46
HC Zubří A
so 19. 11. 9:00
Házená Velká Bystřice A
26:20
KH Kopřivnice
so 19. 11. 9:00
HCB Karviná
25:17
TJ Sokol Ostrava
so 19. 11. 10:15
TJ Sokol Ostrava
12:41
HC Zubří A
so 19. 11. 10:15
KH Kopřivnice
24:11
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 19. 11. 11:30
Házená Velká Bystřice A
25:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 19. 11. 11:30
HCB Karviná
24:23
HC Zubří A
út 29. 11. 15:30
KH Kopřivnice
0:0
SKH Polanka n.O.
út 29. 11. 16:45
SKH Polanka n.O.
0:0
HCB Karviná
út 29. 11. 18:00
KH Kopřivnice
0:0
HCB Karviná
so 17. 12. 9:00
HC Nový Jičín
0:0
SKH Polanka n.O.
so 17. 12. 10:20
SKH Polanka n.O.
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 17. 12. 11:40
HC Nový Jičín
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 11. 3. 9:00
HCB Karviná
0:0
HC Nový Jičín
so 11. 3. 9:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
TJ Sokol Ostrava
so 11. 3. 10:15
TJ Sokol Ostrava
0:0
SKH Polanka n.O.
so 11. 3. 10:15
HC Nový Jičín
0:0
Házená Velká Bystřice A
so 11. 3. 11:30
HCB Karviná
0:0
Házená Velká Bystřice A
so 11. 3. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
SKH Polanka n.O.
so 11. 3. 12:00
HC Zubří A
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 11. 3. 12:00
KH Kopřivnice
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 11. 3. 12:00
HC Zubří A
0:0
KH Kopřivnice
so 25. 3. 12:00
HCB Karviná
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 25. 3. 12:00
HC Zubří A
0:0
SKH Polanka n.O.
so 25. 3. 12:00
Házená Velká Bystřice A
0:0
SKH Polanka n.O.
so 25. 3. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 25. 3. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
HCB Karviná
so 25. 3. 12:00
Házená Velká Bystřice A
0:0
HC Zubří A
ne 26. 3. 9:00
HC Nový Jičín
0:0
KH Kopřivnice
ne 26. 3. 10:20
KH Kopřivnice
0:0
TJ Sokol Ostrava
ne 26. 3. 11:40
HC Nový Jičín
0:0
TJ Sokol Ostrava
so 15. 4. 8:15
KH Kopřivnice
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 15. 4. 9:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
Házená Velká Bystřice A
so 15. 4. 10:45
KH Kopřivnice
0:0
Házená Velká Bystřice A
so 15. 4. 12:00
TJ Sokol Ostrava
0:0
HC Zubří A
so 15. 4. 12:00
TJ Sokol Ostrava
0:0
HCB Karviná
so 15. 4. 12:00
HCB Karviná
0:0
HC Zubří A
ne 16. 4. 12:30
SKH Polanka n.O.
0:0
HC Nový Jičín
ne 16. 4. 13:45
HC Nový Jičín
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
ne 16. 4. 15:00
SKH Polanka n.O.
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 29. 4. 9:00
SKH Polanka n.O.
0:0
KH Kopřivnice
so 29. 4. 9:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
HC Nový Jičín
so 29. 4. 10:15
HC Nový Jičín
0:0
HC Zubří A
so 29. 4. 10:15
KH Kopřivnice
0:0
HCB Karviná
so 29. 4. 11:30
SKH Polanka n.O.
0:0
HCB Karviná
so 29. 4. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
HC Zubří A
so 29. 4. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
TJ Sokol Ostrava
so 29. 4. 12:00
Házená Velká Bystřice A
0:0
TJ Sokol Ostrava
so 29. 4. 12:00
Házená Velká Bystřice A
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 13. 5. 12:00
SKH Polanka n.O.
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 13. 5. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
HC Zubří A
so 13. 5. 12:00
TJ Sokol Centrum Haná
0:0
KH Kopřivnice
so 13. 5. 12:00
HC Zubří A
0:0
KH Kopřivnice
so 13. 5. 12:00
TJ Sokol Ostrava
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 13. 5. 12:00
TJ Sokol Ostrava
0:0
SKH Polanka n.O.
ne 14. 5. 9:00
HC Nový Jičín
0:0
HCB Karviná
ne 14. 5. 10:20
HCB Karviná
0:0
Házená Velká Bystřice A
ne 14. 5. 11:40
HC Nový Jičín
0:0
Házená Velká Bystřice A
so 27. 5. 8:15
KH Kopřivnice
0:0
HC Nový Jičín
so 27. 5. 9:00
HCB Karviná
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
so 27. 5. 9:30
HC Nový Jičín
0:0
TJ Sokol Ostrava
so 27. 5. 10:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 27. 5. 10:45
KH Kopřivnice
0:0
TJ Sokol Ostrava
so 27. 5. 11:30
HCB Karviná
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
so 27. 5. 12:00
Házená Velká Bystřice A
0:0
SKH Polanka n.O.
so 27. 5. 12:00
HC Zubří A
0:0
SKH Polanka n.O.
so 27. 5. 12:00
HC Zubří A
0:0
Házená Velká Bystřice A

Tabulka – MSL Mladší žáci skupina I – MSL mladší žáci I

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže