Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Švadlena Roman
Mateřský klub
Spartak Sez.Ústí
Post
Rok narození
1996 (27 let)
Výška
185 cm
Váha
kg
Startů
40
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga ženy - Čechy
28/04/2024
Sokol Písek B
34:22
HC Plzeň
20/04/2024
DHK Slavoj Žirovnice
27:36
HC Háje A
06/04/2024
TJ Loko České Budějovice
38:28
HK Spartak Ústí n.L.
11/11/2023
HC Háje A
37:24
DHK Slavoj Žirovnice
29/10/2023
HC Háje A
28:15
TJ Sokol Kobylisy II.
22/10/2023
DHC Slavia Praha B
34:24
DHK Pardubice
21/10/2023
TJ Loko České Budějovice
24:31
HC Háje A
08/10/2023
TJ Astra
21:26
HK Spartak Ústí n.L.
10/09/2023
TJ Astra
17:37
HC Háje A
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
10/02/2024
TJ Loko České Budějovice
32:39
HK Spartak Ústí n.L.
11/11/2023
HC Háje
23:28
Sokol Vršovice A
29/10/2023
HC Háje
22:35
HK Slavia VŠ Plzeň
21/10/2023
TJ Loko České Budějovice
19:40
HC Háje
07/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921
28:30
HC Háje
16/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921
26:53
DHC Plzeň B
Starty - Přebor Prahy žen
18/09/2023
Tatran Střešovice A
21:25
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10/09/2023
Sokol Vršovice B
22:24
TJ Astra
Starty - 1. liga mladší dorostenci
21/04/2024
C.S.CARGO HBC Jičín
30:35
Lovci Lovosice
02/03/2024
Jihočeši
27:29
C.S.CARGO HBC Jičín
25/11/2023
Jihočeši
27:27
SKKP Handball Brno
17/09/2023
Talent Škoda JS Plzeň A
35:26
SKKP Handball Brno
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
02/03/2024
Jiskra Třeboň B
25:31
1.HC Pardubice
24/02/2024
TJ Sparta Kutná Hora
19:31
TJ Sokol Úvaly
14/10/2023
Jiskra Třeboň B
19:28
TJ Sokol Úvaly
16/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921
26:29
LIONS Hostivice
Starty - Český pohár mužů
10/09/2023
Lokomotiva Vršovice
27:29
Sokol Šťáhlavy
Starty - 2. liga muži SZČ
27/04/2024
Lokomotiva Česká Lípa A
22:42
TJ Náchod
28/10/2023
Lokomotiva Česká Lípa A
34:37
Házená Mělník
Starty - 2. liga muži JVČ
24/02/2024
TJ Sparta Kutná Hora
27:27
TJ Sokol Úvaly
10/02/2024
TJ Loko České Budějovice
24:26
HBC JVP Strakonice 1921 B
25/11/2023
Jiskra Třeboň
28:20
Jiskra Havl.Brod
16/09/2023
HBC JVP Strakonice 1921 B
32:30
TJ Loko České Budějovice
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
29/10/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
36:16
Spartak Příbram
24/09/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
26:22
Házená Rokycany
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
21/04/2024
C.S.CARGO HBC Jičín B
34:43
TJ Dukla Praha B
13/04/2024
HC Kolín
33:17
TJ ELP Jablonec n.N.
23/09/2023
Slavoj Děčín
34:31
TJ ELP Jablonec n.N.
Starty - 1. liga mladší dorostenky
22/10/2023
DHC Slavia Praha A
27:22
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 1. liga starší dorostenci
17/09/2023
Talent Škoda JS Plzeň
27:27
SKKP Handball Brno
Starty - Přebor Prahy mužů
25/09/2023
SK Slavia Praha B
25:28
Lokomotiva Vršovice B