Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Kalous Jaroslav
Mateřský klub
1. SC Bohumín 98
Post
Rok narození
1972 (51 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
35
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žaček
18/11/2023
Sokol Měnín
13:14
1. SC Bohumín 98
18/11/2023
1. SC Bohumín 98
11:18
SHK Kunovice
18/11/2023
1. SC Bohumín 98
21:23
SK Žeravice
18/11/2023
Sokol Hrabůvka
12:22
1. SC Bohumín 98
Starty - MSL Starší žačky
04/05/2024
Házená Paskov
13:23
1. SC Bohumín 98
04/05/2024
Sokol Hrabůvka
24:19
1. SC Bohumín 98
20/04/2024
TJ Sokol Poruba B
6:17
1. SC Bohumín 98
20/04/2024
TJ Sokol Poruba A
18:18
1. SC Bohumín 98
10/04/2024
1. SC Bohumín 98
24:13
TJ TŽ Třinec
10/04/2024
T.J.Sokol Klimkovice
23:20
1. SC Bohumín 98
07/04/2024
1. SC Bohumín 98
19:14
HC Nový Jičín
07/04/2024
1. SC Bohumín 98
19:20
TJ Sokol Karviná
25/11/2023
1. SC Bohumín 98
33:19
Sokol Hrabůvka
25/11/2023
1. SC Bohumín 98
26:17
Házená Paskov
11/11/2023
TJ Sokol Poruba A
23:15
1. SC Bohumín 98
11/11/2023
TJ Sokol Poruba B
11:20
1. SC Bohumín 98
22/10/2023
1. SC Bohumín 98
29:20
HC Nový Jičín
22/10/2023
TJ Sokol Karviná
18:18
1. SC Bohumín 98
24/09/2023
Sokol Hrabůvka
25:20
1. SC Bohumín 98
24/09/2023
Házená Paskov
17:22
1. SC Bohumín 98
09/09/2023
1. SC Bohumín 98
17:16
TJ Sokol Poruba A
09/09/2023
1. SC Bohumín 98
21:4
TJ Sokol Poruba B
Starty - MSL Mladší žačky
27/04/2024
1. SC Bohumín 98
21:12
TJ Sokol Karviná
27/04/2024
Sokol Hrabůvka
11:25
1. SC Bohumín 98
17/09/2023
TJ Sokol Poruba
10:20
1. SC Bohumín 98
Starty - MSL Minižactvo 5+1
09/03/2024
1. SC Bohumín 98
9:2
T.J.Sokol Klimkovice A
09/03/2024
1. SC Bohumín 98
12:8
T.J.Sokol Klimkovice B
09/03/2024
TJ Sokol Ostrava
4:7
1. SC Bohumín 98
25/11/2023
1. SC Bohumín 98
7:16
SKH Polanka n.O.
25/11/2023
1. SC Bohumín 98
9:1
TJ TŽ Třinec
25/11/2023
1. SC Bohumín 98
9:8
HC Hlučín
05/11/2023
1. SC Bohumín 98
4:12
KH Kopřivnice
05/11/2023
1. SC Bohumín 98
7:4
TJ Sokol Ostrava
05/11/2023
TJ TŽ Třinec
2:9
1. SC Bohumín 98