Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Lehký Lukáš
Mateřský klub
Liberec Handball
Post
Rok narození
1993 (30 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
71
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga muži SZČ
04/05/2024
TJ ELP Jablonec n.N.
0:0
Lovci Lovosice B
27/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
0:0
HK Baník Most
14/04/2024
Lovci Lovosice B
33:27
TJ Sokol Bělá p. B.
06/04/2024
TJ Chemička Ústí n. L.
32:32
Lovci Lovosice B
17/02/2024
TJ ELP Jablonec n.N.
30:16
TJ Sokol Bělá p. B.
10/02/2024
TJ Chemička Ústí n. L.
24:33
TJ ELP Jablonec n.N.
19/11/2023
TJ Chemička Ústí n. L.
31:26
TJ Sokol Bělá p. B.
29/10/2023
Lovci Lovosice B
37:36
TJ Chemička Ústí n. L.
28/10/2023
Lokomotiva Česká Lípa A
34:37
Házená Mělník
22/10/2023
Házená Mělník
30:36
Sokol Vršovice B
21/10/2023
TJ Chemička Ústí n. L.
40:35
SK Slavia Praha
14/10/2023
TJ ELP Jablonec n.N.
20:21
HK Baník Most
07/10/2023
TJ Chemička Ústí n. L.
23:32
Sokol Vršovice B
30/09/2023
Lokomotiva Louny
30:22
TJ Chemička Ústí n. L.
17/09/2023
Házená Mělník
28:28
HK Baník Most
16/09/2023
TJ ELP Jablonec n.N.
31:19
TJ Chemička Ústí n. L.
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
04/05/2024
TJ ELP Jablonec n.N.
0:0
Lovci Lovosice B
27/04/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
0:0
TJ Náchod
21/04/2024
Slavoj Děčín
24:37
TJ JM Chodov
14/04/2024
Lovci Lovosice B
45:24
Slavoj Děčín
06/04/2024
Slavoj Děčín
45:25
HK Chomutov
17/02/2024
TJ ELP Jablonec n.N.
18:32
Slavoj Děčín
11/02/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
24:30
HC Kolín
10/02/2024
Slavoj Děčín
26:50
Liberec Handball
29/10/2023
Lovci Lovosice B
28:38
TJ JM Chodov
22/10/2023
Házená Mělník
51:29
HC Kolín
21/10/2023
Slavoj Děčín
50:26
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
15/10/2023
HK Chomutov
16:51
Lovci Lovosice B
11/10/2023
TJ ELP Jablonec n.N.
26:33
C.S.CARGO HBC Jičín B
07/10/2023
Slavoj Děčín
27:40
TJ Dukla Praha B
17/09/2023
Házená Mělník
45:49
C.S.CARGO HBC Jičín B
16/09/2023
TJ ELP Jablonec n.N.
15:31
TJ JM Chodov
Starty - 2. liga ženy - Čechy
21/04/2024
HK Spartak Ústí n.L.
27:26
Sokol Písek B
09/03/2024
TJ Turnov
38:21
HK Spartak Ústí n.L.
19/11/2023
HK Spartak Ústí n.L.
26:26
HC Háje A
11/11/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
20:32
DHC Slavia Praha B
08/10/2023
TJ Turnov
27:26
DHK Slavoj Žirovnice
09/09/2023
TJ Turnov
22:23
Sokol Písek B
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
05/05/2024
1.HC Pardubice
0:0
TJ Dolní Cerekev
25/02/2024
LIONS Hostivice
33:23
I.HK Dvůr Králové
26/11/2023
Lokomotiva Vršovice
31:35
LIONS Hostivice
30/09/2023
Lokomotiva Louny
34:28
Házená Rokycany
Starty - Liga mladších žáků Libereckého a Královéhradeckého kraje
08/10/2023
Liberec Handball
24:10
Lokomotiva Česká Lípa
08/10/2023
TJ Náchod
12:8
I.HK Dvůr Králové
08/10/2023
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
23:3
Lokomotiva Česká Lípa
08/10/2023
TJ Náchod
22:13
Liberec Handball
08/10/2023
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
9:8
I.HK Dvůr Králové
08/10/2023
TJ Náchod
24:4
Lokomotiva Česká Lípa
08/10/2023
I.HK Dvůr Králové
7:13
Liberec Handball
08/10/2023
TJ Náchod
21:11
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
08/10/2023
I.HK Dvůr Králové
13:1
Lokomotiva Česká Lípa
Starty - Liga starších žáků Libereckého a Královéhradeckého kraje
07/10/2023
TJ Náchod
21:6
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
07/10/2023
HBC Jičín
29:17
Liberec Handball
07/10/2023
Lokomotiva Česká Lípa
12:30
TJ Náchod
07/10/2023
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
14:15
HBC Jičín
07/10/2023
Liberec Handball
23:26
Lokomotiva Česká Lípa
07/10/2023
TJ Náchod
18:18
HBC Jičín
07/10/2023
Lokomotiva Česká Lípa
14:14
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
07/10/2023
Liberec Handball
10:26
TJ Náchod
07/10/2023
HBC Jičín
26:12
Lokomotiva Česká Lípa
07/10/2023
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
17:12
Liberec Handball
Starty - 2. liga muži JVČ
05/05/2024
1.HC Pardubice
0:0
TJ Dolní Cerekev
26/11/2023
Lokomotiva Vršovice
30:33
TJ Loko České Budějovice
24/09/2023
TJ Sparta Kutná Hora
27:21
Jiskra Havl.Brod
Starty - Český pohár mužů
10/09/2023
Lokomotiva Česká Lípa
14:31
TJ JM Chodov
03/09/2023
Lokomotiva Česká Lípa
41:30
TJ Chemička Ústí n. L.
26/08/2023
Jiskra Havl.Brod
35:22
1.HC Pardubice
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
25/02/2024
LIONS Hostivice
41:24
Jiskra Havl.Brod
26/11/2023
Lokomotiva Vršovice
27:41
LIONS Hostivice
24/09/2023
TJ Sparta Kutná Hora
20:36
Jiskra Havl.Brod
Starty - 1.liga starší dorostenky
24/03/2024
DHC Slavia Praha
48:19
1. SC Bohumín 98
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
03/02/2024
TJ Náchod
0:0
HK Chomutov
20/01/2024
TJ Náchod
28:32
TJ Sokol Kobylisy II.
11/11/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
30:16
HK Chomutov
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
21/04/2024
HK Spartak Ústí n.L.
41:36
HBC JVP Strakonice 1921
17/03/2024
HK Spartak Ústí n.L.
28:38
DHC Plzeň B
19/11/2023
HK Spartak Ústí n.L.
30:25
HC Háje
Starty - 1. liga mladší dorostenky
24/03/2024
DHC Slavia Praha A
52:23
1. SC Bohumín 98