Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Postup ze skupiny zhatili Španělé, beachhandballoví dorostenci hrají o deváté místo

09/07/2021 | beachhandball
Favorit ze Španělska si v závěrečném zápase základní skupiny došel proti českému týmu pro vítězství, čeští házenkáři se ale nevzdali bez boje. A ve skupině o umístění pak proti Rumunsku Češi zapsali další výhru.
Postup ze skupiny zhatili Španělé, beachhandballoví dorostenci hrají o deváté místo

 

Po vítězství nad Nizozemskem a prohře v zápase s Francií se Češi postavili v pátek ráno proti Španělsku. Ve dvou vyrovnaných setech nakonec prohráli 0:2, silní Španělé se ale na výhru nadřeli (26:29, 18:24). Se dvěma body na kontě skončili Češi ve skupině třetí před čtvrtým Nizozemskem, které nevybojovalo ani set. Skupinu vyhráli Španělé, kteří naopak vybojovali šest bodů i všech šest odehraných setů, druzí byli Francouzi se čtyřmi body.

Boje na EURU tím ale pro české hráče neskončily. Češi rozehráli skupinu o umístění hned v pátek odpoledne proti Rumunsku, kde naopak v obou setech vyhráli – 14:13 a 23:18. Už v sobotu odpoledne český tým čeká další střetnutí, ve 14 hodin nastoupí proti Nizozemsku a ve hře je konečné 9. místo.

Utkání můžete sledovat živě na EHFtv.com po bezplatné registraci.