Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Víšková Lenka
Mateřský klub
Tatran Střešovice
Post
Rok narození
1977 (47 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
86
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Středočeská liga mini 6+1
27/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
0:0
TJ Sparta Kutná Hora
27/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
0:0
Házená Poděbrady
27/04/2024
TJ Sokol Úvaly
0:0
TJ Sparta Kutná Hora
27/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
0:0
Házená Poděbrady
27/04/2024
TJ Sokol Úvaly
0:0
TJ Sokol Bělá p. B.
27/04/2024
TJ Sparta Kutná Hora
0:0
Házená Poděbrady
27/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
0:0
TJ Sokol Úvaly
27/04/2024
TJ Sparta Kutná Hora
0:0
TJ Sokol Bělá p. B.
27/04/2024
TJ Sokol Úvaly
0:0
Házená Poděbrady
27/04/2024
TJ Sokol Kostelec n.L.
0:0
TJ Sokol Bělá p. B.
Starty - Přebor Prahy žen
26/11/2023
Sokol Vršovice B
29:20
TJ Radlice
19/10/2023
Házená Mělník
21:20
HC Háje B
07/09/2023
Házená Mělník
30:23
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Starty - Středočeská liga mladšího žactva - dívky
28/04/2024
TJ Turnov
0:0
Házená Poděbrady
28/04/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
0:0
SK Hudlice
28/04/2024
SK Hudlice
0:0
Házená Poděbrady
28/04/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
0:0
Házená Mělník
28/04/2024
Házená Mělník
0:0
Házená Poděbrady
28/04/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
0:0
TJ Sokol Bělá p. B.
14/04/2024
Házená Mělník
14:7
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
14/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
11:8
SK Hudlice
14/04/2024
Házená Mělník
19:1
Házená Poděbrady
14/04/2024
TJ Turnov
15:9
SK Hudlice
14/04/2024
Házená Poděbrady
3:14
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
23/03/2024
TJ Turnov
27:5
Házená Poděbrady
23/03/2024
SK Hudlice
18:9
Házená Mělník
23/03/2024
TJ Turnov
16:6
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
23/03/2024
Házená Poděbrady
4:21
TJ Sokol Bělá p. B.
23/03/2024
TJ Turnov
24:1
Házená Mělník
23/03/2024
SK Hudlice
9:4
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
23/03/2024
Házená Mělník
5:23
TJ Sokol Bělá p. B.
23/03/2024
TJ Turnov
19:4
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
18/11/2023
SK Hudlice
12:19
TJ Turnov
18/11/2023
Házená Mělník
11:7
Házená Poděbrady
18/11/2023
TJ Turnov
12:4
Házená Mělník
18/11/2023
Házená Poděbrady
13:12
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
18/11/2023
Házená Mělník
11:3
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
18/11/2023
Házená Poděbrady
10:19
TJ Sokol Bělá p. B.
12/11/2023
Házená Poděbrady
3:17
SK Hudlice
12/11/2023
TJ Sokol Bělá p. B.
24:2
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
12/11/2023
Házená Poděbrady
4:13
TJ Turnov
12/11/2023
SK Hudlice
11:3
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
12/11/2023
TJ Sokol Bělá p. B.
10:3
Házená Mělník
12/11/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
8:17
TJ Turnov
12/11/2023
Házená Mělník
6:8
SK Hudlice
Starty - Přebor Prahy mladších žákyň
07/10/2023
HC Háje
3:19
DHC Slavia Praha A
07/10/2023
TJ Astra XI
9:21
DHC Slavia Praha B
07/10/2023
TJ Astra XI
7:16
HC Háje
07/10/2023
DHC Slavia Praha A
19:8
HK Spartak Ústí n.L.
07/10/2023
HK Spartak Ústí n.L.
18:11
TJ Astra XI
07/10/2023
HC Háje
11:7
DHC Slavia Praha B
07/10/2023
HC Háje
15:15
HK Spartak Ústí n.L.
07/10/2023
TJ Astra XI
6:12
TJ Sokol Kobylisy II.
17/09/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
17:10
DHC Slavia Praha B
17/09/2023
TJ Astra XII
8:18
HC Háje
17/09/2023
DHC Slavia Praha A
23:7
TJ Sokol Kobylisy II.
17/09/2023
TJ Astra XI
4:13
HC Háje
17/09/2023
TJ Astra XII
0:26
DHC Slavia Praha A
17/09/2023
HC Háje
10:3
DHC Slavia Praha B
17/09/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
16:2
TJ Astra XII
17/09/2023
TJ Astra XI
10:9
DHC Slavia Praha B
Starty - Žákovská liga starších žaček
11/02/2024
SK Žeravice
21:19
HC Háje
11/02/2024
Tatran Bohunice
15:17
DHK Baník Most
11/02/2024
T.J.Sokol Klimkovice
17:27
SK Žeravice
11/02/2024
HC Háje
23:17
Tatran Bohunice
11/02/2024
DHK Baník Most
21:12
T.J.Sokol Klimkovice
11/02/2024
Tatran Bohunice
18:25
SK Žeravice
11/02/2024
HC Háje
16:16
T.J.Sokol Klimkovice
11/02/2024
SK Žeravice
17:18
DHK Baník Most
11/02/2024
T.J.Sokol Klimkovice
9:16
Tatran Bohunice
11/02/2024
DHK Baník Most
15:21
HC Háje
Starty - Přebor Prahy starších žákyň
24/03/2024
TJ Astra
10:16
TJ Turnov
24/03/2024
DHC Slavia Praha B
17:21
HC Háje
24/03/2024
DHC Slavia Praha B
15:8
TJ Astra
24/03/2024
TJ Turnov
8:22
DHC Slavia Praha A
24/03/2024
DHC Slavia Praha A
22:12
DHC Slavia Praha B
24/03/2024
TJ Astra
9:15
HC Háje
24/03/2024
TJ Astra
1:26
DHC Slavia Praha A
24/03/2024
DHC Slavia Praha B
14:10
TJ Sokol Kobylisy II.
Starty - Přebor Prahy mladších žáků
23/09/2023
Sokol Vršovice A
19:15
TJ Sokol Úvaly
23/09/2023
TJ JM Chodov
4:22
TJ Dukla Praha
23/09/2023
TJ Sokol Úvaly
27:6
TJ JM Chodov
23/09/2023
TJ Dukla Praha
12:20
Sokol Vršovice A
23/09/2023
TJ Dukla Praha
16:19
TJ Sokol Úvaly
23/09/2023
Sokol Vršovice A
39:6
TJ JM Chodov