Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Rosický Pavel
Mateřský klub
TJ Sokol Velké Meziříčí
Post
Rok narození
1974 (49 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
64
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Kvalifikace o nasazení do Žákovské ligy
08/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
20:24
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
08/10/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
26:18
TJ Sokol Nové Veselí
08/10/2023
TJ Sokol Nové Veselí
16:23
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - Liga Vysočiny starších žáků
06/01/2024
1.HC Pardubice
13:22
TJ Sokol Velké Meziříčí
06/01/2024
TJ Sokol Nové Veselí
27:31
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
06/01/2024
1.HC Pardubice
6:25
TJ Sokol Nové Veselí
06/01/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
20:19
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
06/01/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
28:15
1.HC Pardubice
06/01/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
19:21
TJ Sokol Nové Veselí
11/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
11/11/2023
Jiskra Havl.Brod
14:23
TJ Sokol Velké Meziříčí
11/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
20:18
HK Ivančice
14/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
24:11
Jiskra Havl.Brod
14/10/2023
HK Ivančice
17:22
TJ Sokol Nové Veselí
14/10/2023
Jiskra Havl.Brod
24:17
TJ Sokol Chrudim
14/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
23:15
TJ Sokol Nové Veselí
14/10/2023
TJ Sokol Nové Veselí
24:16
Jiskra Havl.Brod
14/10/2023
HK Ivančice
12:21
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - Liga Vysočiny minižactva 5+1
09/03/2024
DHK Pardubice
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí (chlapci 2)
09/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí (dívky)
0:0
Jiskra Havl.Brod
09/03/2024
Jiskra Havl.Brod
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí (chlapci 2)
09/03/2024
DHK Pardubice
0:0
Jiskra Havl.Brod
09/03/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí (chlapci 1)
0:0
TJ Sokol Velké Meziříčí (dívky)
Starty - Liga Vysočiny mladších žákyň
01/10/2023
TJ Sokol Chrudim
10:15
DHK Pardubice
01/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
19:13
SK Polička
01/10/2023
DHK Pardubice
19:19
Jiskra Havl.Brod
01/10/2023
SK Polička
11:16
TJ Sokol Chrudim
01/10/2023
Jiskra Havl.Brod
11:10
TJ Sokol Velké Meziříčí