2. liga starší dorostenci Morava

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
so 17. 9. 19:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
34:19
HBC Olomouc 1966
ne 18. 9. 9:00
TJ Sokol Ostrava
29:26
TJ Rožnov p.R.
ne 18. 9. 13:00
TJ Sokol Újezd u Brna
38:29
Sokol Telnice
ne 18. 9. 14:00
Klub házené Vsetín
36:17
HC Hlučín
so 24. 9. 14:00
TJ Rožnov p.R.
28:27
TJ Sokol Velké Meziříčí
ne 25. 9. 0:00
Sokol Telnice
10:0 K
TJ Sokol Ostrava
ne 25. 9. 12:30
Klub házené Vsetín
32:37
TJ Sokol Újezd u Brna
ne 25. 9. 14:00
HBC Olomouc 1966
26:26
Tatran Litovel
ne 25. 9. 17:30
HC Hlučín
22:30
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
so 1. 10. 12:30
TJ Sokol Ostrava
37:36
Klub házené Vsetín
so 1. 10. 19:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
25:25
Sokol Telnice
ne 2. 10. 14:00
Tatran Litovel
29:29
TJ Rožnov p.R.
ne 2. 10. 15:00
TJ Sokol Újezd u Brna
40:21
HC Hlučín
ne 9. 10. 12:30
Klub házené Vsetín
28:37
TJ Sokol Velké Meziříčí
ne 9. 10. 14:00
HBC Olomouc 1966
25:33
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 9. 10. 15:00
TJ Sokol Újezd u Brna
49:41
TJ Sokol Ostrava
so 22. 10. 11:00
TJ Sokol Ostrava
42:30
HC Hlučín
so 22. 10. 13:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
23:24
TJ Rožnov p.R.
so 22. 10. 15:00
Tatran Litovel
32:33
Klub házené Vsetín
so 22. 10. 19:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
40:38
TJ Sokol Újezd u Brna
ne 23. 10. 15:00
Sokol Telnice
31:23
Tatran Litovel
so 29. 10. 11:00
TJ Sokol Ostrava
31:35
TJ Sokol Velké Meziříčí
so 29. 10. 15:00
HC Hlučín
24:26
HBC Olomouc 1966
ne 30. 10. 15:00
Sokol Telnice
29:25
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
so 5. 11. 15:00
Tatran Litovel
35:23
TJ Sokol Ostrava
so 5. 11. 15:30
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
24:20
Klub házené Vsetín
so 5. 11. 19:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
27:22
HC Hlučín
ne 6. 11. 14:00
HBC Olomouc 1966
29:34
TJ Rožnov p.R.
so 12. 11. 15:00
HC Hlučín
29:35
TJ Rožnov p.R.
so 12. 11. 19:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
35:31
Tatran Litovel
ne 13. 11. 15:00
Sokol Telnice
36:28
HBC Olomouc 1966
so 19. 11. 14:00
TJ Rožnov p.R.
32:33
Sokol Telnice
so 19. 11. 15:00
HBC Olomouc 1966
32:29
Klub házené Vsetín
ne 20. 11. 13:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
31:38
TJ Sokol Ostrava
ne 20. 11. 14:00
Tatran Litovel
41:27
HC Hlučín
so 26. 11. 15:00
TJ Sokol Újezd u Brna
34:26
HBC Olomouc 1966
so 26. 11. 19:00
TJ Sokol Velké Meziříčí
LIVE
0:0
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
ne 27. 11. 12:30
Klub házené Vsetín
26:32
TJ Rožnov p.R.
ne 27. 11. 12:30
HC Hlučín
22:36
Sokol Telnice
so 3. 12. 15:00
HBC Olomouc 1966
0:0
TJ Sokol Ostrava
ne 4. 12. 15:00
Sokol Telnice
0:0
Klub házené Vsetín
ne 4. 12. 16:00
TJ Rožnov p.R.
0:0
TJ Sokol Újezd u Brna
pá 9. 12. 19:00
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
Tatran Litovel
so 10. 12. 16:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
0:0
Tatran Litovel
ne 18. 12. 18:00
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.

Tabulka – 2. liga starší dorostenci Morava – podzim 2022 - jaro 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže