Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Rozhovory o české házené nově jako podcast Czech Handball+

25/02/2021 | Handball+
Rozhovory experta České televize Jana Vtípila si nově můžete poslechnout také jako podcasty pod názvem Czech Handball+ a to na podcastových aplikacích jako je Spotify, Apple podcasts nebo Soundcloud. Nejnovější díl, ve kterém Vtípil zpovídal české házenkářské talenty a odchovance ivančické házené Matěje Klímu a Jiřího Dokoupila, si můžete poslechnout již dnes večer. Od 20 hodin vysíláme na Facebooku Česká Házená/Czech Handball.
Rozhovory o české házené nově jako podcast Czech Handball+

 

Handball+ je série rozhovorů analýz či videorozhovorů na zajímavá házenkářská témata se zajímavými osobnostmi české házené. Psané texty mohou čtenáři nacházet už od začátku letošní sezóny zde na webu www.handball.cz, nově je celý projekt doplněn také podcastové rozhovory, které posluchači najdou pod názvem Czech Handball+ na běžných podcastových platformách Spotify, Soundcloud, Apple Podcasts, iTunes nebo v podobě videa na Youtube.

Poslechněte si atraktivní rozhovory se zajímavými hosty na různá házenkářská témata. Rozhovory pro naše hosty můžete vždy po zveřejnění výzva na Facebooku Česká Házená/Czech Handball nebo instagramu CzechHandballOfficial zasílat i vy!