Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Znovu čtyřicítka. Černí andělé po Olomouci rozstříleli i Písek

18/11/2020
Rovných osmdesát branek nastřílely ve dvou dnech svým soupeřkám mostecké házenkářky. V úterý padlo čtyřicet branek do sítě Olomouce, ve středu večer lovila ze sítě čtyřicetkrát míč brankářka Sokola Písek.
Znovu čtyřicítka. Černí andělé po Olomouci rozstříleli i Písek

DHK Baník Most – Sokol Písek 40:14 (20:6) - statistiky

Po rozpačitých úvodních minutách zápasu se Černí andělé dostali opět do tempa a písecké hráčky k ničemu zásadnímu nepustily. Zatímco mostecké házenkářky nastřílely do sítě soupeřek v první půli dvacet branek, Písečanky se dokázaly za prvních třicet minut prosadit pouze šestkrát. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, Most hrál nadále ve vysokém tempu a nakonec zopakoval úterní čtyřicítku a soupeřky z Písku porazil o šestadvacet branek.

„Písek byl slabší soupeř než Olomouc, ale my jsme především rádi, že jsme si zahráli a máme za sebou další přípravný zápas před sobotním utkáním proti maďarskému Vácu," hodnotil po zápase Jiří Tancoš, trenér DHK Baník Most a dodal: "Jednoznačně toto utkání splnilo účel, hráčky si zahrály proti někomu jinému než samy proti sobě a věřím, že před sobotním utkáním mají rezervu ještě jednoho rychlostního stupně, který v pohárovém utkání zařadí. Do soboty už před sebou máme jen dva tréninky, hodně práce jsme udělali v minulém týdnu a teď se chceme věnovat hlavně taktice, abychom si u videa i na tréninku osvěžili, co jsme si řekli v minulém týdnu.“

Kateřina Keclíková, trenérka Sokol Písek, byla z výsledku pochopitelně zklamaná. „Výsledek se mi hodně nelíbil, nebyli jsme sice v plné sestavě, ale na to se nelze vymlouvat. Trochu hráčkám vyčítám, že s Mostem nestíhaly alespoň běhat, protože to byla jedna z věcí, která se ve volnu dala trénovat, když už jsme nemohli trénovat na hřišti. Těžko se mi to hodnotí, z naší strany to bylo nepovedené, ještě jsme se sami sráželi neproměňováním vyložených šancí, ukvapenou střelbou, kterou jsme věděli, že nemůžeme zkoušet, protože Most tohle bude trestat. Bohužel jsme úplně nesplnili, co jsme mysleli, že bychom mohli,“ řekla bezprostředně po utkání trenérka Kaclíková.