Ledvinka Lukáš

Fotografie hráče Ledvinka Lukáš

Mateřský klub

Individuální člen

Post

Rok narození

1994 (30 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

119

Starty - Liga mladších žáků Libereckého a Královéhradeckého kraje

05/11/2023
Lokomotiva Česká Lípa
10:24
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
05/11/2023
HBC Jičín
12:16
TJ Náchod
05/11/2023
Liberec Handball
17:13
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
05/11/2023
TJ Náchod
27:5
Lokomotiva Česká Lípa
05/11/2023
HBC Jičín
24:19
Liberec Handball
05/11/2023
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
13:18
TJ Náchod
05/11/2023
TJ Náchod
15:14
Liberec Handball
05/11/2023
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
5:21
HBC Jičín
05/11/2023
Lokomotiva Česká Lípa
3:25
Liberec Handball
08/10/2023
TJ Náchod
21:11
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
08/10/2023
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
10:11
Liberec Handball

Starty - Žákovská liga starších žáků

20/01/2024
LIONS Hostivice
15:22
TJ Náchod
20/01/2024
TJ Sokol Nové Veselí
18:31
TJ Sokol Velké Meziříčí
20/01/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
18:19
LIONS Hostivice
20/01/2024
TJ Náchod
26:17
TJ Sokol Nové Veselí
20/01/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
17:25
Pepino SKP Frýdek-Místek
20/01/2024
TJ Sokol Nové Veselí
29:32
LIONS Hostivice
20/01/2024
TJ Náchod
18:19
Pepino SKP Frýdek-Místek
20/01/2024
LIONS Hostivice
20:25
TJ Sokol Velké Meziříčí
20/01/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:18
TJ Sokol Nové Veselí
20/01/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
16:26
TJ Náchod
09/12/2023
Sokol Újezd u Brna
22:22
HBC Jičín
09/12/2023
TJ Náchod
21:21
Liberec Handball
09/12/2023
TJ Sokol Úvaly
20:22
Sokol Újezd u Brna
09/12/2023
HBC Jičín
22:22
TJ Náchod
09/12/2023
Liberec Handball
20:19
TJ Sokol Úvaly
09/12/2023
TJ Náchod
23:17
Sokol Újezd u Brna
09/12/2023
HBC Jičín
22:27
TJ Sokol Úvaly
09/12/2023
Sokol Újezd u Brna
13:16
Liberec Handball
09/12/2023
TJ Sokol Úvaly
15:20
TJ Náchod
09/12/2023
Liberec Handball
21:23
HBC Jičín

Starty - 2. liga ženy - Čechy

07/04/2024
HC Háje A
37:17
HC Plzeň
23/03/2024
TJ Turnov
29:25
TJ Astra
03/02/2024
TJ Turnov
25:21
HC Háje A
09/09/2023
TJ Turnov
22:23
Sokol Písek B

Starty - Český pohár mužů

04/10/2023
Liberec Handball
36:34
TJ JM Chodov
09/09/2023
TJ ELP Jablonec n.N.
20:37
Liberec Handball
26/08/2023
Jiskra Havl.Brod
35:22
1.HC Pardubice

Starty - 1. liga muži

10/03/2024
O2xyworld HBC Jičín "B"
27:31
TJ Dukla Praha
02/03/2024
I.HK Dvůr Králové
33:39
KH BEECH Vsetín
17/02/2024
Sokol Vršovice A
21:25
SKH Polanka n.O.
03/12/2023
TJ JM Chodov A
25:28
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
18/11/2023
I.HK Dvůr Králové
35:37
Tatran Litovel
12/11/2023
O2xyworld HBC Jičín "B"
36:22
SKH Polanka n.O.
14/10/2023
Sokol Vršovice A
22:28
Sokol Šťáhlavy
08/10/2023
O2xyworld HBC Jičín "B"
42:31
Handball club Zlín, z.s.
07/10/2023
Sokol Šťáhlavy
21:27
TJ Dukla Praha
30/09/2023
Sokol Vršovice A
26:33
KH BEECH Vsetín

Starty - 1. liga ženy

05/05/2024
Sokol Vršovice A
0:0
Jiskra Havl.Brod
20/04/2024
Jiskra Havl.Brod
23:29
TJ Sokol Velké Meziříčí
16/03/2024
DHK Baník Most B
30:16
HC Hvězda Cheb
24/02/2024
Házená Jindřichův Hradec
33:31
DHK Baník Most B
11/02/2024
Sokol Vršovice A
33:26
DHK Baník Most B
19/11/2023
DHK Baník Most B
38:30
TJ Jiskra Otrokovice
29/10/2023
LIONS Hostivice
28:27
Sokol Vršovice A
24/09/2023
HC Hvězda Cheb
29:27
TJ Sokol Velké Meziříčí
16/09/2023
Sokol Vršovice A
30:24
Tatran Bohunice

Starty - 2. liga muži SZČ

14/04/2024
Lokomotiva Česká Lípa A
28:45
Liberec Handball
13/04/2024
TJ Chemička Ústí n. L.
21:26
HK Baník Most
23/03/2024
Lokomotiva Česká Lípa A
34:24
TJ Sokol Bělá p. B.
09/03/2024
TJ Chemička Ústí n. L.
21:26
Lokomotiva Česká Lípa A
27/01/2024
TJ ELP Jablonec n.N.
35:17
Lokomotiva Česká Lípa A
26/11/2023
Liberec Handball
28:29
Lovci Lovosice B
11/11/2023
TJ Náchod
32:18
Lokomotiva Louny
14/10/2023
Sokol Vršovice B
32:20
TJ Sokol Bělá p. B.
30/09/2023
Sokol Vršovice B
29:34
Lovci Lovosice B
16/09/2023
Sokol Vršovice B
23:22
Lokomotiva Česká Lípa A

Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy

18/02/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
24:24
HBC JVP Strakonice 1921
11/11/2023
TJ Náchod
32:39
HBC JVP Strakonice 1921

Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy

05/05/2024
Sokol Vršovice A
0:0
DHC Slavia Praha B
13/04/2024
HK Spartak Ústí n.L.
33:31
Sokol Vršovice A
07/04/2024
HC Háje
25:24
Házená Mělník
16/03/2024
DHK Baník Most B
29:18
HC Hvězda Cheb
11/02/2024
Sokol Vršovice A
24:25
DHK Baník Most B
04/11/2023
DHK Baník Most B
29:29
DHC Plzeň B
24/09/2023
HC Hvězda Cheb
18:23
HK Slavia VŠ Plzeň

Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava

20/04/2024
Jiskra Havl.Brod
25:30
TJ Sokol Velké Meziříčí

Starty - Liga starších žáků Libereckého a Královéhradeckého kraje

07/10/2023
Liberec Handball
23:26
Lokomotiva Česká Lípa
07/10/2023
TJ Náchod
18:18
HBC Jičín
07/10/2023
Lokomotiva Česká Lípa
14:14
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
07/10/2023
Liberec Handball
10:26
TJ Náchod
07/10/2023
HBC Jičín
26:12
Lokomotiva Česká Lípa
07/10/2023
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
17:12
Liberec Handball

Starty - 1.liga starší dorostenky

24/02/2024
Házená Jindřichův Hradec
33:37
DHK Baník Most
11/02/2024
Sokol Vršovice
19:34
DHK Baník Most
04/11/2023
DHK Baník Most
28:28
DHC Plzeň

Starty - 2. liga muži JVČ

18/02/2024
Lokomotiva Vršovice
33:26
TJ Dolní Cerekev
10/02/2024
Jiskra Havl.Brod
23:28
Talent Škoda JS Plzeň
28/10/2023
Talent Škoda JS Plzeň
30:26
TJ Sokol Úvaly
21/10/2023
Jiskra Třeboň
27:30
Lokomotiva Vršovice
24/09/2023
Jiskra Třeboň
21:24
TJ Sokol Nové Veselí B

Starty - Středočeská liga mladšího žactva - dívky

23/03/2024
SK Hudlice
9:4
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
23/03/2024
Házená Mělník
5:23
TJ Sokol Bělá p. B.
23/03/2024
TJ Turnov
19:4
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava

20/04/2024
Jiskra Havl.Brod
32:29
SK Kuřim

Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ

09/03/2024
Slavoj Děčín
49:40
HC Kolín
27/01/2024
TJ ELP Jablonec n.N.
37:28
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
03/12/2023
TJ JM Chodov
27:19
Liberec Handball
25/11/2023
Liberec Handball
44:28
Lovci Lovosice B
11/11/2023
TJ Náchod
28:33
TJ Dukla Praha B

Starty - 1. liga starší dorostenci

24/03/2024
Talent Škoda JS Plzeň
33:28
C.S.CARGO HBC Jičín
10/03/2024
C.S.CARGO HBC Jičín
26:42
TJ Dukla Praha
12/11/2023
C.S.CARGO HBC Jičín
27:45
SKH Polanka n.O.
28/10/2023
Talent Škoda JS Plzeň
34:31
HAOLK
08/10/2023
C.S.CARGO HBC Jičín
29:37
Handball club Zlín, z.s.

Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ

07/04/2024
Lokomotiva Vršovice
24:23
HBC JVP Strakonice 1921
25/02/2024
Spartak MAS Sez.Ústí
26:32
Talent Škoda JS Plzeň B
10/02/2024
Jiskra Havl.Brod
30:30
Talent Škoda JS Plzeň B
22/10/2023
TJ Sparta Kutná Hora
18:32
Spartak MAS Sez.Ústí
21/10/2023
Jiskra Třeboň B
31:26
Lokomotiva Vršovice

Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy

02/03/2024
I.HK Dvůr Králové
22:21
Spartak MAS Sez.Ústí
25/02/2024
Spartak MAS Sez.Ústí
35:24
Sokol Vršovice
18/02/2024
Lokomotiva Vršovice
30:23
TJ Dolní Cerekev
17/02/2024
Sokol Vršovice
37:29
LIONS Hostivice
18/11/2023
I.HK Dvůr Králové
33:26
Lokomotiva Vršovice
29/10/2023
LIONS Hostivice
42:22
TJ Dolní Cerekev
21/10/2023
Jihočeši
31:20
Lokomotiva Vršovice
14/10/2023
Sokol Vršovice
35:14
TJ Dolní Cerekev
30/09/2023
Sokol Vršovice
27:26
Spartak MAS Sez.Ústí

Starty - 1. liga mladší dorostenci

24/03/2024
Talent Škoda JS Plzeň A
41:30
C.S.CARGO HBC Jičín

Starty - 1. liga mladší dorostenky

24/02/2024
Házená Jindřichův Hradec
27:35
DHK Baník Most A