Michalovce vyučovaly v Hodoníně, nastřílely pětačtyřicet branek

21/01/2021
Házenkářky Hodonína jen marně vzdorovaly suverénním Michalovcům. Soupeř je zaskočil už v prvních minutách a nakonec inkasovaly pětačtyřicet branek a vysokou porážku.

HK Hodonín – Iuventa Michalovce 18:45 (8:28) - statistiky

Hodonín to v souboji s Michalovci neměl jednoduché. Slovenky domácí tým nešetřily, začaly zostra a po deseti minutách hry to bylo 0:10, v 18. 2:17 a ještě před poločasem to bylo o propastných dvacet branek 6:26. Ve druhé půli tak už prakticky nebylo o co hrát. Svou dominanci potvrdily Michalovce ještě v úvodu druhé půle, kdy pěti brankami v řadě vedení ještě navýšily na 33:8, ve 47. minutě se skóre na straně Michalovců překulilo přes čtyřicítku. Nakonec se oba týmy rozešly za výsledku 18:45.

„Přes veškerou snahu dnes nebylo co řešit. Soupeř ukázal svou sílu a my se celý poločas dívali. Dnešní zápas je tak jen zkušeností, poněvadž jsme se z toho bohužel složili už po rozcvičení,“ komentoval vysokou porážku trenér Hodonína Antonín Střelec.